«
  1. Anasayfa
  2. Burçlar ve Astroloji
  3. Koç Burcu Hangi Ay 2021 Yılında Koç Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

Koç Burcu Hangi Ay 2021 Yılında Koç Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

koc-burcu-hangi-ay-7

Koç burcu hangi ayda doğmuştur ? aslında bu soruyu birçoğumuz sinirinden yaka silktiğimiz koç burçlarının doğum tarihini araştırırken sorarız. Baktığımızda etrafımızda en dominant ve sinir küpü karakterler hep koç burcudur. Peki koç burçlarına dair hangi özellikleri biliyoruz?

Koç burcu hangi ay neler yapar ? Koç burcunu kontrol edebilmeyi istesek koç burcunu hangi ay yakalamalıyız? Koç burcu hangi ayda sinirli gergin olur ? Hangi ayda pozitif enerji yayar ? Hangi ay neşeli olur hangi ay yatırım yapar? İşte koç burcu özellikleri ve aylara göre değişen ruh hali 😊

Koç Burcu Hangi Aydadır ? Koç Burcu Hangi Ay 2021

koc-burcu-hangi-ay

Koç burcu özellikleri ile Zodyak ailesinin en çılgın, en gergin, en deli dolu çocuğudur. Bir koç burcu ile aynı havayı soluyorsanız ara ara o havanın boğazınızda kalması muhtemel. Ama bazı dönemler var ki bu gergin ve kanı tersine akan çocuk her ne hikmetse sakinleşiyor… işte siz de bu dönemlere denk geliyorsanız şanslısınız demektir !

Koç burcu hangi aydadır , koç burcu hangi ay doğar, koç burcu hangi ayda doğmuştur… 21 Mart 21 Nisan arasında doğan bu asi çocuk bazen anlaşılması zor bazen ise peşine takıl hayatını yaşa cinsinden olabilir. Siz de bir koç burcu kadını ya da erkeğini daha yakından tanımak istiyorsanız şimdi bahsedeceğimiz özellikleri bir kenara not edin mutlaka işinize yarayacaktır.

1- Koç Burcu Hangi Ay Hangi Mevsimi Sever ?

koc-burcu-hangi-ay-2

Koç burcu her ne kadar sinirli gergin görünse de aslında tam bir yaşam delisidir. Hayatı en çılgın hali ile yaşama isteği çoğu zaman kafasının dikine iş yapmasına sebep olur. Ama o özellikle yaz aylarında yanı temmuz ağustosta bambaşka bir neşeye sahip olur.

2- Koç Burcu Hangi Ayda Mutlu Olur?

koc-burcu-hangi-ay-2

Koç burcu kadını ve erkeği için yazın gelme alameti bahardır. Nisan mayıs aylarında bir koç, kendisini dışarı atar ve bitmeyecek bir enerjinin haberini verir.

3- Koç Burcu Hangi Ayda Yatırım Yapmalı ?

koc-burcu-hangi-ay-2

Koç burcu insanı dünya genelinde yatırımın en önemli ismidir. Yatırım konusunda uzmanlık derecesinde ön görüsü ve adımları vardır. Hatta dünyanın en zengin insanları ağırlıklı koç burcudur. Koç burcu için en önemli yatırım planlama ve hareket ayı ise Ekim ve Kasım ayıdır.

4- Koç Burcu Hangi Ay Hangi Burçla Evlenmeli ?

YouTube video

Koç burcu erkeği ve koç burcu kadını için evlilik çok ciddiye alınacak bir karardır. Bir koç burcunun özgürlüğünü sınırlayacak evlilik anlayışı söz konusu olamaz. Eğer evlenmeye karar verdiyse gerçekten ruh ikizini buldu demektir. Tabi ruh ikizi olmaya aday burçlar malumunuz yay, ikizler ve kovalardır. Eğer koç burcu düğün yapacaksa onun için temmuz ağustos ayından daha güzel bir düğün zamanı olamaz.

