• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Modius Sleep Nedir? Uyku Sorunu Tedavi Edilebilir mi?

modius sleep nedir
 • Beğen
  Loading...

Uyku sorunu yaşayan kişiler için harekete geçen İrlandalı bir teknoloji firması, uyku nöronlarını tetikleyen bir uyku gözlüğü üretti. Modius Sleep adını taşıyan bu yeni teknoloji ürünü, uyku moduna geçmeden yarım saat önce takıldığında nöronların harekete geçmesini sağlıyor. Bu sayede uyku problemi yaşayan insanların hayatını kolaylaştırmayı düşünen yeni ürün hakkındaki detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

Modius Sleep ile Uyku Problemine Son!

Modius Sleep ile Uyku Problemine Son!

Modius Sleep, modern çağın en yaygın rahatsızlıklarından biri olan uyku problemlerine derman olmaya geliyor. Henüz piyasaya sürülmeyen bu ürün, beyne elektrik sinyalleri göndererek uyku nöronlarının aktif bir hale gelmesini sağlıyor. Kulaklık özelliği taşıyan ürünün, pek çok uyku bazlı rahatsızlığın önüne geçeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Kulak üstü takılma özelliğinde bir teknolojik aygıt olan Modius Sleep, uykuya dalmadan tam yarım saat önce aktif hale getirilmelidir. Aktive edildikten sonra uyku nöronlarına elektrik sinyalleri göndermeye başlayan bu ürün, kaliteli bir uyku için ortam hazırlamış oluyor.

Modius Sleep Nasıl Çalışıyor?

modius sleep nasıl çalışıyor

Modius Sleep, yapılan incelemeler dahilinde insan beyni için bir tehlike içermiyor. Bilim insanları tarafından geliştirilen bu teknoloji beynin hipotalamus bölümünü etkileyerek başarılı olabiliyor. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için kilit konumda olan hipotalamus, bu ürün sayesinde uyku fikrine adapte oluyor.

Ürünü piyasaya sürmeyi planlayan İrlandalı şirket Neurovalens, insanların yaşam kalitesini arttıracak çeşitli teknolojik cihazlar üretmesi ile biliniyor. İnsan sağlığını olumlu etkileyen ürünler üzerinde çalışmalar yapan şirket, daha önce de sağlıklı zayıflama imkanı sağlayan bir ürün tasarlamıştı.

İlginizi Çekebilir: 3 Boyutlu Yazıcılar Gelecekte Organ Nakli Mümkün Olabilir

OKUYUCU YORUMLARI
 • Sürekli Uyku Hali Ve Kurtulma Yolları
  2 hafta önce

  […] ve uyanıklık durumunu kontrol eden bölüm nörolojidir. Nöroloji polikliniğine giderek uyku sorunu ve buna bağlı rahatsızlıklarınızı ifade edebilirsiniz. Tedavi edilmediği takdirde yaşam […]

  1
 • Birçok Hastalıkta Bioenerji Terapisi İle Kesin Çözüm
  3 hafta önce

  […] aşırı çalışma ve yorgunluk gibi durumlarda uyku kaçması ve uyuyamama gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bunlar genellikle insanın ruh sağlığı ile […]

  1