«
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Gelinlik Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gelinlik Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek tabiri, rüyayı görenin yaşına ve cinsiyetine bağlı olarak değişmektedir. Bütün rüyalarda olduğu gibi bu rüyanın tabirinde de bunlar önemli kriterlerdir.

Genç bir kızın gelinlik giymesi kendisine dünürcü gelmesine delalet eder. Eğer evlilik çağındaysa ve evlenmeyi düşünüyorsa dünürcü geleceğini haber verir. Gelinlik beyaz ve ya yeşil renkli ise gelenlerin hayırlı bir kısmet olduğu düşünülür. Ama kırmızı ve ya siyah renkliyse gelenlerin hayırlı insanlar olmadığı ve bu evlilikte genç kızın mutsuz olacağı düşünülmektedir.

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Eğer rüyayı gören orta yaşlı ve evli bir kadın ise sevinç ve mutluluğa kavuşacağına, evlilik hayatında huzuru bulacağına işaret verir. Dünya hayatında sevinçli bir haber alacağına ve aradığı mutluluğu bulacağına.

Yaşlı kadının gelinlik giymesi eğer hasta ise vefat edeceğine delalet eder. Bu durumda gelinlik kefen niyetine tabir edilmektedir.

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada beyaz gelinlik giymek, iş hayatındakiler için, yükseleceğine ve girişeceği işlerde başarılı olacağına delalet etmektedir. Bu dönemde bir anlaşma yapacaksa sonuçlarının çok başarılı olacağı ile tabir edilmektedir. İş anlaşması yapılacak karşı tarafın da iyi ve dürüst iş insanları olduğuna, iş hayatında yardımsever insanlarla çalışacağınıza işarettir.

Rüyada Gelinlik Giymek – Başka Birinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Aileden birinin ve ya yakın arkadaşlarından birinin gelinlik giydiğini görmek, o kişinin işinde başarılı olacağına ya da mesut bir evliliği olacağına delalettir. Yakın çevredeki mutlu beraberliklere doğru yol almaya işaret ettiği düşünülür.

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada çok süslü bir gelin olduğunu görmek çok karlı bir iş girişimine bunun sonucunda da bolluk ve berekette kavuşacağına delalet eder. Bu bağlamda eğer bu rüya görüldüğü sırada yeni bir iş girişiminde bulunulacaksa çekinmeden bu girişime atılmaya karar verebilirsiniz.

Rüyada Gelinlik Giymek İslami Tabir

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek veya duvak görmek, heyecanlı ve romantizm dolu bir serüvene atılacağınıza işarettir. Hatta kalabalık bir grupla güzel ve heyecanlı bir geziye çıkabilirsiniz. Akrabalarınızla birlikte eğlenceli bir aktivite yapabilirsiniz.

Gelinlik Almak Neye Delalet Eder? Rüyada Gelinlik Giymek Ne Demektir ?

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik ve ya duvak almak, huzur bulmak için çıkılacak bir seyahat için plan yapmaya, rezervasyon yaptırmaya, hatta bilet almaya işarettir. Yapılacak seyahat ile ilgili alışveriş yapmaya ve bu alışverişten mutlu olmaya delalettir.

Rüyada Kirli Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Uzun süredir beklediğiniz olumlu ve güzel haberlerin gelmesi için daha beklemeniz gerekeceği hatta olumsuz sonuçlanabileceği ihtimalini belirtir.

Rüyada kirli gelinlik giymek temkinli olmanız gereken bir döneme gireceğiniz yönünde yorumlanmaktadır. Zor ve meşakkatli bir dönemi sakin kalarak ve tedbirli davranarak atlatmanın mümkün olacağı konusunda kişiye mesaj verir.

Rüyada Beyaz ve Temiz Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada beyaz ve temiz gelinlik giymek etrafınızdaki insanların sizin yardımınıza koşmak üzere hazır olduğunu ve güzel arkadaşlıklara sahip olduğunuzu ifade eder.

Hatta çok yakın bir zamanda bir dostunuzun yardımıyla büyük bir zorluğun üstesinden geleceğiniz konusunda size mesaj verir. Rüyada beyaz ve temiz gelinlik giymek, beklediğiniz güzel haberlerin yakında geleceğini müjdeler.

Rüyada Gelinlik Giymek – Rüyada Gelinlik Çıkarmak

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik çıkarmak, uzun zamandır beklediğiniz işlerin güzel olarak sonuçlanacağı ve haberlerini kısa zamanda alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Başka birini de gelinliğini çıkardığını görmek de güzel ve müjdeli bir haberin eli kulağında olduğunu gösterir. Çok yakın zamanda bu müjdeli haberi alacağınızı haber veren bu rüya, yorumcular tarafından güzel yorumlanmaktadır.

Rüyada Gelinlik İle Oturmak ve Dolaşmak

Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Eğer evli iseniz, evliliğinizde eğer sorun varsa mutlu ve huzurlu günlere yelken açacağınız ile ilgili haberler veren bu rüyada mutluluğa doğru adım atacağınız bir döneme giriyorsunuz demektir.

Gerekirse mutluluğun peşinden koşacağınıza bazen de ihtiyacınız olan mutluluğun ayağınıza kadar geleceğine delalet eder.

Rüyada gelinlik giydiğini görmek rüyayı gören kişinin durumuna göre değişkenlik gösterir. Beyaz gelinlik görmek bekar birinin gelinlik giymesi halinde hayra yorulurken, siyah gelinlik görmek ya da kırmızı gelinlik görmek pek hayra yorulmaz.

Gelinlik giydiğini görmesi bir kadının gelinlik içerisinde midir yoksa başkası mı giymiştir? Rüya sahibinin rüyada siyah gelinlik giymesi mutsuzluk anlamına gelir. Evli birinin gelinlik görmesi rüyada evli olan ve gelinlik gören kişinin başına bazı olumsuz olaylar geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gelinlik gören ya da gelinlik giyen kişi aynı zamanda mutlu bir haber alacaktır. Gelinlik görmekrüyada gelinlik giydiğini gören bekar kız için hayırlı kısmet demektir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: Aldatmanın Bedeli İçin O Günü Bekledi!

  2. Pingback: Evlenme Yaşı Kaç Acaba Diyenler Bi Bakabilir mi?

  3. Pingback: Rüyada Erkek Çocuk Görmek Nasıl Yorumlanır?