Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)
  • Beğen
    Loading...

Bir ateş elementi olan Koç burcu, kırmızı rengi sever. En uğurlu günü Salı, en uğurlu sayıları; 1, 8 ve 17’dir. Koç burcu tarihi 21 Mart-19 Nisan’dır. Koç burcu insanlarının en güçlü yönleri; cesur ve kararlı olmaları, kendilerine güvenmeleri, hevesli ve iyimser havaları, dürüst ve tutkulu olmalarıdır.

Koç burçlarının zayıf yönleri arasında;

  • Sabırsız olmaları
  • Karamsarlığa düşmeleri
  • Saldırgan olmaları gelir.

Rahat kıyafetlerden, liderlikten, fiziksel zorluklardan ve bireysel sporlardan hoşlanırlar. Hareketsizlik, yeteneklerini göstermeyen kişiler, koç burçlarının sevmediği huylardır.

Sosyal toplantılardan hoşlanan, her zaman enerjik olan Koç burcu, en aktif Zodyak işaretlerinden biridir. Hız ve rekabet arayışı, koç burçlarının en sevdiği durumlardır. Koç burcu insanları hız ve odağa inanırlar. Cesur olmalarına rağmen, deneme yanılma ve riskten hoşlanmazlar. Koç burcu tarihleri mart ve nisan ayına denk geldiği için bu burca sahip insanlar genelde bahar aylarından hoşlanır. Peki koç burcu genel özellikleri nelerdir?

Koç Burcu Aşk ve Cinsellik

Koçlarda Aşk ve Cinsellik

Koç burcu aşk hayatında da oldukça sabırsızdır. Koç insanları, aşık olduklarında bu durumu, karşısındaki insana hemen söyleyecek kişiliktedirler. Aşık olan bir koç burcu insanı, şefkatlidir. Çok tutkulu, enerjik ve maceracı bir yapıya sahiptir.

Eşlerine karşı besledikleri tutkulu aşk, bazı durumlarda sabırlarının ve eşlerine odaklanamamanın getirdiği sorunlarla boğuşmalarına neden olmaktadır. Koç burcu insanları, kendi sınırları içinde oldukça güçlüdür.

Koç Burcunda Aile ve Arkadaşlık İlişkileri

Koç Burcunda Aile ve Arkadaşlık İlişkileri

Koç burcu insanları, hareketi sever, sıcaktır ve yeni ilişkilere açıktır. Koç burcu insanları, dürüst ve doğrudan ilişkilere odaklanırlar. Koç burcu insanları çok sayıda bağlantı ve tanıdık ile hayatlarını sürdürebilirler.

Koç burcunda doğan insanların aile ilişkileri biraz zordur. Genç yaşlarda bile olsalar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini bildiklerinden, evden erken yaşta ayrılabilirler. Ebeveynlerinin yeterli derecede sabırlı olmaları ve sevgi göstermeleri gereklidir. Ailesi tarafından çok sıkılırsa öfkelenirler.

Ayrıca koç burcu yükseleni de merak edilen konular arasında yer almaktadır. Yükselenler yalnızca sahp olduğunuz burç ile belirlenmemektedir. Koç burcu yükselini aynı zamanda doğduğunuz saat ile de öğrenilebilen bir bilgidir.

Koçlarda Para ve Kariyer

Koçlarda Para ve Kariyer

Koç burcu insanları, en iyi olmak için çalışırlar. Koçlar doğuştan lider olarak doğarlar. Her zaman insanlardan bir adım önde olmak ister. Başarı için takip ettikleri yolu gitmek ve duygularının yönlendirmesinden vazgeçmemeyi seçer. Ancak profesyonel olarak duygularını dizginlemesini bilir.

İlginizi Çekebilir: Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Koç burçları meydan okuma ile karşılaştıklarında, pratik zekâları sayesinde mukayese yaparak, olayı çözümleyebilirler. Yöneticiler, polisler, asker, koç burcu temsilcilerinden çıkmaktadır. Bazı durumlarda koçlar, finansal kararlar söz konusu olduğunda, mantıksız ve aceleci davranmaktan kendilerini alamazlar.

Koç Erkeği Nasıl Etkilenir? Koç Burcu Özellikleri Erkek

Koç Erkeği Nasıl Etkilenir?

Koç burcu erkeği, emir almaktan hoşlanmaz. Bir koç erkeğini kendine çekmek için oyunu kurallarına göre oynamak gerekir. Koç erkeğinin karşısındaki kişi, güçlü sınırları olmalı ve koç burcu erkeğinin saygısını kazanmalıdır.

Koç burcu erkeği ben merkezci, kibirli ve daha inatçı olabilir ancak buna karşılık cesurdur, macera ve tutkulu halleri kaçınılmazdır. Koç erkeği ile ilişkiler eğlenceli ve heyecan vericidir. Ancak partnerlerinin enerjik olması ve ilişkiye saygı duyması önemlidir. Ayrıca koç burcu erkeği yükselen burç olaylarından sıklıkla etiklenmektedir.

Koç Kadını Nelerden Hoşlanır?

Koç Kadını Nelerden Hoşlanır?

Koç kadını, korkusuz ve lider ruhludur. Enerjiye, karizmaya, zorluklara, maceraya bayılırlar. Oldukça tutkulu ve cinselliğe önem veren koç burcu kadınları, karşısındaki insanı, kendine itiraz edemez hale getirmeyi bilir.

Aşık bir koç kadını, sadıktır ve aşırı kıskançlık gösterebilir. Koç burcu kadınıyla ilişkisi olan birisi, sevgisini kanıtlamalı, ihtiyaçlarını karşılamalı ve bunun için çaba göstermelidir. Koç kadını tüm enerjisini bu sevgiye harcamaktadır.

