«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Puhu TV Reklam Engelleme 2021

Puhu TV Reklam Engelleme 2021

puhu-TV-reklam-engelleme

Reklam izlemekten usanan birçok kişi puhu TV reklam engelleme nasıl mümkündür? gibi soruların cevabını araştırmaktadır. Bir dizi ya da film izlerken özellikle en heyecanlı yerinde birden bire karşımıza reklam çıkması oldukça sinir bozucu bir durum olarak değerlendirilmektedir. Neyse ki bu can sıkıcı durumu en iyi reklam engelleyici eklentiler sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz.

YouTube video

Reklam engelleme işlemini yalnızca bilgisayarlarınızda değil mobil tarayıcınızda da aktif hale getirmeniz mümkündür. Üstelik bunu yapmak oldukça kolaydır. Bir eklenti ya da mobil uygulama ile mümkün hale gelecektir. Ayrıca eklenti ya da mobil uygulama olmadan reklam engelleyici özelliğini kendisinde barındıran tarayıcıları indirmeniz de mümkündür.

Puhu TV Reklam Engelleme

Tarayıcı denildiği zaman insanların hemen hemen hepsinin aklına iki tarayıcı gelmektedir. Bunlardan bir tanesi Google Chrome iken diğeri ise Mozilla Firefox’dur. Bu iki tarayıcının da kendisine ait olan bir reklam engelleme özelliği bulunmamaktadır. Ama vaktinizi bile almayacak bir reklam engelleyici eklenti indirmeniz halinde bu tarayıcılarda da özgürce film izleyebilir yan kısımlar da reklam çıkmadan dilediğiniz yazıyı okuyabilirsiniz.

puhu-TV-reklam-engelleme

Puhu TV her gün binlerce insanın film ve dizilerin keyfini çıkardığı çok ünlü bir platformdur. İnsanlar film keyiflerinin reklamlar ile tatsızlaşmasını istememektedirler. Bu nedenle internet üzerinden sık sık Puhu TV reklam engelleme konusu detaylı bir şekilde araştırılmaktadır. Puhu TV reklam engelleme mobil üzerinden de mümkün olsa da genellikle Chrome üzerinden yapılacak engellemeler araştırılmaktadır.

1 – Adguard Reklam Engelleyici

Adguard reklam engelleyici Puhu TV reklam engelleme denildiği zaman ilk akla gelen eklentiler arasında yer almaktadır. İnternet üzerinde gezinirken ya da film izlerken karşınıza çıkan reklamlardan kurtulmanın en kesin çözümlerinden bir tanesidir. Adguard’ı uygulama olarak bilgisayarınıza indirebilmenizin yanı sıra sadece tarayıcınıza eklenti olarak ekleyebilirsiniz.

puhu-TV-reklam-engelleme

Söz konusu programın yalnızca reklam engelleme değil ebeveyn kontrolü gibi de önemli bir özelliği bulunmaktadır. Uygulama sadece eklemiş olduğunuz tarayıcı üzerinde işe yaramaktadır. Girmiş olduğunuz sayfalardaki reklamların karşınıza çıkmasını engellemekle kalmaz aynı zamanda kimlik hırsızlığı gibi önemli bir konunun da önüne geçmiş olur. Genellikle sadece bir tarayıcı kullanıyorsanız eklenti olarak eklemeniz yeterli olacaktır.

2 – Puhu TV Reklam Engelleme | Adblock Plus

Video izlerken reklam engelleme özelliği bulunan bir diğer eklenti ise Ad block eklentisinden başkası değildir. Bu eklentiyi kullanmış olduğunuz tarayıcıya kurarak Puhu TV reklam engelleme özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Yalnızca video izlerken değil, internet üzerinde dolaştığınız tüm sitelerdeki reklamların karşınıza çıkıp canınızı sıkmasına engel olmuş olacaktır.

puhu-TV-reklam-engelleme

Adblock Plus kurulumu oldukça basit olan bir uygulamadır. Programın kendi web sayfasına girerek kolay bir şekilde kurulumunu tarayıcınıza sağlayabilirsiniz. Ayrıca tarayıcınızda yer alan uygulamalar kısmından da aratarak hemen bulmanız mümkündür. Kurulum gerçekleştiği anda Ad block çalışmaya başlayacaktır. Tarayıcınızın yan kısmında çok küçük bir simge şeklinde yer alacaktır. Adblock Chrome ve Mozilla gibi en ünlü tarayıcılarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

3 – AdBlocker Ultimate

AdBlocker Ultimate de en iyi reklam engelleyici uygulamalar arasında gösterilmektedir. Söz konusu uygulamayı da kullanarak Puhu TV reklam engelleme mümkün olacaktır. Bu eklenti yalnızca reklam engellemek için değil kötü amaçlı olan tüm yazılımlardan korumak amacı ile de kullanılmaktadır. Youtube reklamları da dahil tüm reklamlardan kurtulmanıza imkan sağlayacak bu eklenti tamamen ücretsizdir.

Puhu TV Reklam Engelleme Mobil Uygulamalar Hangileridir?

puhu-TV-reklam-engelleme

Puhu TV reklam engelleme mobil üzerinden de insanların sahip olmak istediği bir özelliktir. Telefonunuza kolay bir şekilde indireceğiniz uygulamalar sayesinde bu da mümkün olacaktır. Yazımızda sizler ile paylaşacağımız uygulamaları hem App Store’da hem de Google Play Store’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Telefonunuzda kullanacağınız tarayıcılardaki eklentiler çok fazla güvenli olmadığından Chrome reklam engelleme mobil için uygulamalar daha çok tavsiye edilmektedir.

1 – AdClear

AdClear isimli uygulamayı Google Play ve App Store üzerinden indirmeniz mümkündür. Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde sinirinizi bozan tüm reklamlardan kurtulmuş olacaksınız. Bu uygulamayı telefon üzerinde Puhu TV’yi kullananlar da oldukça fazla tercih etmektedir.

2 – AdBlock Browser

Bilgisayar üzerindeki tarayıcınız için kullanacağınız eklenti bu kez de mobil uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Video izlerken reklam engelleme amacı ile kullanılabilecek uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu konuda oldukça ünlü bir uygulama olduğu için güven yönünden endişe duymadan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Puhu TV gibi başka kaliteli dizi izleme uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz En İyi Dizi İzleme Uygulamaları konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *