Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Alışveriş
 4. »
 5. Mikrodalga A101 Modeli ve Özellikleri Nelerdir?

Mikrodalga A101 Modeli ve Özellikleri Nelerdir?

Bilgece Bilgece - - 9 dk okuma süresi
2 1
mikrodalga-a101-modeli-ve-ozellikleri-nelerdir

Marketlerde sık sık farklı ürünlerin satıldığını görüyoruz mikrodalga A101 marketlerde en çok talep edilen ürünlerin başında yer alıyor. Teknolojik gelişmeler neticesinde gerek mutfaklarda gerek farklı alanlarda hayatı kolaylaştıran birçok ürün ortaya çıkıyor. Teknolojik ürünlerin satış noktaları ise sadece bu tarz mağazalar değil zaman zaman marketlerde olabiliyor.

YouTube video

A101 Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde olması neticesiyle ulaşılabilir bir market olmaktadır. Gıdadan teknolojik aletlere ve güzellik malzemelerine varana kadar fırsat ürünlerin dönem dönem satışa sunuluyor. Mikrodalga A101 bünyesinde sık sık gelen ve sabah erken saatlerde kuyruklar oluşmasına sebep olan ürünlerin sadece birisidir. Peki Ms23f300eew /tr 23 l mikrodalga fırın kodu ile satılan bu ürünün özellikleri nelerdir?

Mikrodalga Fırın Ne İşe Yarar? Mikrodalga Fırın Her Evde Olmak Zorunda mı?

Günümüzde her ne kadar mikrodalga A101 bünyesinde olmak üzere çeşitli alanlarda satışa sunulsa da tam anlamıyla kullanım noktaları konusunda bilgi eksikliği olmaktadır. Mikrodalga fırınlar, normal fırınlara göre farklı özelliklere sahip olmaktadır. Kek ve hamur işleri pişirmeye uygun olmayan bu fırınlarda kısa süreli işlemlerinizi giderebilmeniz mümkündür.

mikrodalga-a101-modeli-ve-ozellikleri-nelerdir

Mikrodalga fırın market ya da satış noktalarından dondurulmuş veya hazır olarak satılan ürünlerinizin servise hazır hale getirmede kullanılmaktadır. Mikrodalga içerisine koyulan ürünler dakikasına göre ayarlanır. Çoğu zaman 5-10 dakika içerisinde ürün ısıtılarak, yemeğe hazır hale gelmektedir. Birden fazla ürünün böylece tüketilmesi kolaylaşmaktadır. Aynı zamanda normal fırınlara göre hazır etme süresi de daha kısa olmaktadır.

A101 Mikrodalga Ürünü Hangi Marka?

Marketlerde satışa sunulan teknolojik, güzellik aletleri dönem dönem gelmektedir. Dönemsel olarak getirilen bu ürünlerin çoğu zaman markaları aynı olmaktadır. Anlaşmalı olarak sürdürülen satış politikasından dolayı mikrodalga A101 marketlere belirli sayılarda gelmektedir. Getirilen bu mikrodalga fırının markası ise Samsung olmaktadır. Samsung marka genelde telefonda alışık olunan bir marka olsa da sayısız teknolojik aleti bulunur.

mikrodalga-a101-modeli-ve-ozellikleri-nelerdir
Mikrodalga A101 Markası ve Özellikleri Neler?

Samsung mikro dalga fırın incelendiğinde ürünün koduna ulaşabilirsiniz. Çoğu zaman internet üzerinde de ‘Ms23f300eew /tr 23 l mikrodalga fırın’ olarak aratılan bir modeldir. Market ürünlerinde her zaman marka direkt olarak olmadığından ya da kişilerin gözünden kaçtığı için kodlarla arama yapılır. Samsung tarafından üretilen mikrodalga fırın konusunda ise hem memnun olanlar hem de şikayetçi olanlar bulunur.

Samsung Mikrodalga Fırın Özellikleri Nelerdir?

A101 mikrodalga fırın Samsung menşeili olmaktadır. Samsung dünya genelinde saygı duyulan ve güvenilen bir marka olduğundan çoğu üretici tarafından direkt olarak satın alındığı da bilinir. Ancak satın almadan önce her bilinçli kullanıcı gibi özellikleri hakkında fikir edinmeniz sonrasında karşılaşacak durumlara karşı hazır olmanızı sağlayacaktır.

1- Tasarım

Mikrodalga fırınlar genellikle beyaz renk ile aşina olunmuş bir tasarıma sahiptir. Ancak dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi beyaz eşyalarda da alışılmışın dışında renk üretimleri ortaya çıkmaktadır. Mikrodalga fırın beyaz taban üzerinde kapak ve düğme kısmında siyah renge sahiptir. Sağ tarafta yer alan gösterge panelinin üst kısmında saat göstergesi vardır. Hemen altında pişirme dakikasını ayarlayabileceğiniz sayaç mevcuttur. Bir alt kısımda ise derece ayarlaması yapılmaktadır. En alt sağ köşede ufak bir kapatma açma yeri vardır.

2- Genişlik Bilgisi

Mikrodalga A101 ya da farklı alanlardan alınırken dikkat edilmesi gereken ilk konular arasında genişliği olmaktadır. Hem fırının koyulacağı alana uyum sağlaması hem de iç hacmi dolayısıyla kullanışlılık sağlayacaktır. A101 mikrodalga fırın genişlikleri:

YouTube video

 • Derinlik: 37.4 cm,
 • İçerisinde yer alan döner kısmın çapı: 288,
 • Fırının hacmi: 23,
 • Yükseklik: 27.5
 • Fırının genel genişliği: 48.9 olmaktadır.

3- Mikrodalga A101 Teknik Bilgiler

Fırının genel güç ayarı 800W olmaktadır. 800 watt mikrodalga fırından bekleyeceğiniz performansa göre değişiklik gösterecektir. Ortalama bir mikrodalga arayışındaysanız ve sürekli kullanmayacaksanız sizin için yeterli olacaktır. İçerisinde yer alan bir ızgarası olmayışından dolayı tabak ya da ürünü koyabileceğiniz bir aparat olması gerekir. Güç kademeleri ise 6 dereceye kadar çıkabilmektedir.

Mikrodalga A101 Samsung Ms23F300EEW Garanti Süresi Ne Kadar?

mikrodalga-a101-modeli-ve-ozellikleri-nelerdir

Beyaz eşya almadan en sık kontrol edilmesi gereken özelliklerin başında garanti süreleri bulunmaktadır. Sık sık bozulma ihtimalleri bulunduğundan dolayı varsa garanti kapsamında ücretsiz olarak tamir ettirebilir, yenisi ile değişim imkânını elde edebilirsiniz. Mikrodalga A101 satışı gerçekleştirilen Malezya üretimli Samsung marka fırının 2 yıl süreli Samsung garantisi bulunmaktadır.

A101 Mikrodalga Ne Zaman Gelecek 2020 – 2021?

mikrodalga-a101-modeli-ve-ozellikleri-nelerdir

Marketlere gelen aktüel ürünlerin her zaman olmayışı kişilerin ürünün geleceği tarih açısından A101 mikrodalga fırın ne zaman gelecek gibi araştırma yapmasına sebep olmaktadır. Aktüel ürünlerin belirli bir periyotları olmakla birlikte tamamen mağazaların satış hedefleri doğrultusunda da ilerletilebilmektedir. 2021 yılında dair ne zaman geleceği konusunda bir bilgi olmamakla birlikte A101 sosyal medya hesaplarını ya da aktüel ürün paylaşan internet sitelerini takip ederek tarihi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Aynı şekilde marketin internet sitesi üzerinden giriş yaparak direkt olarak 3-4 gün içinde sahibi de olabilirsiniz.

A101 Mikrodalga Fırın 2021 Fiyatı Ne Kadar?

mikrodalga-a101-modeli-ve-ozellikleri-nelerdir

Mikrodalga fırın fiyatları her yıl belki de her ay değişiklik gösterebilmektedir. Satış noktaları, üretim yapan markaya göre bunlar değişiklik gösterir. Ancak A101 aracılığı ile satılan Samsung marka mikrodalga fırınların 599 TL üzerinden satışa sunulduğunu söylemek mümkündür. Marketin internet sitesi üzerinde 7 Haziran itibari ile güncel fiyatı budur.

A101 Mikrodalga 2021 Şikayetleri Neler?

Mikrodalga A101 tarafından internet aracılığı ile alınan ürüne şikayetler de gelmektedir. İnternet üzerinde şikayet siteleri incelendiğinde mikrodalga fırına yönelik direkt olarak bir şikayet ile karşılaşmak mümkün değildir. Fırının boyutu, ısıtmasına yönelik şikayetler olmamakla birlikte genel dert yanılan konu marketin paketlemesi ve gönderim sürecinden kaynaklanmaktadır.

mikrodalga-a101-modeli-ve-ozellikleri-nelerdir

Müşterilerin internetten aldıkları mikrodalga fırının stokta olmaması bilgisinden sonra ücret iadesi talep etmesi ve bu talebin uzun zaman sonra dahi yapılmaması şikayetler arasındadır. Bunun yanı sıra doğru ve özenli bir paketle olmadığından dolayı yamuk gelen fırına dair yorumlara denk gelmek de mümkündür.

Ev aletleri günümüzde eksiye nazaran birçok işlemin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Mikrodalga fırınlar kadar bir evde olmazsa olmaz parçalar arasında elektrikli süpürgeler olmaktadır. Her marka tarafından üretilen ve farklı çekiş gücüne sahip olan markalar arasında seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? 2021 En Çok Tercih Edilen Elektrik Süpürgesi Modeli Hangisi yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz!

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Veysel - -

  Güzel bir paylaşım olmuş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.