«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Çiçeği Burnunda Sevilen Dizi Sadakatsiz Oyuncuları ve Konusu

Çiçeği Burnunda Sevilen Dizi Sadakatsiz Oyuncuları ve Konusu

sadakatsiz 1

Henüz yeni olan ama kısa sürede sevilen dizi Sadakatsiz ekranların yeni macerası oldu. Çiçeği burnunda dizinin 5.bölümü bugün ekranlara geliyor. Oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile büyük dikkatleri üzerine çeken dizi, tüm hızıyla reytinge doğru koşmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin tüm ayrıntılarını sizler için derledik. Sadakatsiz konusu, Sadakatsiz oyuncuları ve Sadakatsiz son bölüm ayrıntıları sizlerle!

Sadakatsiz Dizisi Konusu

Sadakatsiz dizisi konusu ile büyük bir kesimin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Harika giden bir evliliği olan Asya ve Volkan, oğulları Ali ile mutlu bir hayat sürmektedir. Yıllar süren ilişkilerinde hiçbir sorun yaşamayan çift birden Volkan’ın atkısında görünen saç teli ile sarsılmıştır. Asya’nın eşi Volkan’ın atkısında gördüğü sarı saç teli kime ait? Mutlu giden evliliğin yaşadığı sıkıntılar ve dağılmaya başlayan bir çekirdek ailenin öyküsü. Dizideki oyunculuklar, ilgi çekici konusu ile birleşince seyircide büyük bir etki yaratmıştır.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları

Sevilen dizi Sadakatsiz konusu kadar oyuncuları ile de ekranları büyülemeyi başarmıştır. Başrollerinin yanı sıra tüm oyuncularının ustalıkları ve rollerini sahiplenmeleri dikkatleri çekmiştir. Sadakatsiz oyuncuları sizlerle!

1. Sadakatsiz Asya | Cansu Dere

Cansu Dere kimdir? Sevilen dizi Sadakatsiz’in kadın başrol oyuncusu Cansu Dere, 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Miss Turkey güzeli seçilerek keşfedilen güzel oyuncu, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünde eğitim görürken yarıda bırakmıştır. Mankenlik için eğitimini yarıda bırakan Dere, birçok başarıya imza atar ünlü modacıların defilelerinde yer almayı başarmıştır. Sunuculuk ile başladığı televizyon dünyasında ise birçok dizi ve filmle devam etmiştir. Anne, Şahsiyet, Ferhat ile Şirin gibi birçok başarılı yapımda rol almıştır.

Sadakatsiz dizisinde başarılı bir doktor olan Asya rolünü canlandıran güzel oyuncu, Volkan’ın eşi ve Ali’nin annesidir. İşinde başarılı ve zeki bir kadın olan Asya ailesini çok küçük yaşlarda kaybetmiştir. Mimar olan Volkan’a aşık olan Asya, İzmir’den Tekirdağ’a gelerek Volkan ile evlenmiş mutlu bir yuva kurmuştur. Eşinin kendisini aldattığını öğrenmesi ile dünyası yıkılan Asya dizide zor günler geçiren bir kadını canlandırmaktadır.

2. Sadakatsiz- Volkan | Caner Cindoruk

Caner Cindoruk kimdir? Sadakatsiz’in erkek başrol oyuncusu Caner Cindoruk, 1980 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Cindoruk, sahnelere şehir tiyatrolarında rol alarak giriş yapmıştır. 2006 yılında Beynelmilel filmi ile televizyon dünyasına giren başarılı oyuncu bu filmi ardından birçok dizi ve filmde rol almıştır. Ekşi Elmalar, İçerdekiler gibi filmlerin yanında Kadın dizisi, Zemheri dizisinde de rol almıştır.

Sadakatsiz dizisinde Asya’nın eşi olan Volkan karakterini canlandıran oyuncu, Tekirdağ’ın en başarılı ve sevilen mimarlarından biridir. Çocuk yaşta yaşadığı sıkıntılardan dolayı hırslanan ve büyük başarılar elde eden Volkan, Asya ile İstanbulda tanışmış ve Asya’nın ondan hamile kalmasından sonra evlenmiştir. Eşiyle ve çocuğuyla mutlu bir hayat süren Volkan, bir gün Derin’e kendini kaptırır ve eşi Asya’yı aldatır.

3.  Sadakatsiz Derin | Melis Sezen

Melis Sezen kimdir? 1997 yılında doğan genç oyuncu Melis Sezen, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Sezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan Sezen, aynı zamanda Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun olmuştur. Genç olmasına rağmen birçok dizi ve filmde yer alan Sezen, Mucize 2 Aşk, Bizim İçin Şampiyon gibi başarılı filmlerde de rol almıştır.

Sadakatsiz dizisi kadrosunda yer alan genç oyuncu, dizide Volkan’ın gönlünü kaptırdığı Derin karakterini canlandırmaktadır. Havalı ve güzel bir genç kız olan Derin, Fransa’da moda eğitimi almıştır. Oldukça zengin olan Derin, eski belediye başkanının kızıdır ve hobi olarak kendi atölyesinde tasarımlar yaparak bunları satmaya çalışmaktadır. Asya’nın eşi Volkan’a aşık olan Derin, Volkan ile ilişkiye girerek ondan hamile kalmıştır. Çıkmaza giren işler Derin için oldukça zor günlere sebep oluyor ve Volkan’ı elde etme hırsı ile kıvranıp durduruyor.

4.  Sadakatsiz Mert | Eren Vurdem

Eren Vurdem kimdir? Genç oyuncu Eren Vurdem 1988 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. 2009 yılında Hesaplaşma ile başlayan televizyon hayatı Arka Sokaklar, İnadına Aşk, Söz gibi dizilerin ardından Sadakatsiz ile devam etmiştir.

Başarılı oyuncu, Sadakatsiz dizisinde Volkan ve Bahar’ın çocukluk arkadaşı olan Mert karakterine hayat vermektedir. Çocukluk arkadaşı olan Bahar ile evli olan Mert zengin bir aileden gelmektedir ve ekonomik ile ilgilenmektedir. Mutlu bir evlilikleri olan Mert, çocukları olmayınca eşinden baskı görmüş ve bundan sıkılınca çocukluk arkadaşı olan Volkan’ın eşi Asya’ya âşık olmuştur. Güzel bir eşi ve bir çocuğu olan Volkan’ı kıskanan Mert, içten içe Asya ile birlikte olmak istiyor.

5. Sadakatsiz Bahar| Yeliz Kuvancı

Yeliz Kuvancı kimdir? Genç oyuncu Yeliz Kuvancı, 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde eğitim alan güzel oyuncu, 2010 yılında televizyon hayatına girmiştir. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde İnci karakterine hayat veren Kuvancı, yıldızını parlatarak ardından birçok dizide rol almıştır. Hangimiz Sevmedik, Tutunamayanlar gibi dizide rol alan genç oyuncunun son projesi Sadakatsiz olmuştur.

Sadakatsiz dizisinde Mert’in eşi olan Bahar karakterine hayat veren oyuncu, aynı zamanda Mert ve Volkan’ın çocukluk arkadaşıdır. Mert ile mutlu giden bir evliliği olsa da çocuklarının olmaması en büyük problemleridir. Bu durumdan dolayı eşi ile uzaklaşan Bahar, eşinin Asya’ya olan ilgisinin de farkındadır. Asya’ya karşı duyduğu kıskançlığı belli etmemeye çalışsa da bu durum onu oldukça etkilemektedir.

Sadakatsiz Dizisi 5. Bölüm

https://www.youtube.com/watch?v=HTfDY-zkP4w

Sadakatsiz dizisi tüm hızıyla devam ederken Kanal D ekranlarının yeni macerası olarak izleyicideki yerini almıştır. Sadakatsiz 5.bölüm ile olaylar kaldığı yerden devam ediyor ve büyük bir çıkmaza giriliyor. Sadakatsiz son bölüm ayrıntıları sizlerle!

İlginizi Çekebilir: Reyting Rekorları Kıran Masumlar Apartmanı Dizisi ve Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: Benim Adım Melek Defne Kimdir?

  2. Pingback: Netflix’in Çok Konuşulan Bir Başkadır Dizisi ve Oyuncuları

  3. Pingback: Atv Beni Bırakma Oyuncuları Kimlerdir?