«
  1. Anasayfa
  2. Beslenme ve Diyet
  3. Hande Erçel Nasıl Zayıfladı ? Hande Erçel Güzellik Sırları

Hande Erçel Nasıl Zayıfladı ? Hande Erçel Güzellik Sırları

Hande Erçel nasıl zayıfladı (4)

Güzel oyuncu Hande Erçel nasıl zayıfladı ve güzellik sırları neler merak ediyor musunuz? Oldukça güzel ve başarılı bir oyuncu olan Hande Erçel’in güzellik sırları evlerinizde yapabileceğiniz tariflerden geçiyor. Hande Erçel 2015 yılında Miss Cilivalition of the Word yarışmasında ikinci olarak adını duyurmaya başlamıştır. Güzel oyuncu Kanal D sayesinde ekranlara gelen “Güneşin Kızları” dizisi ile adından daha çok söz ettirmeye başlamıştır. Hande Erçel eski hali ile şimdiki görünüşü arasında oldukça fark vardır. Yıllar geçtikçe zayıflayan ve güzelleşen oyuncunun bu değişimi güzellik sırları ve zayıflama yöntemlerine borçlu.

Hande Erçel Nasıl Zayıfladı ve Güzellik Sırları Neler?

YouTube video

Işıl ışıl saçları ve parlak gülüşüyle Hande Erçel özellikle gençler arasında oldukça beğenilen ve takip edilen kişiler arasında yer alıyor. Peki Hande Erçel bakımlı ve uzun saçlarını, ışıl ışıl cildini ve güzel gülüşünü neye borçlu? Bu sorunun cevabı Hande Erçel’in güzellik sırlarında saklı. Başarılı oyuncunun hem cildi hem saçları hemde bedeniyle ilgili güzellik sırları her zaman en doğal olan ürünleri kullanmaktan ve yiyecekleri tüketmekten geçmektedir. Cilt bakımında ve temizliğinde her zaman doğal ve cildine uygun ürünler kullanan oyuncu için bu önem taşıyan bir konudur. Kullandığı ürünler kadar tükettiği besinlerinde aynı doğallıkta olması güzel oyuncu için olmazsa olmazlardandır. Hande Erçel nasıl zayıfladı?

1.      Hande Erçel Nasıl Zayıfladı?

Son zamanlarda aldığı kilolar nedeniyle eleştirilen Hande Erçel tartıda gördüğü 60 kilo ile zayıflamaya karar verdi ve işe koyuldu. Hande Erçel’İn de uyguladığı sağlıklı kilo vermek için yapılması gerekenlerden biri düzenli spor yapmaktır. Hande Erçel kilo verme döneminde haftada 3 gün düzenli olarak plates yaptığını belirtmiştir. Bunun yanın sıra güzel oyuncu formunu kazanmak için yediklerine de dikkat ettiği bir programı takip etti.

Hayatından şeker ve karbonhidratı çıkaran güzel oyuncu yeni yemek programı bol bol proteinden oluşturdu. Protein içeren besinlerin vücutta sindirimi daha uzun sürdüğünden verdiği tokluk hisside daha uzun sürer. Güzel oyuncu ana öğünlerin dışında acıktığında yeşil elma yemeyi tercih ediyor.

Hande Erçel nasıl zayıfladı sorusu tam anlamıyla burada cevap buluyor. Yeşil elma sadece Hande Erçel’İn değil çoğu kişinin diyet listesinde yer almaktadır. Yeşil elma posalı bir yapıya sahiptir. Bu nedenden dolayı yiyen kişinin sindirim sistemini hızlandırır ve tok tutar. Hande Erçel’in diyet listesinde bulunan bir diğer önemli nokta ise tarçınlı sudur. Tarçınlı suyun yağ yakma, metabolizmayı hızlandırma, kan şekerini dengeleme ve tatlı isteğini köreltme gibi kilo vermeye yardımcı bazı etkileri vardır. Bunun dışında tarçınlı su bağışıklık sistemini güçlendirir, gözenekleri sıkılaştırır, hafızanızı güçlendirir ve kanseri önler.

2.      Hande Erçel Saç Bakımında Nelere Dikkat Ediyor?

Kadınlar için saçları bir numaralı aksesuarlarıdır. Uzun ve parlak saçlar kadınların hem görünüşü hem de ruh halini etkileyebilir. Kadınların bu saçlara ulaşamamasındaki en büyük etken ise saçlarına fazla işlem uygulayarak saçlarını yıpratmalarıdır. Saçınız nasıl parlak görünür?

Hande Erçel bu sorunla karşılaşmamak için saçlarını doğal rengiyle kullanmayı ve saçlarına set dışında başka işlemler uygulamamayı tercih ediyor. Oynadığı roller için saçının rengini değiştirmesi gerektiğinde ise özel koruyucu ve nemlendirici bakımlar ile saçını koruyor. Bunun yanında bakımı oldukça zor olan uzun saçlar için Hande Erçel’in kuralı saçlarını daime nemli ve temiz tutmaktır.

3.      Hande Erçel Cilt Bakımı Rutini

Fazla makyaj cildi yorduğundan cildiniz esnekliğini ve parlaklığını kaybedebilir. Kameralar karşısında olduğunda yüzüne oldukça çok makyaj yapılan güzel oyuncu set dışında yüzünün temizliğine ve cildinin nefes almasına dikkat ediyor. Güzel oyuncu cilt bakım rutininde yüz temizliğinin ardından cildine uygun ürünler ile yüzünü nemlendirerek yüz bakımını tamamlıyor.

 

Hande Erçel nasıl zayıfladı ve güzellik sırları nelerdir yazımızda güzel oyuncunun tüm sırlarını sizinle paylaştık. Yazımızı beğendiyseniz Benim Adım Melek Defne Kimdir? yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *