«
  1. Anasayfa
  2. Kadınca Sorular
  3. Soru 15: Güzel Bir Çiçek Resmi Nereden Bulunur?

Soru 15: Güzel Bir Çiçek Resmi Nereden Bulunur?

guzel-bir-cicek-resmi-nereden-bulunur

Güzel bir çiçek resmi nereden bulunur? Çiçek resimleri nereden ve nasıl indirilir? Çiçek bakımı ya da farklı konularda kullanacağınız güzel bir çiçek resmi arıyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir. İnternette çiçek bakımı dahil güzel çiçek resimleri, canlı çiçek resmi hatta ve hatta renkli çiçek resmi nasıl çizilir gibi çok farklı konularda bilgi bulunuyor. Kıas sürede beyaz orkide, kırmızı gül çiçek resimlerini bilgisayar, telefon veya tabletinize indirebilirsiniz.

YouTube video

Güzel Bir Çiçek Resmi Nereden Bulunur?

İnternet dünyasında herhangi bir çiçeği adıyla birebir olarak arattığınızda sonuçlara erişebilirsiniz. Ancak bu sonuçların farklı şekillerde elde edilmesi de mümkün olmaktadır. En bilinen özel günler, ziyaret günü için çiçek resimleri bulma siteleri kadar farklı yolları da değerlendirebilirsiniz. Üstelik anlatılacak yöntemlerin birçoğu ücretsizken ücretli seçenekleri de mümkündür.

1- Google Görseller

Kişiler tarafından internet üzerinden en kolay ve kısa sürede güzel bir çiçek resmi bulmanın yolu Google olacaktır. Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan internet tarayıcısında yine kullanıcı sayısı kadar hatta daha fazla görsel bulunuyor. Çiçek ismi arataracak bizzat belirlenmiş bir renki çiçek resmi bulabileceğiniz gibi çizim ve boyamaya uygun çiçeklerde bulabilirsiniz. Google Görseller de çıkan çoğu görseli ücretsiz indirme şansına sahipsiniz. Fakat telif konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

2- Facebook Gönderileri

guzel-bir-cicek-resmi-nereden-bulunur
Güzel Bir Çiçek Resmi Nereden Bulunur?

Sosyal medya uygulamaları arasındaki facebook, fotoğraf bulmak için değerlendirebileceğiniz noktalardan birisidir. Arkadaşlarınız, gruplar ve sayfalar tarafından paylaşılan farklı çiçek fotoğrafları bulunuyor. Çiçek ile alakalı sayfaları takibe alabilirsiniz. Fakat bunun dışında çiçek kelimesi ile araştırma yapıp görseller kısmını seçerek de bununla alakalı tüm görselleri elde edebilirsiniz. Çiçek gruplarından çiçeklere dair özel bilgiler de elde edebilirsiniz.

3- Güzel Bir Çiçek Resmi için Youtube Videoları

Video paylaşım platformu Youtube üzerinde çiçeklere dair özel videolar yapılmaktadır. Oluşturulan bu videolar daha çok slayt formatındadır. Değişik şekilde güzel bir çiçek resmi bulabilmeniz bu videolarda mümkündür. Peki bu görselleri nasıl kaydedebilirsiniz? Telefondayken videoyu durdurup ekran görüntüsü çekebilir sonra görseli kırpıp düzenleyebilirsiniz. Bilgisayarda ise ‘PrtSc’ tuşuyla ekran görüntüsü çekip daha sonra painte yapıştırıp kaydedebilirsiniz. Fakat paint vs kullanmadan direkt olarak ekran görüntüsü çekip kaydetme programları da mevcuttur.

İlginizi Çekebilir: Çiçek Resmi ve Anlamları | 6 Çiçek Anlamı Bilmeye Ne Dersiniz? 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *