Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diziler
  4. »
  5. TRT1’de Yayınlanan Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimdir?

TRT1’de Yayınlanan Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimdir?

Bilgece Bilgece - - 15 dk okuma süresi
1 0
masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları diziyi izleyen kişiler tarafından sıkça merak edilen bir konudur. Her Salı günü TRT ekranlarında saat 20.00’da yayınlanan bu dizi pek çok kişi tarafından beğenilmektedir. Dizi severleri adeta ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri ve Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları da izleyen kesimin sürekli araştırdığı bir konudur.

YouTube video

Masumlar Apartmanı Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı romanından hareketle televizyon dizisi haline uyarlanmıştır. Masumlar Apartmanı oyuncuları kitapta olduğu gibi izleyicilere sunulmuştur. Ayrıca Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları ve Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri de kitaba bağlı kalarak değiştirilmeden diziye uyarlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali yapmaktadır. Dizi Beyoğlu’nda çekilmektedir.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları Hakkında Bilgiler

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları çok kaliteli işler çıkarmaktadır. Başarılı kişilerden oluşan bu oyuncu kadrosunun yanında arka planda müthiş ve çalışkan bir ekip çalışmaktadır. Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokollu, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi işlerinde başarıya ulaşmış ve kendini kanıtlamış kişiler yer almaktadır.

1 – Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında birçok başarılı işlere imza atan Farah Zeynep Abdullah da bulunmaktadır. Farah Zeynep Abdullah’ın dizide canlandırdığı karakterin adı ise İnci’dir. İnci özgürce takılmayı seven ve kalıplara girmek istemeyen, Han’a âşık olan bir karakterdir. Rolünü başarıyla oynanan Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Farah Zeynep Abdullah Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde oynadığı Aylin rolüyle tanınmıştır. Dizi sektörüne böylelikle girmiş olan Farah Zeynep, daha sonrasında bir sürü başarılı oyunculuklara imza atmıştır. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları merak edenler için Farah Zeynep Abdullah şu an 31 yaşındadır.

2 – Birkan Sokullu Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları arasından olan bir diğer oyuncu Birkan Sokollu’dur. Masumlar apartmanı dizisinde oynadığı rolün adı Han’dır. Bazı psikolojik takıntıları olan ve başarılı bir adamı canlandıran Sokollu aynı zamanda dizide ailesine çok düşkün bir kişidir. Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri denilince akla ilk gelen Birkan Sokollu yakışıklılığıyla genç kızları büyülemektedir.

Birkan Sokollu 6 Ekim 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Radyo, Televizyon ve Sinema okuyan Sokollu, modellikte yapmıştır ve modellik yarışmasında üçüncülük elde etmiştir. Birçok dizi ve filmde başarılı işlere imza atan Sokollu, Küçük Sırlar, Melekler Korusun gibi yapımlarda rol almıştır. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları merak edenler için Birkan Sokollu şu an 35 yaşındadır.

3 – Ezgi Mola Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları denildiğinde hepimizin de yakından tanıdığı Ezgi Mola akla gelmektedir. Dizide Safiye adında annesinin psikolojik şiddetlerine maruz bırakılan ve bu yüzden titizlik takıntısı hastalık seviyesine ulaşmış bir karakteri canlandırmaktadır. Aynı zamanda karakterin unutamadığı bir lise aşkı vardır. Rolünü başarılı şekilde canlandıran Ezgi Mola seyirci tarafından ilgiyle ve severek izlenilmektedir.

Ezgi Mola 29 Mart 1983 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Tiyatroculukla yakından ilgilenen Ezgi Mola bunu ilerletmek için eğitimler almıştır. Ekranlarda Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı programla tanınan Ezgi Mola birçok dizi ve filmde başarı oyunculuğunu sergilemiştir. Masumlar Apartmanı oyuncuları hakkında bilgi edinmek isteyenler için Ezgi Mola şu an 37 yaşındadır.

4 – Merve Dizdar Kimdir?

