«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. İsrailli Model Yael Shelbia Kimdir? 2020 Dünyanın En Güzel Yüzü!

İsrailli Model Yael Shelbia Kimdir? 2020 Dünyanın En Güzel Yüzü!

israilli-model-yael-shelbia-kimdir

İsrailli model Yael Shealbia dünyanın en güzel yüzü olarak seçildi. Düzenli olarak her yıl dünya üzerindeki model, oyuncu ve sanatçı kişiler arasından güzeller seçiliyor. 2020 yılında seçilen yüz ise aslında hiç yabancı değil! Daha önce güzelliği ile dikkat çeken ve sonunda birinciliği elde eden güzel model Yasel Shelbia kimdir, Yasel Shelbia kaç yaşındadır? Tüm sorular yazımızda mevcut!

Yasel Shelbia 31 Ağustos 2001 doğumludur. 19 yaşında bulunan güzel oyuncu görenleri yaşıyla çok şaşırtıyor. Birçok kişi daha farklı bir yaş beklerken o oldukça genç bir yaşta ‘Dünyanın En Güzel Yüzü‘ unvanını elde etti bile! Peki bu yarışmayı kim mi düzenliyor? TV Clander tarafından her yıl dünya güzelleri seçiliyor. 2020 yılında 31. güzellik seçimi gerçekleştirdiklerinde 19 yaşındaki genç model birinci olduğu duyuruldu.

2020 Dünyanın En Güzel Yüzü İsrailli Model Yael Shelbia Nerelidir?

Aslında bahsedildiği gibi İsrailli model Yael Shelbia aslen İsrail doğumludur. Bu durum dünyanın en güzel yüzü seçilmesi ile birlikte çok büyük bir tepki topladı. Kendisi aktif olarak kullandığı İnstagram hesabından birinciliğini duyurduğu andan itibaren özellikle Filistinliler büyük bir tepki oluşturdu. Güzel modelin gönderisinin altında milyonlarca Filistin bayrağı atılarak tepki oluşturuldu.

israilli-model-yael-shelbia-kimdir

Güzel model Shelbia ise bu tarz polemiklere girmekten uzak durdu. Kendisi gelen yorumlar için genel bir teşekkür yayınladı. Böyle bir birinciliği beklemediğini dile getirerek şaşkınlığını ortaya koydu. Ancak aslında birinciliği çok da şaşırılacak bir durum değildi. Hem mevcut güzelliği herkes tarafından fark ediliyordu hem de daha önce elde ettiği farklı güzellik dereceleri de bulunuyordu.

1- Yael Shelbia’nın Elde Ettiği Diğer Dereceler

israilli-model-yael-shelbia-kimdir

İsrailli model Yael Shelbia, 2020 yılında yeni dünyanın en güzel yüzü haberleri çıkmadan önce de farklı alanlarda birinciliği bulunuyordu. Gerek güzelliği gerekse uygun fizik yapısından dolayı zaten aktif bir modelliği mevcuttu. Güzel model birçok farklı defilede ve reklamda yer aldı. Yael Shelbia Messi reklamı en bilindik olanlar arasında bulunuyor.  Yael Shelbia boy konusunda ise 1.74 olarak bilgiye sahibiz. Ancak bunun yanı sıra markalar tarafından tescillenen durumlarda mevcuttur. TV Clander tarafından 2018 yılında dünya üçüncüsü, 2019 yılında ise dünyanın en güzel ikinci yüzü olarak seçildi. Durum böyle olunca 2020 dünyanın en güzel yüzü olması şaşırtmadı.

israilli-model-yael-shelbia-kimdir

2- İsrailli Model Yael Shelbia Ailesi

Yael Shelbia sadece kendi güzelliği ile değil ailesi açısından da çok merak ediliyordu. Hali hazırda ciddi bir takipçi listesi bulunmaktadır. Ancak birinciliğe seçilmesi ile tanınırlığı giderek arttı. Annesi Ofra Cohen kentsel planlama ve coğrafi alanda yüksek lisans yapmıştır. Babası Ofer Cohen bir fabrikada denetçi olarak görev alıyor. Ailesi oldukça kalabalıktır. 2 kız kardeşi ve 2 erkek kardeşe sahiptir. Ancak şüphesiz aile içerisinde en çok dikkat çeken isim kendisidir!

israilli-model-yael-shelbia-kimdir
İsrailli Model Yael Shelbia

Dünya güzelleri manken ve modeller de en çok merak edilen konu estetiksiz halleri olmaktadır. Yael Shelbia estetiksiz hali de çokca aratılır. Birçok birey kadın erkek fark etmeden kamera karşısında olduğu için estetik operasyonlara yönelir. En çok değişiklik yapılan nokta ise burundur. Burun estetik yaptırarak sizlerde güzelliğinize güzellik katabilirsiniz! 2021 Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları İstanbul Listesi size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *