Seray Sever Yatakta Aşk Pozu

Seray Sever Yatakta Aşk Pozu
  • Beğen
    Loading...

Güzel oyuncu Seray Sever daha önceki paylaşımlarında olduğu gibi bugün de gündeme bomba gibi düştü. Kendisinden 10 yaş daha küçük olan Seray Sever eşi Eray Sünbül ile yatakta çekildiği selfie pozunu sosyal medyada paylaştı.

Seray Sever Yatakta Aşk Pozu

seray sever yatakta aşk pozu

Son günlerin en çok sevilen programlarından olan Doya Doya Moda yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapan Seray Sever, iki yıldır evli olduğu eşi Eray Sünbül ile çekildiği son derece cesur pozunu sosyal medyada paylaştı. Birbirlerine oldukça yakın bir poz veren çift Seray Sever instagram hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Paylaşımın yoruma kapalı olması ise dikkat çekti.

Seray Sever Yatakta Aşk Pozundan Önce Yıl Dönümü Paylaşımı Yapmıştı

Seray Sever, geçtiğimiz günlerde yine instagram hesabı üzerinden paylaştığı yıl dönümü mesajında da eşi ile yakın bir pozunu kullanmıştı:

Seray Sever geçtiğimiz günlerde de eşiyle düğünlerinde dudak dudağa çekilen pozunu bir pozunu paylaşarak evlilik 2. yıl dönümünü kutlamıştı. Paylaşımına yaptığı yorum ise oldukça sevgi dolu…

 “Nice mutlu, sağlıklı, aşk ve sevgimizin sonsuzluğunu ve gerçekliğini koruduğu yıllarımız olsun biricik aşkım, göz bebeğim kocam”

OKUYUCU YORUMLARI
  • Evde Yapılabilecek Şeyler: Jumanji Vahşi Orman İzle
    1 sene önce

    […] İlginizi Çekebilir: Seray Sever Yatakta Aşk Pozu […]

    9