Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Alışveriş
 4. »
 5. Kiklou Regl Külotları ile Tanış! Regl Külodu Nedir, Nasıl Kullanılır?

Kiklou Regl Külotları ile Tanış! Regl Külodu Nedir, Nasıl Kullanılır?

Editör Editör - - 4 dk okuma süresi
2 2
kiklou-regl-kulodu

Kiklou regl külodu, regl dönemlerini daha rahat ve doğa dostu geçirebilmen için sana özel olarak tasarlandı! Görünüşte sıradan bir külot gibi ama ağ kısmındaki akıllı kumaşımız sıvıyı anında emiyor ve içinde tutuyor. Üstelik bu hızlı kuruyan yüzey sayesinde nemli bir his bırakmıyor ve sızdırmıyor. En güzel yanı ise çamaşır makinesinde yıkayıp tekrar tekrar kullanabilmen! Neredeyse hiç atık olmadan adet döneminde çevre dostu bir alternatif. Hava alabilen özel kumaşı sayesinde terlemeye veya tahriş olmaya da son! Böylece adet dönemindeki küçük zorluklara tatlı bir mola vermiş olacaksın.

Kiklou Regl Destek Külotlarını Kullanman İçin Sebepler

kiklou-regl-kulodu

 • Hayatımızın yaklaşık 40 yılını regl olarak geçiriyoruz, bu da arka arkaya koyduğunda 6 yılı aşkın bir süre demek! Bu süre zarfında plastikten oluşan, nefes almayan kullan-at ürünler yerine çok daha iyisini hak ediyoruz.
 • Kullan-at pedlerdeki klor ağartma, parfüm veya dioksin gibi dostumuz olmayan maddeleri regl destek külodumuzda bulamazsınız. Üretim sürecimizde insan ve doğa dostuyuz!
 • Regl külotlarında kullandığımız iç kumaşlarımız %100 organik pamuk ve GOTS sertifikalı. Cildin için en iyisini istiyoruz!
 • Kiklou adet külodunun özel tasarımı, olası kötü kokuların ve bakterilerin önüne geçiyor. Üstelik yüksek nefes alabilirlik sayesinde gün boyu konfor hissi veriyor.
 • Sızdırmaz, leke bırakmaz ve ortalama 10-12 saate kadar rahatlık sunar. Ve evet, makinede yıkayabilirsin!
 • Regl külodunu sadece regl döneminde değil, reglin ne zaman başlayacağından emin olmadığın anlarda ya da vajinal akıntılar için de regl destek külodu olarak rahatça kullanabilirsin.

Kiklou ile regl dönemlerinde de özgürce hareket edebilir, doğaya ve kendine daha iyi davranabilirsin!

Kiklou Adet Külotlarını ve Emicilik Seviyelerini Keşfet!

kiklou-regl-kulodu
Kiklou Regl Külodu

Kiklou’nun senin için özel olarak hazırladığı adet külotlarında iki farklı emicilik seviyesi mevcut:

“Little” Adet Külotu:

Kiklou “Little Regl Külotları” reglinin başlangıç ve son günleri ya da orta-normal seviyede kanama yaşadığın anlar için mükemmel! Little Black Bikini ve Little Black Brief regl destek külotları yaklaşık olarak 1-2 ped ya da 2-3 tampon kadar koruma sağlar. Kanamanın yoğunluğuna göre 10-12 saat boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

“Super” Adet Külotu:

Kiklou “Super Regl Külotları” Super Black Brief, Super Purple Brief ve Super Black Bikini reglinin o yoğun, hareketli günlerinde yanında! Bu adet külodu, sana 3-4 ped ya da 4-5 tampon kadar koruma sunuyor. Kanama yoğunluğuna bağlı olarak, 12 saate kadar rahatlıkla kullanabilirsin.

Kiklou ile regl döneminde de özgürce, konforla hareket edebilirsin!

 

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. Mehmet Reşi̇t - -

  Bu külotları kullanmadan önce ne gibi önlemler almalıyız? Özellikle hijyen konusunda ne gibi dikkat etmemiz gerekenler var mı? Teşekkürler.

 2. Belgi̇n - -

  Merhaba! Yazınızı ilgiyle okudum ve Kiklou Regl Külotları ile Tanış! başlıklı yazınızda verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bu külotları kullanmanın birçok avantajı olduğunu öğrendim. Ancak, külotların nasıl yıkanması gerektiğine dair bir paragraf eklemiş olsaydınız, bu konuda da bilgi sahibi olabilir ve daha fazla ayrıntı öğrenebilirdik. Yine de yazınızı keyifle okudum. Devamını dilerim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.