1. Anasayfa
  2. Burçlar ve Astroloji
  3. İkizler Burcu Özellikleri Nelerdir ? İkizler Burcu Kadını Nasıl Giyinir ?

İkizler Burcu Özellikleri Nelerdir ? İkizler Burcu Kadını Nasıl Giyinir ?

Bir hava grubu burcu olan İkizler burcu, açık yeşil ve sarı renkleri sever. En sevdiği gün Çarşamba’dır. Uğurlu sayıları; 5, 7, 14 ve 23’dür. Yay ve kova ile uyumlu olan ikizler burcunun en güçlü yönleri; nazik ve sevecen olmaları, meraklı olmaları, hızlı öğrenme yetileri ve fikir alışverişinde bulunmayı sevmeleri gelmektedir.

İkizler burcunun zayıf yönleri arasında;

  • Tutarsızlıkları
  • Kararsızlıkları ve
  • Sinirli olmaları vardır.

Müzikten, kitaplardan, sohbet etmekten, şehirde kısa kısa geziler yapmaktan hoşlanan ikizler burcu insanları, yalnızlığı sevmez. Sınırlandırılmaktan, rutin şeylerden hoşlanmazlar.

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu, etkileyici ve hızlı bir zekâya sahiptir. İki farklı kişilik sergilerler. Çoğu zaman ciddi, düşünceli ve huzursuz olurken bazı zamanlarda iletişimi kuvvetli, eğlenmeye hazır ve sosyal insanlar olarak görünürler. Peki ikizler burcu hangi ay? İkizler burcu tarihi 21 Mayıs ile 21 Haziran arasındaki süreci kapsar. Hem bu tarihte doğanlar hem de yükselen burcu yükseleni olanlar için aynı karakteristik özelliklerin görüldüğü bilinir. İkizler burcu erkeği ve ikizler burcu kadını günlük burç yorumları ile ve yükselen burçlar kapsamında da oldukça etkin rolleri ile karşımıza çıkarlar. Değişken yapıları sebebi ile daha aktif ve canlı bir yaşantıları vardır. Daha fazla güvenmek isteyen Ekim ve sonrası aylarda doğan burçlarda ise güvensizlik telkin ederler.

1- İkizler Burcunda Aşk ve Cinsellik

İkizler Burcunda Aşk ve Cinsellik

İkizler burcu, eğlenceli ve entelektüel kişilerdir. İletişimi, sözlü teması ve sevgiyi keşfetmeleri gerekir. Meraklı olan ikizler, her zaman flört etmeye hazırdır. Heyecanı, çeşitliliği ve tutkuyu severler.

Kişilik bakımından fazla derin olmaktan hoşlanmazlar. Hayata oldukça göreceli bakan ikizler, dünyaya ileri ve geri hareket ederek bakarlar. Heyecanlı, tutkulu ve sohbet eden bir kişi bulduklarında sadık olurlar.

Keskin dönüşlerden hoşlanan İkizler, onları sevenleri bırakabilirler. Ancak zaman içinde tekrar U dönüşü yaparak geri dönebilirler.

2- İkizler Burcunda Arkadaşlık ve Aile İlişkileri

 

İkizler burcu insanı, sosyal yönü kuvvetli insanlardır. Arkadaşlarıyla ve aileleriyle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Özellikle genç yaştaki aile üyeleri, İkizler burcunun en çok beraber olmak istedikleri kişiler arasındadır.

Sohbet etmeyi, iletişim kurmayı seven ikizler burcu insanı, özellikle aile bağlarında duygusal bağ kurmayı severler. Aile içinde mütevazi ve sakin bir yaşantıyı tercih ederler.

3- İkizler Burcunda Para ve Kariyer

 

İkizler burcu insanı; zeki, dinamik, yaratıcı ve beceriklidir. Ofis ortamında oldukça sosyal davranırlar. Tüccar, mucit, yazar, hatip, vaiz ve avukatlar, ikizler burcundan çıkar.

Pratik davranmak ve zevk arasında kalan ikizler, paranın kötücül bir gereklilik olduğunu savunurlar. Mali durumlarını kontrol altında tutmak isterler.

İkizler Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

 

İkizler burcu erkeği özellikleri başında hevesli ve hayat dolu olması gelir. Macerayı sever, esprili, enerji ve dinamiktir. Konuşkan ve cilveli kadınlardan hoşlanırlar. İkili kişilikleri, ikizler burcunu tutarsız yapsa da bu durum başkaları tarafından zeki ve çeki olmalarını sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

İkizler burcu erkeği özgürlüğü sever. Yapışkan kadınlardan hoşlanmazlar. İkizler erkeğini elde edebilmek için; eğlenceli, maceracı, şakacı olmak gereklidir. İkizler erkeğiyle cinsellik, iyi bir deneyim olabilir. Partnerinin cinselliği istememesi durumunda sıkılır.

İkizler Burcu Kadını Nelerden Etkilenir? İkizler Burcu Özellikleri Kadınlarda Nasıl Ortaya Çıkar?

İkizler burcu kadını genel olarak ürkek olmamasına rağmen, ciddi, kararlı ve ilişkide sabırlı olunması gereklidir. Çoğu zaman tutkulu çoğu zaman nazik ama uzak olabilir. Bunun sebebi, doğuştan güvensiz olmasından dolayıdır.

Eğer cinsel yönden tatmin edilirse ve entelektüel arzuları tatmin edebilecek bir partner bulursa, evliliği, birlikte yaşlanmayı kendisi teklif edecek kadar ileri görüşlüdür.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Giyinir ?

YouTube video

İkizler burcu özellikleri kadın dediğimizde, şehevî isteklerine pek yenik düşmeyen kadınlar gelir aklımıza. Çünkü onların bir ihtirasın peşinde koşacak kadar sabırları, yoktur. Bir kuş gibi, zihinleri daldan dala konar, aynı anda birçok şeye yorum ve eleştiri getirebilecek kadar yeteneklidirler.

İçlerinde var olan birçok kadınların arasında, mutlaka romantik olan bir kadın yaşar.  Şayet bu kadını hem bedenen hem ruhen hem zihnen uyum içerisinde tutmayı başarabilirseniz,  size unutamayacağınız zevkler yaşatabilirler ancak.

İkizler burcu kadını, yaş ilerledikçe olgunluk kazanır. Olgunluk yaşına kadar yaşadığı her gönül ilişkisi, onun için bir oyundan ibarettir. İçinde yaşayan ikizi ya da üçüzünün verdiği mutluluk, birçok kadının bir araya gelip de ancak verebileceği bir özelliktir.

Onun bu yönünü ortaya çıkarmak da iyi bir matematik bilgini gibi uğraşmakla mümkün olur. Bu kadınlar bir bakmışsınız bir tebessümünüze ram olmuş, sonra bir bakmışsınız sizi tepeden tırnağa eleştiri oklarına tutuyor, artık aldığınız yaralara çare olunur mu bilinmez.

Bu, ne yapacağı belli olmayan ikizler burcu kadınları, maymun iştahlı olabildikleri gibi bazen de sizi şaşırtacak derecede tutarlı ve net olurlar. Sabah sizi uğurlayan kadını akşam eve geldiğinizde bulamayabilirsiniz, bambaşka biri karşılar bu sefer sizi. Bu yönleri onları vazgeçilmez kılar kadınlar içinde.

İkizler Burcu Giyim Tarzı

İkizler burcu kadını, İkizler burcu giyim tarzı dediğimizde, modayı yakından takip ettiklerini görürüz. Takılar ve spor ayakkabılar, stillerini tamamlayan parçalar olur kadınlar için. İkizler burcu erkeği de kadını da değişimin peşinde olduğundan, moda renk ve tarzlar ne ise o giyim tarzını tercih eder.

İkizler burcu giyim tarzı

İkizler kadınının bu giyim tarzında, modern çizgiler yerini alırken kadifenin şıklığından da faydalandığını görürüz. Aynı zamanda vazgeçemedikleri takılar ve beyaz gömlekler boyfreend kesim pantolonlarla onları bir başka güzel yapar. İkizler burcu erkekleri de kazak ve yakası farklı kesim ceketleri, renk uyumuna son derece dikkat ederek kombine eder ve ayakkabı ve saat seçimini de bu detaya ekleyerek güne damgasını vururlar.

İkizler Burcu Özellikleri ile Öne Çıkan Erkekler Nasıl Giyinen Kadından Hoşlanır

İkizler burcu erkeği nasıl giyinen kadından hoşlanır sorusuna verilecek en net cevap, her erkekte olduğu gibi şık ve gözleri üzerine toplayan kadınlardır diyebiliriz. Vücutlarının  tüm hatlarını, özellikle kalçalarını ön plana çıkararak adeta bedeni ile konuşan içten ve doğal kadınlar, bu erkeklerin ilgi odağı olur. İkizler burcu kadını renkli dünyasının albenisini, kıyafetlerine gökkuşağı gibi taşımayı başarmışsa şayet, dünyada kendisinden başka kadın olmadığı duygusunu ikizler burcu erkeğine hissettirmeyi başaracaktır.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: İkizler Burcu Özellikleri Nelerdir?