Koç burcu kadınıyla beraber olan bir erkek, ilginçliklere, maceraya ve heyecana doyar. Ancak bu ilişkide baskın, koç burcu kadını olmalıdır. Heyecan bitene kadar koç burcu erkeğini inanılmaz zamanlar beklemektedir. Unutmadan günlük burç yorumu okurken astroloji haritası çıkarılmış yorumları okumak oldukça faydalı olacaktır.

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir ?

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir

Koç burcu kadını iddialı ve cesur tarzıyla tüm ortamlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen bir kadındır. Nasıl giyinebilirim? sorusundan önce kendilerine Nasıl çarpıcı giyinebilirim? sorusunu sormaktan asla çekinmezler.

Koç burcu kadınları karakter olarak ön planda olmayı seven, asil duruşlu ve renkli kişiliklerdir. Bu özellikleri yaşam tarzlarına, giyim tarzlarına ve bulundukları ortamların özelliklerine kadar yansımaktadır.

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir

Koç burcu kadını nasıl giyinir ? diye baktığımızda ise öncelikle kırmızı ve siyah renklerin kıyafet dolaplarında hakimiyet kurmuş olduğunu görürüz. Bu renkler ile yapılmış olan kombinler ise tamamen onların kendi tarzlarına uygundur.

Koç Burcu Özellikleri Kadın

Koç burcu kadınının özelikleri

Koç burcu kadınının özelikleri

Koç burcu kadınının özelikleri diye bakıldığında karşınıza asil ve doğal kadın imajı çıkacaktır. Koç kadınları sosyal ve arkadaş canlısı bir yapıya sahiptirler.

Enerjileri yüksektir ve bulundukları ortamın havasını ve neşesini de çok güzel yükseltebilmektedirler. İdeal bir eş ve ebeveyn olabilmektedirler. Sezgileri de güçlü olan koç kadınlarının eş ve ev yönetimi de oldukça başarılıdır.

Yay, Aslan ve Akrep burcu erkekleri ile Koç burcu kadınları daha çok anlaşmaktadır. Egoları yüksek olan koç burçları kendilerinden daha zayıf karakterlerle anlaşamamaktadırlar. Onlara eş olacak kişilerinde çarpıcı zeki ve güçlü yanları olmalıdır.

Koç Burcu Nasıl Giyinir  ?

Koç Burcu Nasıl Giyinir

Koç burç nasıl giyinir diye bakıldığında karşınıza farklı ve orijinal tarzlarda giyinen koç burcu insanları çıkacaktır. Koç burcu kişiliği gereği standartlardan uzak bir şekilde giyinmektedir.

Siyah renk üzerine hakimiyet kuran koç burçları iddialı duruşlarını kırmızı renk ile de tamamlamaktadırlar. Bazen çok gergin olunan bir ortamda koç burcunun üzerindeki kırmızı bir parça ortamın atmosferini anında değiştirebilmektedir.

Koç Burcu Nasıl Giyinir

Koç burcu giyim tarzı genellikle tek bir tarz ile sınırlı değildir. Koç burcunu bazen çok şık görürken bazen sportif bir hava ile de karşınızda bulabilmektesinizdir. Hızlı bir tempoda yaşadıkları için şık da olsa spor da olsa rahat giyinmeyi tercih etmektedirler.

Bol, salaş ve rahat kıyafetler giymek tam onlara göre olsa da bu koç burçlarının şık olmayacağı anlamına gelmemektedir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Giyinir ?

Koç Burcu Erkeği Nasıl Giyinir

Koç burç erkeği de koç burcu kadınında olduğu gibi iddialı ve çekici olmaktan asla taviz vermemektedir. Göz önünde bulunan tarzlar ve canlı renkler giymek bir koç erkeği için oldukça sıradan bir durumdur.

Koç burcu erkeklerinin özgüvenleri oldukça yüksektir ve daima enerjiktirler. Tarzları da kişiliklerini yansıtmaktadır. Daha net ve sade kıyafetler giymeyi tercih etmektedirler. Çok soluk ve silik renkler koç burcu erkeklerine göre değildir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır ?

Koç Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır

Koç Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır

Koç burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır diye baktığımızda koç burcu erkeğinin çok da kendi tarzından uzaklaşan bir tarz ile karşılaşmamaktayızdır. Cesur, hareketli ve enerjik olan koç burcu erkeğinin partneri de bu özellikleri taşımalıdır.

Ortamlara girince kendini direk belli eden koç erkekleri kadınlarda bazı kombin parçalarına oldukça ilgi duymaktadırlar. Özellikle deri ceket onların olmazsa olmazıdır. Cesur bir izlenim bırakan deri ceket sadece koç değil balık vb gibi başka burçları da etkilemektedir.

İş ortamında koç burcu erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız dekolteden uzak durmanız gerekmektedir. Bunun yerine şık ve sade parçalar daha yerinde olacaktır. Özellikle kırmızı, siyah ve gri kumaş pantolonlar iş yerinde olmazsa olmazlarınızın arasında olmalıdır.

Maskülen tarz ve kırmızı ruj koç kadınlarının vazgeçemediği parçalar arasındadır. Bir koç erkeği de bu parçaların kullanılmasından oldukça hoşlanmaktadır.

Koç burcu kadını ve koç burcu erkeğinin her zaman göz alıcı karakterler olduğu çevreleri tarafından benimsenmiştir. Dilerseniz koç burcu haftalık ya da koç burcu günlük burç yorumlarını takip edebilirsiniz.

 

OKUYUCU YORUMLARI