5- Koç Burcu Hangi Ay Cinsellikte İyidir?

koc-burcu-hangi-ay-6

Koç burcu flörtöz ilişki yaşamayı sever. Onun için karşı cinse karşı duygusal anlamda bir şeyler hissetme ya da ciddi bir ilişinin adımlarını atmak zor değildir.  4 mevsim sevgili bulabilir. Birinden ayrılıp başka ilişkiye başlayabilir.

6- Koç Burcu Hangi Ay Taşınmalı ?

koc-burcu-hangi-ay-7

Koç burcu kendine has zaman ve iş planlaması olan bir tiptir. Kafasında ne planladıysa hiç değişmeden hayata girsin ister. Bu konuda onu zora sokacak hiçbir dış etkene razı gelmez. Taşınma gibi çetrefilli bir işte de öyle buram buram ter içinde kalacağı yaz ayları asla uygun değildir. Daha serin koç burcunu darlamayacak ekim kasım ayları taşınmak için en ideal zaman aralığıdır.

7- Koç Burcu Hangi Ay Tatile Gitmeyi Sever ?

koc-burcu-hangi-ay-7

Ne demiştik koç burcu hayatı deli dolu yaşamayı sever. Keyif ve eğlence söz konusu olunca koç burcunun kanı tersine akar. O yüzden tatil için bir zaman belirlemek asla mümkün değildir. Koç burcuna 4 mevsim tatilin her türlü gideri var 😊

8- Koç Burcu Hangi Ay Uyumludur?

koc-burcu-hangi-ay-7

Koç burcu gergin sinirleri ile daima Nirvanadır. Eğer ondan bir şey istemeye niyetiniz varsa nisan mayıs aylarını beklemenizi tavsiye ederiz. Çünkü geldi bahar ayları gevşer gönül yayları sözünün canlı örneği koç burcudur. İpek gibi oluverir bizden söylemesi 😊

9- Koç Burcu Hangi Ay Hangi Burçlarla Anlaşabilir ?

yay-burcu-hangi-ay-yay-burcu-ozellikleri-2

Koç burcu diktatör tavırları ile bulunduğu ortamda gerilim ustasıdır. Ama arka plandaki sevimli çocuk ancak onun gibi olan kişilerce görülür. Yay, kova ve ikizler ile beraber takılan koç burcunun adeta sinirleri alınmış gibidir. Tabi bu muhteşem dörtlünün en keyifli ayları mayıs haziran ve temmuzdur.

10- Koç Burcu Hangi Ay Mutlu Eder ?

koc-burcu-hangi-ay-7

Koç burcu her zaman önce “ben” diyen bir yapıya sahiptir. Onun birisini mutlu edebilmesinin ön koşulu kendi mutluluğudur. Tabi bu da bir koç burcu için nisan ve mayıs aylarından sonra gerçekleşir.

11- Koç Burcu Hangi Ayda İşlerde Başarılı Olur? Koç Burcu Hangi Ay Meslekte Başarılı Olur?

koc-burcu-hangi-ay-7

Koç burcu yazın gezer dolaşır. Sonbahardan sonra da kendini işine adar. Hal böyle olunca mesleki başarısı için en ideal dönem kasım aralık aylarıdır. Tabi bu aylarda özellikle CEO, yöneticilik ve uzmanlık gibi konumlarda başarılı olur.

12- Uzlaşmaya Niyet Ettiyseniz Aradığınız Koç Burcu Hangi Aydadır?

koc-burcu-hangi-ay-22

Koç burcu ile uzlaşma mı ?? Yani deveye hendek atlatmak daha kolay olabilir. Ama siz mutlaka koç burcu ile uzlaşmanın bir yolunu arıyorsanız nisan mayıs ayını beklemenizi önemle tavsiye ederiz. Şöyle bir nisan mayısı bekleyin… Koç burcu azıcık bir gevşesin sakinleşsin… Azıcık içinde sevgi kabarcıkları çıksın. Belki aradığınız uzlaşma havasını bir tutam bulabilirsiniz 😒