Masumlar Apartmanı oyuncularıiçinde yer alan Merve Dizdar, dizide Gülben adlı rolü canlandırmaktadır. Gülben Safiye’nin kardeşi olan ve onun gölgesinde yaşayan, sessiz, sakin, aşk takıntıları olan bir karakterdir. Rolünü başarıyla canlandıran ve ilgiyle izlenilen Merve Dizdar Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında başarılı ve sevilen bir karakterdir.

Merve Dizdar 25 Haziran 1986’da İzmir’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk ve tiyatro eğitimi aldıktan sonra dizilerde ve filmlerde oynamaya başlamıştır. Geniş Aile, Kavak Yelleri gibi dizilerde yer almıştır. . Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları hakkında bilgi edinmek isteyenler için Merve Dizdar şu an 34 yaşındadır.

5 – Gizem Katmer Kimdir?

Gizem Katmer Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında ki en genç oyunculardan biridir. Masumlar Apartmanı oyuncuları Neriman karakterini canlandıran Gizem Katmer başarılı bir oyuncudur. Dizide ailesini çok seven fakat özgür olmak isteyen Neriman’a hayat verir. Üniversitede oyunculuk eğitimi alan Katmer, Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşlarımerak edenler için şu an 26 yaşındadır.

6 – Emir Özden Kimdir?

Masumlar Apartmanı oyuncuları Ege olarak da bilinen Emir özden dizide Ege adında biraz serseri ruhlu karakteri canlandırmaktadır. Emir Özden 21 Ekim 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Ege Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında en genç oyuncudur. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları merak edenler için Emir Özden 24 yaşındadır.

7 – Metin Coşkun Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında olan Metin Coşkun dizide Hikmet adındaki karakteri canlandırmaktadır. Hikmet evin babası olup çocukları küçükken onlara fazla ilgi göstermemiş ve bunun pişmanlığını yaşayan biridir. 1 Ocak 1948 yılında İstanbul’da doğan Metin Coşkun tiyatro ve oyunculuk eğitimi alarak bir sürü başarılı işlere imza atmıştır.

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri içinde en fazla dizi ve filmde rol alan Coşkun aynı zamanda yönetmenlik yapmıştır. Seslendirme sanatçılığı da yapan Metin Coşkun, Kara Sevda ve Çukur gibi yapımlarda da rol almıştır. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları hakkında bilgi edinmek isteyenler için Metin Coşkun şu an 72 yaşındadır.

8 – Açelya Devrim Yılhan Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları Safiye’nin annesi olarak da tanıdığımız Açelya Devrim Yılhan çok başarılı ve ilgiyle takip edilen bir oyuncudur. Dizide Hasibe karakterine hayat verir. Hasibe; aynı evde bulunan dört kardeşin annesidir. Aynı zamanda çocuklarına sevgi göstermeyen ve çok katı kuralları olan bir annedir. Açelya Devrim Yılhan ise bu rolü başarıyla oynamaktadır.

Açelya Devrim İlhan Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri içinde en merak edilen rolü canlandırmıştır. 2 Eylül 1985 yılında Ankara’da doğan İlhan, oyunculuk eğitimi de almıştır. Ekranlarda asıl tanınması Leyla ile Mecnun dizisindeki Eylül karakteriyle olmuştur. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları hakkında bilgi edinmek isteyenler için Açelya Devrim İlhan şu an 35 yaşındadır.

9 – İrem Kübra Bakırtaş Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları içinde olan İrem Kübra Bakırtaş Safiye’nin gençlik yıllarını canlandırmaktadır. Oyunculuk eğitimi alan ve eğitimine halan daha devam eden İrem Kübra Bakırtaş Safiye’nin küçüklüğünü başarılı bir şekilde canlandırmaktadır. Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında yıldızı parlayan bir oyuncu olan Bakırtaş’ın yaşı tahmin olarak 16-18 yaş arasındadır.

10 – Sidar Tublek Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında bulunan Sidar Tublek Safiye’nin sevgilisi olan Naci’nin lise yıllarını canlandırmaktadır. Ajansa kaydolan ve ilk ekran deneyimini TRT ekranlarındaki Masumlar Apartmanı dizisinde yaşayan Sidar Tublek halen daha oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Sidar Tublek’in yaşı da tahmini olarak 17-19 yaşları arasındadır.

