Sevdiğini Kendine Bağlamak için 4 Farklı Ritüel!

sevdigini-kendine-baglamak-icin-4-farkli-rituel
 • Beğen
  Loading...

Sevdiğini kendine bağlamak platonik âşıkların en çok araştırdığı konulardan birisidir. Çünkü aşk dünyanın hem en güzel hem de en sancılı duygularından birisidir. Karşılıklı yaşanınca tadından yenmez, ama birde tek taraflı olunca açısından ölünmez. Duygular karşılıksız olunca; dualar ile sevdiğimizi kendimize bağlamak için araştırmalar yapar her yolu deneriz. Sevdiğiniz birini kendine bağlamak için farklı yöntemler mevcuttur.

Dinimizde de tamamen yasaklı olan büyü yerine dua, zikir ve dilekler ile Ritüeller gerçekleştirerek sevdiğimizi beklemeliyiz. Allah bize hayırlı olanı verir. Eğer istediğimiz olmuyorsa Rabbimizin hayırlı görmediği için oldurmadığını unutmamak lazım. Lakin unutmayalım ki nasip gayrete âşıktır. Nasibimize ulaşabilmek için gayretimizi ilahi kadere sunalım. Kendine aşık etme duaları, aşık etme büyüsü ile kıyaslandığında daha sağlıklı ve kabul görecektir.

Sevgiliyi Kendine Bağlamak Mümkün mü? Sevdiğini Kendine Bağlamak Nasıl Yapılır?

Sevdiğini kendine bağlamak her bireyin istediği durumlar arasında yer almaktadır. Karşılıksız bir ilişkinin yanı sıra evli olan bireylerin erkeği ya da kadını eve bağlaması (yalnız bu durum iyi niyetlerle gerçekleşmektedir.) için bazı araştırmalar yaptığı görülmektedir. Mutluluğu daha iyi yaşamak ve bağlı sağlıklı bir ilişki gerçekleştirmek adına yöntemlere başvurulur. Sevdiğin birini kendine aşık etme duası yerine aşk büyüsü nasıl yapılır gibi araştırmalara girmemek gerekir.

Büyü yapmak bilinen yöntemler arasında bulunsa da İslamiyet çerçevesinde asla tasvip edilmemektedir. Büyünün getirisi olacağı düşünülse de ciddi anlamda bir günahtır ve yasaklanmıştır. Aynı zamanda büyü yapılan kişi ya da yaptıran kişi için bağlılık değil daha kötü sonuçlar çıkabilmektedir. Sevdiğini kendine bağlamak için saf duygularla dua etmek, besmele çekmek daha doğrudur. Ve niyet iyi olduktan sonra Allah tarafından kabul de görebilmesi yüksektir. Hayırlısını dilemek her an için daha iyi olduğu hocalar tarafından belirtilir.

Kur’anda Erkeği Kendine Bağlamak Hakkında Bilgi Var mı?

sevdigini-kendine-baglamak-icin-4-farkli-rituel

Kadınlar tarafından genel olarak sevdiğini kendine bağlamak konusunda araştırmalar yapılmaktadır. Dini bütün olan ve inancı olan kişiler tarafından ilk başvurulan durumlar, kaynaklar arasında elbette Kur’an-ı Kerim bulunmaktadır. Kuran içerisinde bireylerin sorduğu birçok soruya cevap bulunmaktadır. Yazının ilerleyen kısımlarında da ulaşabileceğiniz dualar,  yapmanız ve söylemeniz gerekenler mevcuttur. Kendine bağlama, aşık etme durumu aşk duası ve bağlama duaları ile ihtimal dahilinde bulunur.

Birini Kendine Baglamak İçin Ne Yapılır?

Kur’an’ı Kerim biz insanlara her konuda hikmet ve şifa kaynağıdır. Dertlendiğimizde derdimizin dermanı ayetlerinde saklıdır. Sevdiğini kendine bağlamak için Ta-ha suresi, Fatiha suresi, Meryem suresi ve Nisa sureleri en tesirli bağlama duaları olarak bilinmektedir. Unutmayalım ki Allah bizim kaderimize ne yazmış ise başımıza gelecek olanda odur.

Ama dua’nın kaderi bile değiştirebilecek kadar Allah katında önemli olduğu da bilinmektedir. Hatta bir ayeti kerimede şu söz geçmektedir.” Ey Resulüm de ki: “Eğer sizin duanız (davanız, takvanız) olmasaydı, Rabbiniz size ne diye değer versindi? der.

O zaman sevdiğini kendine bağlamak için Esmaü’l Hüsna ve Kur’an’dan ayetler ile ibadetinizi ve dualarınızı yapabilir gerisini Allah’a bırakıp kadere sığınabilirsiniz. Kaderimizde de hayırlı ise beklediğimiz ya da istediğimiz dileklerimizi Rabbimiz bizlere verecektir.

1- Bir İnsanı Kendine Baglamak için Denmesi Gerekenler

Duaların büyülerden daha doğru olduğunu bildiğimiz için dualar ile sevdiğini kendine bağlamak nasıl olur bunun üzerine size ritüeller vereceğiz. En etkili bağlama duası olarak bilinen Fetih ve Nasr surelerini her gün 1 kez okumanızı tavsiye ederiz. Her gün dileğinize niyet alıp 1000 defa Ya Vedüd (c.c.) demelisiniz.

Ancak büyü gibi çeşitli yollarla bir insanı kendinize bağlamaya çalışmanız hem dinen günah sayılmakta hem de daha feci sonuçlara yol açabilmektedir. Dolandırılabileceğiniz gibi akıl ve ruh sağlığınızı da kaybedebilirsiniz. Ve unutmamalısınız ki kimse kimsenin kulu kölesi olamaz. Kalben ve ruhen bir bağlılık yoksa sevgililer arasında gerisinin boş olduğunu ve zaman kaybı olduğunu unutmamalısınız.

2- Sevdiğini Kendine Bağlamak| Besmele ile Sevdiğini Bağlamak

Besmele çekmenin her işimizde kolaylık ve fayda sağladığı bilinmektedir. Ama âşıklar arasında kadersel bir bağ oluşturduğu kesindir. Sevdiğini kendine bağlamak için bir su bardağına 786 kere Besmele çekerek üfleyiniz o suyu sevdiğiniz kişiye içiriniz. Farkı sizde göreceksiniz.

sevdigini-kendine-baglamak-icin-4-farkli-rituel

Sevdiğini kendine bağlamak için ne yapmalı? Diyorsanız her gün Ta-ha suresini 21 defa okumalısınız. Hatta kısmeti kapalı olanlarımızın bir türlü istediğim olmuyor, bana neden nasip olmuyor diyenler varsa bu duayı uygulaması ile kısmetinin açılacağını da göreceksiniz. Hayırlı Salih bir eş adayı bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Esmaü’l Hüsna

Sevdiğini kendine bağlamak için esma arayışında iseniz biz sizler için en etkili Esmaü’l Hüsna Ritüellerini araştırdık. Bu uygulamayı hafta da bir kez perşembe gecesi yapmanızı tavsiye ederiz. Yirmi bir kere El Rahman, İhlâs suresi,  yirmi bir kere El Vedüd, Duha suresi,  yirmi bir kere El Mucip, İnşirah suresi sırasıyla bu nidaları gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Cuma günleri aşağıdaki Esmaü’l Hüsna zincirini de uygulayarak dileklerinizin gerçekleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

 • 37 Kere Ya Evvel,
 • 1060 Kere Ya Gani,
 • 812 Kere Ya Habir,
 • 20 Kere Ya Hadi,
 • 108 Kere Ya Hak,
 • 305 Kere Ya Kadir,
 • 90 Kere Ya Melik,
 • 744 Kere Ya Muhtedir,
 • 351 Kere Ya Rafi,
 • 258 Kere Ya Rahim,
sevdigini-kendine-baglamak-icin-4-farkli-rituel

Sevdiğini Kendine Bağlamak için Ritüeller!

 • 131 Kere Es Selam,
 • 526 Kere Eş Şekür,
 • 47 Kere Ya Vali,
 • 1100 Kere Ya Zül Celali Vel İkram,
 • 202 Kere Ya Berr,
 • 80 Kere Ya Hasib,
 • 1100 Kere Ya Muğni,
 • 662 Kere Ya Mutekebbir,
 • 94 Kere Ya Aziz, 113 Kere Ya Baki,
 • 270 Kere Ya Kerim,
 • 129 Kere Ya Latif,
 • 998 Kere Ya Hafız,
 • 298 Kere Ya Sabur.

Kur’an’da Birini Kendine Âşık Etme Duası

Sevdiğini kendine bağlamak duası olarak Fetih suresinin ilk 10. Ayeti, Rum suresi 21. Ayeti, Duha suresinin tamamı ve Meryem suresinin 96. Ayetini okuyunuz. Bu ayetlere binaen ekleme olarak 1100 defa 7 gün boyunca:

 • Bismillahirrahmanirrahiym
 • Eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun.
 • Ve “Senestedricühüm min haysü la Ya’Lemun.”

Dualarını okuyunuz. Platonik âşıksanız ve kadersel anlamda bağınız varsa bu uygulamadan sonra sevdiğinizin size koşar adımlarla geldiğini göreceksiniz. Ayrıca platonikler Salât-ı Tefriciye duasını 5 gün süreyle abdestli olarak 5 defa okurlarsa aşkları karşılık bulur.

Sevdiğinin Seni Deliler Gibi Sevmesi İçin Dünyadaki En Etkili Dua

Sevdiğini kendine bağlamak için çeşitli Ritüeller ve dualar esma zincirleri mevcuttur. Ama en önemlisi şudur ki sizin Allah’a tam bir sadakat ile size en doğru olanı nasip edeceğine sonsuz güvenmeniz. Allah kadir ve daim olandır. Bize en hayırlısını nasip edecektir. Buna inanarak abdest alınız sabah namazını kılınız ve sonra 3 gün 100 defa şu duaları okuyunuz.

sevdigini-kendine-baglamak-icin-4-farkli-rituel

Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya Muhammed. Kul Huvallahü Ehad, Lem Yelid Velem Yuled Ve Lem Yekün Lehu Küfuven Ehad. Ve Sallallahu Ala Seyyidina Muhammedin Ve Alihi Ecmain.”

Uzaktaki Sevgiliyi Kendine Bağlamak için Ritüeller Yeterli mi?

Dua, iman etme ve ibadetleri yerine getirme mekandan ayrı tutularak yapılmalıdır. Allah katında buluşmanızı sağlayacak bu ritüeller için ne durumda olduğunuz, dua edeceğiniz kişinin size yakınlığının bir önemi olmamaktadır. Uzaktaki sevdiğini kendine bağlamak için de bahsedilen duaları yapabilirsiniz. Önemli olan noktanın içinizdeki iyi niyet, hayırlısını dilemek ve sabırlı olmaktadır.

Eğer sevdiğinizin sizin için hayırlı olduğunu düşünüyorsanız ve size karşı bağlılığın artmasını istiyorsanız dualar başvurmanız gereken ilk noktalar arasında bulunmaktadır. Sevdiğini kendine bağlamak için edilebilecek dualar genişletilebilmektedir. 4 Farklı Sevdiğini Bağlamak için Dua Nasıl Yapılır yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.