«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. İkinci El Çamaşır Makinesi Alırken Bilmeniz Gereken 10 Şey!

İkinci El Çamaşır Makinesi Alırken Bilmeniz Gereken 10 Şey!

ikinci-el-camasir-makinesi-3

İkinci el çamaşır makinesi almak zannedildiği kadar basit bir işlem değildir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir makineye en uygun fiyata ulaşabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İşte, ikinci el çamaşır makinesi alırken incelenmesi gereken özellikler.

İkinci El Çamaşır Makinesi Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir çamaşır makinesi alma kararı aldığınızda öncelikle sıfır ya da ikinci el almak konusunda bir karar vermelisiniz. İkinci el bir makine alacağınız zaman ise sıfır bir modelde dikkat etmeniz gereken birçok konuya da dikkat etmeniz gerekmektedir. Online bir site üzerinden sahibinden çamaşır makinesi almak istediğinizde yanılma ihtimaliniz olacaktır. Peki, yanılmamak ve doğru karar vermek için hangi noktalara dikkat etmek gereklidir?

ikinci-el-camasir-makinesi

1 – İkinci El Çamaşır Makinesi Alırken Başlama ve Bitiş Fonksiyonlarına Dikkat Edin!

Bir çamaşır makinesi yıkama işlemine başlarken ve yıkanma işlemi bittikten sonra durma zamanı geldiğinde otomatik olarak kendisi bu görevleri yapabilmelidir. Başlat düğmesine basılan bir çamaşır makinesi sorun yaşamadan başlayabilmeli ve işlemi bittiğinde bitiş sinyalini verebilmelidir. Bu noktada problem yaşanan bir makine, sıfır ya da ikinci el fark etmeksizin elektrik ve zaman kaybına neden olabilir.

2 – Makinenizin Kazanı Ses Çıkarıyor mu?

İkinci el çamaşır makinesi alırken, makinenin çalışırken ses çıkarıp çıkarmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Makinenizin kazanından ses çıkıyor olması kazanın sorunlu olduğu anlamına gelmektedir. Bu noktada hem çevrenin rahatsız olmaması hem de çamaşırların düzgünce yıkanması için makine sesine dikkat etmelisiniz.

3 – Sıkma Devrine Dikkat Edin

Çamaşır makineleri sahip olduğu sıkma, yıkama ve durulama özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Sıkma devrinin otomatik olarak tamamlanıyor olması, makinenin sağlıklı olduğuna işaret etmektedir. Siz de alacağınız çamaşır makinesinin sıkma işlemini otomatik olarak sonlandırması gerekir.

ikinci-el-camasir-makinesi

4 – Makinenizi Suya Bağlayın

Alacağınız ikinci el beyaz eşya modelini satın almadan önce makinenizi suya bağlatarak doğru çalışıp çalışmadığından emin olmalısınız.

5 – Garanti Süresine Dikkat Edin

İkinci el elektronik eşya alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise garanti süresidir. Makineniz için yetkili servis tarafından sunulan garanti süresi bitmişse, satın alacağınız site ya da firma tarafından sunulan garanti süresine dikkat etmelisiniz. http://www.ikincielcamasirmakinesi.com/ tarafından sizler için sunulan ikinci el çamaşır makinesi modelleri sizleri bu noktada memnun edecektir.

Firmamızdan almış olduğunuz her bir makine için 1 ay garanti süresi verilmektedir. Garanti süresince arızalanan ikinci el çamaşır makinesi için direk değişim imkanı sunulmaktadır. Siz de garantili ikinci el beyaz eşya almak için geç kalmayın.

6 – Kilogram Önemli

Özellikle kalabalık bir aileniz varsa, sık sık çamaşır yıkamak zorunda olabilirsiniz. 7 – 8 – 9 – 10 kg gibi ailenize uygun büyüklükte çamaşır makinesini bulmak için online ikinci el çamaşır makinesi satan firmamıza ulaşmayı unutmayın. Makineniz ile ilgili tüm detayları sitemizden keşfedebilirsiniz.

ikinci-el-camasir-makinesi-3

7 – Program Seçeneklerini İncelemeden Karar Vermeyin

Günümüzde üretilen sıfır makinelerin büyük bir çoğunluğu dijital göstergeye sahiptir. Hızlı, yavaş, yorgan, bebek, narin gibi farklı yıkama seçenekleri bulunan makineler hem sizin hem de ailenizin sağlıklı giysiler giymelerini sağlar. Makinenizde yer alan çok sayıda program ile çamaşırlarınız ve makineniz yıpranmadan temizlik işlemi yapabilirsiniz.

8 – İkinci El Çamaşır Makinesi Fiyatı Önemli

Kullanılmış çamaşır makinesi alırken tıpkı sıfır ürün alırken olduğu gibi fiyat konusunda da özen göstermelisiniz. 300 TL – 400 TL gibi çok çok düşük fiyatlara alacağınız sahibinden çamaşır makinesi modellerinde herhangi bir garanti imkanı sunulmamaktadır. Siz de yüksek devirli çamaşır makinesi modelleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı keşfedebilirsiniz.

9 – İstanbul İçi Ücretsiz Kurulum İmkanı

http://www.ikincielcamasirmakinesi.com/ web adresi üzerinden sipariş ettiğiniz her bir çamaşır makinesi, İstanbul içine ücretsiz şekilde kurulmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından titizlikle kurulan makineler, yine ekip üyelerimiz tarafından çalıştırılarak teslim edilmektedir. Makineniz ile ilgili kullanım detaylarını size tek tek anlatan ekibimiz tarafından kısa bir eğitim de almış olacaksınız. Böylece makinenizin her bir fonksiyonunu kullanabilecek kadar bilgiye sahip olabilirsiniz.

10 – İkinci El Çamaşır Makinesi Nakliye Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun firma tarafından satılan her bir ürün kapıya kadar teslim edilmektedir. Çamaşır makinesi ambar ücreti olarak adlandırılan ücret ise 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Siz de uygun fiyata satın alabileceğiniz çamaşır makinenizi yine uygun fiyata teslim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *