Şeyda Coşkun İnstagram Hesabı Nedir?

seyda-coskun-instagram-hesabi
  • Beğen
    Loading...

Son zamanların en çok merak edilen ve araştırılan ismi Şeyda Coşkun Instagram paylaşımları da çokça dikkat çekiyor. Diyet ve bunun ötesinde birçok konuyla ismini duyuran Coşkun, ünlülere de birçok konuda yardımcı olmaktadır. Elbette ismini bu kadar duyurmasında etkili olan bazı ‘uzmanlık’ alanları bulunmaktadır. Direkt olarak eğitimi olup olmadığı tartışılsa da günümüzde zayıflama denildiğinde ilk olarak başvurulan isimlerin başındadır.

Şeyda Coşkun Kimdir?

1976 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Spor hayatına çok küçük yaşlarda hentbol ile merhaba dedi. Günümüzde Şeyda Coşkun kendisini yaşam koçu olarak tanımlıyor. Yaşam koçluğu en sık duyulan ancak tam olarak sınırları çizilen bir sıfat değildir. Birçok birey yaptığı çalışmaları neticesi ile yaşam koçu olduğu belirtiyor. Kendisinin bu kadar ön planda olmasının temel sebebi satışını sunduğu yiyecek ve malzemeler aynı zamanda zayıflamaya dönük diyet listeleri olmaktadır.

seyda-coskun-instagram-hesabi

Ünlü ismin Instagram hesabı incelendiğinde yaptığı işine yönelik birçok paylaşım ve bilgi almak mümkündür. Şeyda Coşkun Instagram hesabını işini en iyi şekilde yönetmek için de oldukça aktif kullanıyor. Oluşturduğu diyet listeleri ile Doğa Rutkay ya da Ergin Ataman gibi birçok ismin zayıflamasında yardımcı oldu. Fakat bu kadar dikkat çekmesiyle birlikte diyetisyenlik konusunda da tartışmaları beraberinde getirdi. Bilindiği üzere diyetisyen değil, bu konuda bir eğitimi bulunmuyor.

Şeyda Coşkun Eşi Kimdir? Şeyda Coşkun Çocuğu Var mı?

seyda-coskun-instagram-hesabi

Elde ettiği zayıflamaya yönelik başarıları birçok takipçi kitlesi elde etmesini sağladı. Doğal olarak sosyal medyanında bu derece yaygın kullanılmasıyla birlikte özel hayatına yönelik meraklar arttı. Kendisi yaptığı paylaşımlarında eşine de yer veriyor ve oldukça mutlu bir aile tablosu çiziyor. Paylaşımları arasında bir de oğlu olduğunu görmek mümkündür.

Şeyda Coşkun Instagram Paylaşımları ile Hem Eğleniyor Hem Çalışıyor!

seyda-coskun-instagram-hesabi

Şeyda Coşkun Instagram Hesabı

Günümüz Instagram hesapları kimileri için günlük paylaşım siteleri olsa da kimileri için gerçek bir iş imkanı oluşturuyor. Birçok kişi çalışmalarını ve işini daha fazla insana hitap edebilmek adına Instagram üzerinden yürütüyor. Şeyda Coşkun da bu isimlerin arasında bulunuyor. Şeyda Coşkun Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. Paylaşımlarında ara sıra ailesine ara sıra ise işi ile ilgili yönlere dikkat çekiyor. Aktif olarak kullandığı adresi ise @seydacoskun olmaktadır.

Şeyda Coşkun Fiyat Listesi Ne Kadar?

Her işte olduğu gibi zayıflama hizmeti veren ve bu alanda tüketebilecek ürünlerin satışını yapan Coşkun belirli bir fiyat listesine sahiptir. Bu liste farklılaşabilir bununla birlikte birebir alınacak hizmetlerin fiyatları hakkında net bir bilgi yoktur. Kendisi özel olarak ilgilendiği için fiyatlarda değişimler mevcut olabilmektedir. Be Light olarak adlandırdığı firmasının sitesi üzerinde satışa sunduğu birden fazla ürün, besin bulunuyor.

seyda-coskun-instagram-hesabi

Şeyda Coşkun Instagram hesabı yorumlarında da kullanıcıların deneyimlerine denk gelmek mümkündür. Hatta Ekşi Sözlük gibi kullanıcılar sunduğu fiyatlardan dolayı şikayetçi de olmaktadır. İşte Be Light üzerinden satışa sunulan ürünlerin ücretleri:

  • 3te 3 paketi (magnolia) 880 TL,
  • Peach Crumble 290 TL,
  • 1 Haftalık Hafifleme Paketi 1980 TL,
  • 5 Günlük Skinny Detoks 1780 TL olarak yansıyor

Şeyda Coşkun Diyet Listesi – 15 Günlük Nedir?

Kendisinin var olmasını ve giderek birçok kitleye ulaşmasında etkili olan unsur belki de oluşturduğu bu 15 günlük diyet listesinin altında yatmaktadır. Kendisi tarafından oluşturulmuş birçok detoks ve aynı zamanda diyet listesi bulunur. En çok bilinen ve uygulanan diyet listesi ise 15 gün ile sınırlı tutulur. Gerçekten ünlüler tarafından yapılan paylaşımlar da görüldüğünde 15 gün içerisinde ciddi bir kilo kaybı yaratıyor.

seyda-coskun-instagram-hesabi

Şeyda Coşkun Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarda birçok kişinin bu diyeti uygulayabileceğini belirtiyor. Ancak çok ileri yaşta olanlar, küçük yaştaki bireyler ya da farklı bir hastalığı olanların uygulamasını önermiyor. Aynı zamanda sadece diyet ile sonuç alınmayacağını belirterek pilates ya da yoga gibi ağırlıklı sporların yapılmasını da öneriyor. Günde en az 1 saatlik yürüyüşü de ihmal etmemelisiniz.

Şeyda Coşkun Diyeti Kesin Zayıflatır mı?

seyda-coskun-instagram-hesabi

Başta Coşkun tarafından oluşturulmuş diyet olmak üzere tüm diyetler için söylenebilir ki: Zayıflayacağınızın garantisi yok. Burada önemli olan kişinin kendi azmi ve dikkatinden geçiyor ve elbette sağlık durumu da etkilidir. Aslında belirli bir diyete tabi kalmadan (sağlık probleminiz yoksa) kalori açığı oluşturarak ve aynı zamanda hareket alanınızı arttırarak zayıflayabilirsiniz. Coşkun da %100 zayıflama garantisi vermiyor ancak insanların çoğunlukla zayıfladığı görülüyor.

Tuğba Coşkun Kimdir? Tuğba Coşkun Instagram Hesabı

Şeyda Coşkun Instagram profilinde de sık sık paylaştığı Tuğba Coşkun aslında önceki yıllardan tanıdık bir isimdir. Tuğba Coşkun, Şeyda Coşkun’un kardeşidir. 1979 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 yılına gelindiğinde Mehmet Ali Erbil ile evlendi ve Ali Sadi adında bir oğlu oldu. 2010 yılında ise ayrıldılar. Instagram hesabına @tugbana yazarak ulaşabilirsiniz.

seyda-coskun-instagram-hesabi

Zayıflamak isteyenlerin ve ünlülerin en çok başvurduğu son dönem beslenme yöntemleri arasında Holozoik beslenme bulunuyor. Beslenme sanılanın aksine çok farklı şekillerde gerçekleşiyor. Eğer siz de farklı bir beslenme türü hakkında bilgi almak isterseniz Holozoik Beslenme Ne Anlama Gelir yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.