11 – Atilla Şendil Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları içinde yer alan Atilla Şendil dizide Memduh karakterine hayat vermektedir. Bu karakter Ege’nin ve İnci’nin dedesidir. Kızını yanlış kişiye âşık olması sebebiyle kaybeden Memduh, bu yüzden torunlarına korumacı bir şekilde yaklaşmaktadır. Atilla Şendil Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında rolünü başarıyla oynamaktadır.

Atilla Şendil 1963 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan Şendil aynı zamanda kadrolu devlet sanatçısıdır. Seslendirme çalışmaları yapan Şendil, Büdü karakterini seslendirmiştir. Güllerin Savaşı, Kurtlar Vadisi gibi yapımlarda başarılı işlere imza atmıştır. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları hakkında bilgi edinmek isteyenler için Atilla Şendil şu an 57 yaşındadır.

12 Esra Ruşan Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında yer alan Esra Ruşan dizide aynı isimde olan Esra karakterini canlandırmaktadır. Esra İnci’nin arkasını toplayan en yakın arkadaşıdır. Rolünü başarıyla oynayan Esra Ruşan 1983 yılında doğmuştur. Kurtlar Vadisi Pusu, Vatanım Sensin gibi dizilerde rol almıştır. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları merak edenler için Esra Ruşan şu an 37 yaşındadır.

13 – Uğur Uzunel Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları içinde bulunan Uğur Uzunel dizide Esat karakterini canlandırmaktadır. Esat Han’ın en yakın arkadaşıdır ve İnci’nin arkadaşı olan Esra’ya âşıktır. Rolünü başarıyla oynayan ve Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında yer alan Uğur Uzunel 12 Kasım 1988 yılında doğmuştur. Güzel Sanatlar Fakültesini başarıyla bitiren genç oyuncu şu an 32 yaşındadır.

14 – Alper Saldıran Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında olan bir diğer oyuncu da Alper Saldıran’dır. Dizide Uygar karakterine hayat vermektedir. Uygar İnci’ye âşıktır ve onu kazanmak için elinden gelen her şeyi yapar. Masumlar Apartmanı radyo sahibi olan dayısı vardır ve burada çalışmaktadır. Rolünü başarılı bir şekilde oynayan Saldıran Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri içinde oldukça tanınan biridir.

Alper Saldıran 16 Eylül 1984 yılında doğmuştur. Tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Saldıran yaptığı her işte başarıya imza atmıştır. Beni Böyle Sev, Melekler Korusun, Jet Sosyete gibi yapımlarda rol almıştır.Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları hakkında bilgi edinmek isteyenler için Alper Saldıran şu an 36 yaşındadır.

15 – Masumlar Apartmanı Oyuncuları | Tansel Öngel Kimdir?

masumlar-apartmani-oyunculari

Masumlar Apartmanı oyuncuları içinde yer alan ve Masumlar Apartmanı Safiye’nin sevgilisi rolünü canlandıran Tansel Öngel başarılı bir oyuncudur. Dizide Naci karakterine hayat vermektedir. Naci Safiye’nin gençlik aşkıdır ve Masumlar Apartmanı oyuncuları anne rolündeki Hasibe, Safiye ve Naci’nin aşkını engellemiştir. Naci yıllar sonra edebiyat öğretmeni olarak Safiye’nin karşısına çıkar.

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri arasında rolünü başarıyla oynayan bir oyuncu olan Tansel Öngel 24 Eylül 1976 yılında Kilis’te doğmuştur. Çeşitli tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Öngel yaptığı işlerini başarıyla sürdürmüştür. Avrupa Yakası, Muhteşem Yüzyıl, Yaz’ın Öyküsü gibi dizilerde başarılı işler yapmıştır. Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları merak edenler için Tansel Öngel 44 yaşındadır.

Birçok kişininin bildiği üzere Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Budayıcıoğlu isimli yazarın kaleme aldığı kitaptan uyarlanmıştır. Gülseren Budayıcıoğlu hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için o konu ile alakalı olan yazımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.