• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Özellikleri Nelerdir? En İlgi Çekici Burç Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri
  • Beğen
    Loading...

Burçlar arasında ikizler burcu özellikleri birçok olumlu ve olumsuz yanlar içerir. 21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerin sahip olduklarına inanılan burç ikizlerdir. Hava grubu burçlarında yer alırlar ve yönetici gezegenleri Merkür’dür. İngilizcesi ‘Gemini’ olarak geçmektedir. Romen rakamlarıyla yazılan iki (II) alt ve üstüne iki çizgi çizildiğinde İkizler burcunun sembolü haline gelir. Bu sembol ikili dengeyi ve iki zihnin birbirinden çok farklı çalıştığını sembolize eder.

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu zekâsıyla, neşesiyle ve pozitif enerjisiyle bulundukları ortamlarda öne çıkarlar. Uyumlu, konuşkan ve arkadaş canlısı yapılarıyla her türlü koşula ayak uydurabilirler. Hayat hakkında oldukça meraklı ve öğrenmeye açık kişilerdirler. Oldukça farklı olan düşünce yapıları ve değişken düşünceleri nedeniyle hayatlarındaki önemli kararları almakta zorlanabilirler.

İkizler Burcu Özellikleri: Kadın

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu kadını sürekli bir değişim içindedir. Tez canlıdırlar. Oldukça hareketli, yüksek enerjili ve enerjik yaşamları vardır. Yeni yerler keşfetmekten ve hayatlarına yeni kişiler eklemekten hoşlanırlar. En baskın ikizler burcu özellikleri olan özgürlük ve pratiklik onlar için vazgeçilmezdir. Tatlı dilleri ve akıcı konuşmalarıyla karşı tarafın ilgisini her zaman üzerlerinde tutarlar. Bu çekici ikizler kadınını anlamak oldukça zor ve karışıktır.

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu kadını aşk hayatında ilgiden çok hoşlanır ancak süslü aşk sözcükleri onları etkilemez. Karşısındaki ile ortak ilgi alanları arar. İlişki öncesi kurulan arkadaşlık onlar için ön plandadır. Ayrıca oldukça fedakâr olmaları kendilerini arka plana atmalarına neden olabilir. İkizler kadını kısıtlanmaktan ve emirler almaktan hoşlanmayan bir tavırları vardır.  Onların zevklerine ve düşüncelerine önem vermeyip ilişkide kendinizi ön planda tutarsanız bu iyi partnerinizi kaybedebilirsiniz.

İkizler Burcu Özellikleri: Erkek

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

En belirgin ikizler burcu özellikleri zeki ve cana yakın olmalarıdır. Pratik zekâsı ile karşılaştığı sorunlara hızlı ve etkili çözümler üretir. Erkek ikizler burcu aşk hayatında çocuksu bir ruha sahip olduklarından sürekli ilgi beklerler. Mizah yetenekleri ile karşı tarafın dikkatini çekerler. Yüksek ikna kabiliyeti,  sözünü dinleten yapısıyla hep ön plandadırlar. İşlerinde üretken olmaktan, yeni plan ve projelerde yer almaktan keyif alırlar.

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

Değişken bir hayat süren ikizler burcu erkeği çabuk sıkılır. Sadakat konusunda çok başarılı değildirler. Bu nedenle sabit bir ilişki onlara göre değildir. Fazla duygusal değildirler olaylara mantıksal açıdan yaklaşırlar. Aşk onlar için çoğu zaman iş ve eğitimden sonra gelir. Maceracı karakterleri nedeniyle gezmeyi ve seyahati çok severler. İkizler erkeği çok savurgandır ve para yönetimi konusunda başarı sağlayamazlar.

İkizler Burcu Yükseleni

İkizler

İkizler burcu özellikleri ya da benzer özellik taşıyan kişilerin yükseleni genelde ikizlerdir. Hızlı heyecanlanıp çabuk sıkılan ya da kolay sinirlenen çabuk sakinleşen yapıya sahiptirler. Kendilerine bir özgün bir düşünce ve fikir yapıları vardır. Orijinal karakterlere sahiptirler tanıdığınız kimseye benzemezler. İnsanlar kolay diyalog kurabilme yetenekleri oldukça iyi olduğu için iletişim kurmakta hiç zorlanmazlar. Bu nedenle sosyal hayatlarında oldukça ön planda ve başarılılardır.

İkizler Burcu Özellikleri

Aşk hayatlarında ise çok kez gelgitler yaşarlar. Hayatlarına aynı anda birçok kişi girip çıkabilir. Meraklı ve araştırmacı karakterleri iş hayatlarında hareketlilik gerektirir. Sıkıcı işler yükseleni ikizler olan kişilere göre değildir. Sanata, bilime ve edebiyata ilgi duymaları kendilerini geliştirmelerinde büyük rol oynar.

İkizler Burcu Haftalık Yorumları

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu günlük ve haftalık olarak çok fazla sayıda blog, video içeriği ve haber sitelerinde bulmak mümkün. Bu sitelere ve ya videolara bakarak ikizler burcu özellikleri haftalık ve günlük olarak detaylı bir şekilde gün gün araştırılabilir.