13- Koç Burcu Hangi Ay Hangi Çiçeği Sever ?

koc-burcu-hangi-ay-22

Koç burcu hangi aydadır hangi mevsimin çılgın çocuğudur ? Koç burcu bahar mevsiminin en çılgın ayı Nisan çocuğudur. Bu nedenle doğumda izi olan yeşeren kırların bahçelerdeki o ışıltının izlerini çiçeklerde arar. İşte o sebepledir ki bir koç burcuna çiçek alacaksanız mutlaka papatya ya da sümbül seçin ki, fıtratından bir parçayı bu hediyede bulsun.

14- Koç Burcu Hangi Aydadır ? Koç Burcu Hangi Ay Ne Giymeli ?

koc-burcu-hangi-ay-123

Koç burcu egosu ile hareket eden burçlarımız arasında gelir. Siniri stresi bir yana dursun koçlar aslında yaşamdan nasıl zevk alacağını bilen tiplerdir. Giyim kuşam onlar için egoyu göstermenin ve galibiyetin en önemli adımları arasında sayılabilir. Bu nedenle yaz mevsimin kırmızı ile ben buradayım diyen koç burcu kışın siyahın tüm ihtişamını üstlenerek meydanları endamı ile konuşturur.

15- Koç Burcu Hangi Ay Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

koc-burcu-hangi-ay-123

Koç burcu erkeği zeki kadınları sever. Leb demeden leblebiyi anlayacak, cin fikirli, hızlı hareket eden ve yaşayan hanımlar koç burçlarının radarına girer. Tabi koç burcu erkekleri için kadınlardan hoşlanmanın bir ayı yoktur. İstediği zaman flört etmeye açıktır.

16- Koç Burcu Hangi Ay Hangi Parfümü Kullansa Daha İyidir ?

koc-burcu-hangi-ay-123

Koç burcu parfümü yasemin, sandal ağacı, kakule, biberiye, paçuli ve defne şeklinde sıralanabilir. Tabi bu aromatik kokuları bahar ve yaz aylarında etkili şekilde kullandığında daha özgüvenli olur.

17- Koç Burcu Hangi Ay Ruhsal Problemler Yaşar?

koc-burcu-hangi-ay-123

Koç burcu öyle sıkıya gelemez. Yazın sıcağı kışın yağmuru çamuru tepesini attırmak için yeterli sebeptir. Ama dış görünüşü ve karizması çok önemli olan koçlar için kış ayları sinirlerini depreştirmeye en müsait zaman dilimidir.

18- Koç Burcu Hangi Ay Hangi Rengi Sever ?

koc-burcu-hangi-ay-hangi-rrenk

Koç burcu kadını ve erkeği için hayatın rengi kırmızıdır. Hayatının her alanında kırmızı ile yaşama renk katar en başarılı burç koçlardır. Kış aylarında canlı kırmızı rengini en başarılı şekilde kullanabilen nadide burçtur.

19- Koç Burcu Hangi Ay Sağlık Problemleri Yaşar?

koc-burcu-hangi-ay-hasta-olur

Koç Burcu Hangi Aydadır hangi aylarda sağlık sorunu yaşar desek, aslında koç burcu için en belirgin hastalık hipertansiyondur. Hipertansiyon hastalığı tüm koçlarda aşırı sinir sebebi ile ortaya çıkar. Bu sebeple özellikle sıcaktan bunaldığı yaz aylarında sağlık sorunları ile baş etmesi daha zorlaşabilir.

20- Koç Burcu Hangi Ay Hangi Taşları Kullanmalı?

koc-burcu-hangi-taslari-sever

Koç burcu taşları ile çok daha enerjik bir hal alabilir. Özellikle kırmızı akik, hematit, sitrin, yakut ve zümrüt taşlarını sonbahar ve kış aylarında kullanması hareketlerini destekleyecektir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *