Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sosyal Medyanın Karanlık Yüzü: Para için Hamile Kız Arkadaşının Ölümüne Sebep Oldu!

Sosyal Medyanın Karanlık Yüzü: Para için Hamile Kız Arkadaşının Ölümüne Sebep Oldu!

Bilgece Bilgece - - 4 dk okuma süresi
1 0
hamile-kiz-arkadasini-oldurdu

StasReeflay Sırf para için  hamile kız arkadaşı ölümüne sebebiyet veren genç sosyal medyada tüm dünyada gündem konusu haline geldi. Rusya’da gerçekleşen akıl almaz olay sosyal medyanın doğru kullanılmadığında ne kadar yanlış sonuçlara ulaşabileceğine bir kez daha kanıt oldu. Youtube ve diğer platformlar üzerinden para kazanmak adına canlı yayınlar açan ve içerik paylaşımı yapan Rus adam akıl almaz bir olayı izleyicileri önünde yaşadı.

https://www.youtube.com/watch?v=ihAKBD1UK8g&has_verified=1&bpctr=1607947270

Her zamanki gibi canlı yayın gerçekleştiren ve içerik üreticisi olan StasReeflay isimli kullanıcı, olağan bir akşam yaşıyordu. Yanında bulunan hamile sevgilisi ile canlı yayını gerçekleştirirken aynı zamanda takipçileri ile iletişim de kuruyordu. Yayın sırasında izleyiciler tarafından kullanıcıya para gönderilmesi mümkün olmaktadır. Bunu bilen ve bu sayede para kazanan StasReeflay, kullanıcısından gelen para teklifine hayır diyemedi ve olanlar oldu.

1000 Dolar Karşılığında Kabul Ettiği Olay Ölümle Sonuçlandı!

Canlı yayın sırasında StasReeflay isimli kanal sahibine izleyicilerinden birisi tarafından 1000 dolarlık bir bağış teklif edildi. Para karşılığında teklif ettiği durum ise tahmin edilemeyecek sonuçlara sebep oldu. Yayın sırasında tüm izleyicilerin de tanık olduğu bağış konusu tek bir durumun gerçekleşmesi ile gerçekleşecekti. İzleyici, bağışı yapabilmenin tek koşulu olarak Reeflay’ın hamile sevgilisini balkona kilitlemesi olarak belirtti.

StasReeflay aldığı bu teklif karşısında oldukça normal davrandı ve teklife hayır demedi. Rusya’nın ağır soğuğunu dinlemeyerek hamile sevgilisini askılı ince kıyafetleri ile balkona kilitledi. Duruma başlangıçta sevgilisi de itiraz etmemişti. Ancak zaman geçtikçe olanlar oldu ve geri dönülemez sonuçları doğurdu.

Dakikalarca Soğukta Bekledi ve Hipotermi Geçirdi

hamile-kiz-arkadasini-oldurdu

Hamile kadın başlangıçta soğuğa aldırış etmese de giderek dayanılamaz bir hal almıştı. İçeri girebilmek için çırpınsa da sevgilisi StasReeflay aldırış etmedi. 1000 dolarlık bağışı alabilmek için belirli bir süre daha dışarıda kalması gerekiyordu. Tüm bu olanlar sırasında canlı yayında devam ediyordu ve sevgilisi ile ilgilenmiyordu. Kısa bir süre sonra sevgilisini içeri aldı.

Dışarıda inanılmaz bir şekilde üşüyen hamile sevgilisini kamera kadrajında yer alan koltuğa yatırdı ve ısınması için üzerine battaniye serdi. Sevgilisi ile bundan sonra pek de ilgilenmeyen Reeflay, ters giden bir durum olduğunu sonunda anladı. Sevgilisi tepki vermiyor ve konuşmuyordu. Kameranın izleyicilere açık olduğu sırada sevgilisinin nabzını kontrol etti ve oldukça soğukkanlı bir şekilde öldüğünü belirtti.

Nabız alamadıktan sonra acil servise haber veren StasReeflay, hiç panik olmayan tavrıyla görevlilerin gelmesini bekledi. Canlı yayını dahi kapatmadan görevliler geldikten sonra hastaneye kaldırılmasına an be an şahit oldu. Hastaneye kaldırıldığında artık çok geç olan genç kadın ve karnındaki bebeği hipotermi sebebiyle öldü. Fenomen StasReeflay’ın bu akıl olmaz olay sonrası uzun süreli hapis cezası alması bekleniyor.

Yazımızı beğendiyseniz Arjantinli Futbolcu Claudio Canniggia’nın Kızı Charlotte Caniggia Corona Oldu konulu yazımıza da göz atarak o konu hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.