«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Heyecan Başlıyor! Ekranların Yeni Dizisi Şeref Sözü Oyuncuları ve Şeref Sözü Konusu

Heyecan Başlıyor! Ekranların Yeni Dizisi Şeref Sözü Oyuncuları ve Şeref Sözü Konusu

şeref sözü13

Dizi mevsimi güzel açılışlar yaparak Şeref Sözü dizisinin müjdesini de verdi. Show TV’nin en yüksek bütçeli dizilerinden biri olacak Şeref Sözü ilk bölümü ile dün akşam ekranlardaydı. Heyecanlı dizinin ilk bölümünden sonra dizi hakkında araştırmalar başladı. Başrollerini yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ve Sude Zülal Güler’in üstlendiği yeni dizinin ayrıntıları geliyor. Şeref Sözü oyuncuları, Şeref Sözü günü, Şeref Sözü konusu ile sizlerle!

Şeref Sözü Dizisi Ne Zaman BAŞLIYOR?

Ekranların heyecanla beklediği Şeref Sözü meraklandıran fragmanlarından sonra ilk bölümüne dakikalar saydırdı. Heyecanla dizinin başlayacağı günü bekleyen izleyici, ekranlara kilitlendi. Oyuncu kadrosu ve konusu ile ilk etapta fragmanlarından dikkatleri üzerinde toplayan dizi, 14 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluştu. İlk bölümünün ardından diziye talep ve beğeni oldukça yüksek hissedildi. Sosyal medyada da konuşulan dizinin merak edilen ve sürükleyici hikayesi sayesinde birkaç bölüm sonra reytinglerde yerini alacağı bekleniyor.

Show TV Şeref Sözü Dizisi ile Canlanacak

Uzun zamandır dizileriyle kendinden söz ettirmede gerilerde kalan Show TV yeni dizisi Şeref Sözü ile tekrar canlanacak gibi duruyor. Yüksek bütçe ayrılan dizinin reyting rekorları kırması beklenirken, kanala rağbetin de artacağı tahmin ediliyor. Kış dizileri uzun soluklu olup kendini izletme özelliği ile meşhurdur. Şeref Sözü’nün izleyici kitlesi ilerleyen günlerde kendini belli edecek.

Şeref Sözü Yönetmeni ve Senaristleri

Tims & B yapım yeni dizisi olan Şeref Sözü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi bir hayli heyecanlandırmıştı. Peki yeni dizinin yönetmen ve senarist kadrosunda hangi isimler bulunacak? Şeref Sözü yönetmeni birçok diziden tanınan isim Cevdet Mercan olarak belirlenmiştir. Senarist koltuğunda ise Eda Tezcan oturacak. Yapım kadrosu ve oyuncu kadrosu ile birleşince kışın heyecan verici dizilerinden biri olacak Şeref Sözü’nü izleyici dört gözle bekliyor!

Şeref Sözü Dizisi Konusu

Şeref Sözü dizisi konusu ile sürükleyici ve heyecan verici olduğunun sinyallerini verdi. Yeni dizinin konusu daha önce yapılan dizilere benzese de farklı bir atmosfer, çekim yerleri ve farklı oyunculuklarla hayat bulacak. Zor bir coğrafyada ve zor şartlarda başlayan hikâyede başrolün kahramanlıkları ve zor yaşamı ele alınmıştır. Adabeyli ailesi Cihan Adabeyli öncülüğünde bir adada yaşamını sürdürürken namı ve gücü ile çok konuşulmaktadır. Adabeyli Adasına gelen bir haber ile geçmişteki bir Şeref Sözü’ne dönülür ve Cihan Adabeyli’ye bir eş gelir. Adaya gelen Cihan Adabeyli’nin eşiyle hiçbir şey artık eskisi gibi olmaz ve olaylar zinciri birbirini tamamlar. Geçmişte verilen bir Şeref Sözü büyük yıkımlara, yeni hayatlara, yepyeni bir ada hayatına yelken açtıracak.

İlginizi Çekebilir: Reyting Rekorları Kıran Masumlar Apartmanı Dizisi ve Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Şeref Sözü Dizi Oyuncuları

Şeref Sözü dizisi oyuncuları dizi çekimlerine başlanmadan önce birkaç zorluklarla seçilmiştir. Dizi için teklifleri kabul etmeyen bazı oyuncular gündem olurken, oyuncu kadrosu oluşturma kısmında zorluklar yaşanmıştır. Oluşturulan yeni kadroda kadın başrol oyuncusu Sude Güler ilk başrolü olması sebebi ile konuşulmuş ve izleyiciler tarafından bazı endişelere sebebiyet vermiştir. İşte Şeref Sözü oyuncuları sizlerle

1.      Şeref Sözü Cihan Adabeyli- Tolgahan Sayışman

Şeref Sözü dizisi erkek başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman, dizi konusunun çıkış noktası Cihan Adabeyli rolünü canlandıracak. Yakışıklı oyuncunun canlandırdığı Cihan karakteri, Adabeyli ailesinin tek oğlu ve veliahdıdır. Adabeyli Adası’nda lüks bir yaşam süren Adabeyli ailesi ve Cihan geçmişte verilen bir söz ile hayatlarının değişeceğinden habersizdir. İsra’nın telefonu ile değişen hayatlar, Yasemin ile Cihan’ın düğününe çok az bir zaman kala olayları beraberinde getirmiştir.

Tolgahan Sayışman kimdir? En son TRT 1 ekranlarında Şampiyon dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğuş Üniversitesi’nde İşletme okuyan oyuncu, Top Model yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçilerek sektörün dikkatini çekmiştir. Esir Kalpler, Elveda Rumeli, Lale Devri, Siyah İnci dizilerinde rol alan Sayışman son olarak Şampiyon dizisinde rol almıştır.

2.      Şeref Sözü İsra Adabeyli- Sude Güler

Şeref Sözü dizisi kadın başrol oyuncusu yeni yeni keşfedilen ve ilk başrolünü alan genç oyuncu Sude Güler olmuştur. Sude Güler, dizide Cihan Adabeyli ile evlenecek olan İsra Adabeyli karakterine hayat vermektedir. Sevmeyerek evlendiği Faruk Malik’ten tecavüz sonucu bir çocuğu olan İsra, Faruk’tan kurtulmak için çeşitli yollar denemektedir. Cihan Adabeyli’ye ulaşan İsra, Cihan’a yıllar önce verilmiş bir Şeref Sözü olduğundan bahseder ve birden hayatı değişir.

Sude Güler kimdir? Şeref Sözü’ nün genç başrol oyuncusu Güler, henüz 19 yaşında tam adı Sude Zülal Güler’dir. Yıldızı henüz parlamamış olan genç oyuncu Sude, ilk rolünü 17 yaşında Keşif filminde almıştır. Aynı zamanda Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde de rol alan Sude Güler’in ilk başrolü olan bu dizide parlayacağı düşünülmektedir.

3.      Şeref Sözü Emsal Adabeyli- Hülya Darcan Korel

Adı ile büyüleyen Emsal Adabeyli, evin büyüğü Cihan’ın annesi karakterindedir ve bu rolü Hülya Darcan canlandıracaktır. Cihan’ın annesi Emsal Hanım, son sözleri söylemekten ve hakimiyet kurmaktan hoşlanmaktadır. Adabeyli adasında sakin bir hayat süren Emsal Hanım, İsra’nın adaya gelmesi ile olaylı günlere merhaba demiştir.

Hülya Darcan kimdir? Tecrübeli oyuncu Darcan, 1951 yılında İzmir’de doğmuştur. Bergüzar Korel ve Zeynep Korel’in annesi olan Hülya Darcan’ın en usta rolü Diriliş Ertuğrul dizisinde olmuştur.

4.      Şeref Sözü Faruk Malik- Aras Aydın

Dizinin kötü karakteri sayılabilecek isimlerinden olan Faruk Malik karakterine Aras Aydın hayat vermiştir. İsra’nın nişanlısı olan Faruk zorla İsra’ya sahip olmuştur ve bir çocuğu olmuştur. İsra’nın Cihan ile birlikte olmasına katlanamayan Faruk çılgına dönecek ve dizinin en çok konuşulan karakterlerinden olacaktır.

Aras Aydın kimdir? Genç oyuncu Aras Aydın, 1989 yılında Eskişehir’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi alan Aydın, ilk olarak Şefkat Tepe dizisinde tanınmıştır ve ardından Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk dizilerinde rol almıştır.

5.      Şeref Sözü Yasemin Adabeyli- Öykü Çelik

Yeni dizinin inatçı, hırslı, başarılı kadını rolünü Yasemin Adabeyli rolünde Öykü Çelik canlandırmaktadır. Yasemin, zengin ve yakışıklı olan Cihan Adabeyli ile evlenmek için her şeyi göze almaktadır. İsra’nın Cihan’ın eşi olma ihtimali ile en büyük düşmanı ilan eden Yasemin, dizide hırslı ve inatçı kadın rolünü iliklere kadar hissettirmektedir.

Öykü Çelik kimdir? Dizinin hırslı ve güzel kadını Çelik, 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yeşil Deniz dizisinde yıldızı parlayan oyuncu, sonrasında Hayat Sevince Güzel ve Poyraz Karayel dizilerinde de rol almıştır.

Şeref Sözü 1. Bölüm İzle

YouTube video

Şeref Sözü dün akşam Show TV ekranlarında seyircisi ile buluştu. İlk fragmanı ile heyecanı doruklara çıkaran dizinin ilk bölümü de oldukça heyecanlandırdı. Şeref Sözü 1. Bölüm izle ve sen de bu diziyi yorumla. Dizi hakkında izleyiciler tarafından yapılan birçok yorum sosyal medyada konuşulanlardan oldu. İlerleyen günlerde reyting bilgileri gelecek olan dizinin iyi bir çıkış yapması bekleniyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: 1 Ayda 10 Kilo Veren Şeref Sözü Cihan Kimdir?