«
  1. Anasayfa
  2. Son Dakika
  3. Sakarya’da İş Camiasını Üzen Faruk Gezbul İntiharı

Sakarya’da İş Camiasını Üzen Faruk Gezbul İntiharı

Faruk Gezbul Neden İntihar Etti

Sakarya’lı iş adamı Faruk Gezbul Sakarya Bulvarpark’ta ki evinde ölü bulundu. Olayın intihar olarak göründüğünü ifade eden Cumhuriyet savcısı, Faruk Gezbul’un başında tek el ateş izi olduğu ve masanın üzerine not bıraktığını belirtti. Faruk Gezbul’ un kesin ölüm sonucu yapılacak olan otopsi sonrasında kesinleşecek.

Faruk Gezbul Kimdir?

Faruk Gezbul Neden İntihar Etti

Sakaryanın tanınmış simalarından olan Faruk Gezbul henüz 48 yaşında idi. Uzun yıllar bir fabrikanın üretim müdürü görevini üstlenen Gezbul işinden ayrılarak babasının işlerinin başına geçti. 1 Çocuk sahibi olan Faruk Gezbul’ un yakın çevresi, eşinden yeni ayrıldığını ve son dönemler de hem ev hem de iş hayatında sorunlar yaşamaya başladığını, ekonomik sıkıntı içinde olduğunu belirttiler.

Faruk Gezbul Neden İntihar Etti?

Faruk Gezbul Neden İntihar Etti

Faruk Gezbul’un yakın çevresinin açıklamalarına göre, Faruk Gezbul babasının işini devralmış ve son dönemlerde ekonomik sıkıntı yaşamaya başlamıştı. Üstelik kısa süre önce eşinden de ayrılan Faruk Gezbul’un yaşadığı tüm sorunlar nedeni ile depresyona girip intihar etmiş olabileceği iddialar arasında yer alıyor.

Makine mühendisi Faruk Gezbul’un neden intihar ettiği henüz kesin olarak bilinmiyor olsa da ölümünün intihar mı yoksa cinayet mi olduğu, Korucu otopsi merkezi tarafından gerçekleştirilecek olan otopsi de belli olacak.  Birkaç gün içerisinde otopsi sonucunun kesinleşmesinin ardından Sakaryalı iş adamı Faruk Gezbul’un cenazesi defnedilecek.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *