«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Survivor 2021 Yarışmacıları Kimler Olacak?

Survivor 2021 Yarışmacıları Kimler Olacak?

survivor-2021-yarismacilari-kimler-olacak

Survivor 2021 yarışmacıları daha yayın hayatına başlamadan adından bahsettirmeye başladı. TV 8 kanalında yıllardır yayınlanmaya devam eden yarışma Survivor 2021 yarışmacıları kimler olacak konusunda merak uyandırıyor. Her sene getirilen yeni Survivor 2021 ilk yarışmacıları iddiaları daha da arttırarak kıyasıya bir mücadele ortaya koyulmasını sağlıyor.

survivor-2021-yarismacilari-kimler-olacak

Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor, önümüzdeki sene içerisinde yayınlanmaya başlayacak. Her sene takımlar arasında bir kategorileştirme oluşturan Ilıcalı, bu sene konseptin yine ‘Ünlüler’ ve ‘Gönüllüler’ şeklinde olacağını duyurdu. Daha önce takımlar arası, Türk- Yunan gibi farklı eşleşmelerin oluşturulduğunu da görmüştük.Yaklaşan yayım tarihi neticesi ile Survivor 2021 başvuru çoktan başlamış durumdadır. Peki Survivor 2021 yarışmacıları kimler olacak?

Survivor 2021 Yarışmacıları ile Ne Zaman Başlayacak?

https://www.youtube.com/watch?v=eIs8_yNLIG8

Masterchef yarışmasının sona yaklaşması ile Survivor 2021 ne zaman başlayacağı ve Survivor 2021 yarışmacıları merak konusu oldu. Kanal üzerinde sıralama genellikle Masterchef programının son bulması ile Survivor yarışmasının gelmesi şeklinde olmaktadır. Her yıl içerisinde büyük bir aksaklık olmadığı müddetçe aynı zaman diliminde yarışma başlamaktadır. 2021 yılında da bir aksilik olmazsa şubat ayında yarışmanın başlaması bekleniyor.

Şubat ayının hedef gösterilmesi ile birlikte Survivor başvuru sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Arka planda çalışan kişilerce gönüllüler takımının Survivor 2021 ilk yarışmacıları adım adım belirleniyor. Survivor 2021 yarışmacılarıbelli oldu mu sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ünlüler takımındaki gelişmeleri ise Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamalar ile öğreniyoruz. Survivor 2021 kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor.

İşte Adı Geçen Survivor 2021 Yarışmacıları

survivor-2021-yarismacilari-kimler-olacak

Survivor 2021yarışmacıları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Gönüllüler takımına yönelik gerçekleşen Survivor 2021 başvuru çalışmaları hala devam etmektedir. Başvuru sürecinde değerlendirilen ve kabul gören yarışmacılar Survivor 2021 yarışmacıları kimler olacak sorusunun cevapları olarakyerini alacaktır. Ancak yayın vaktine henüz olduğu için net bir bilgiye sahip değiliz.

Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2021 yarışmacıları belli oldu mu sorusunun Ünlüler cephesi şekillenmeye başladı. Ilıcalı ilk olarak Issız Adam filmi ile tanıdığımız ‘Cemal Hünal’ ın kadroda yer aldığını belirtti. ‘Issız Adam, ıssız ada’ yorumu ile fotoğrafını İnstagram üzerinden paylaşan kanal sahibi böylece ilk ismi resmi olarak duyurmuş oldu. Filmde gösterdiği üstün oyuncu rolü ile dikkatleri çeken Hünal’ınSurvivor 2021 başvuru sonucunda göstereceği başarı ise merak ediliyor.

survivor-2021-yarismacilari-kimler-olacak

Survivor 2021 yarışmacılarıarasında konuşulan bir diğer isim ise Aşkı Memnu dizisinden ‘Bülent’ karakteri ile tanınan Batuhan Karacakaya olmaktadır. İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettiren oyuncu Survivor 2021 ilk yarışmacıları arasında olması beklenen isimler arasında yer almaktadır. Yakın zamanda yayınlanacak olan fragmanda olup olmadığı kesinleşecek.

Survivor 2021 yarışmacıları kimler olacak konusunda iddia edilen bir diğer isim ise oyuncu Öykü Çelik. Daha önce bulunduğu birçok dizide başarılı olması ile dikkat çeken oyuncunun Survivor 2021 başvurusu neticesinde kadroda olması bekleniyor. Başarısının yanı sıra güzelliği ile Survivor kadrosu içerisinde konuşulacağa benziyor.

survivor-2021-yarismacilari-kimler-olacak

Son günlerde Demet Akalın tarafından yapılan bir açıklama ile Survivor başvurusuyapamayacak bir isim ise kesinleşti. Survivor 2021 ilk yarışmacıları arasında konuşulan Okan Kurt cephesinde gelişme oldu. Eşi Okan Kurt’un yarışmaya katılmak istediğini dile getiren Akalın, bu duruma kızının engel olduğunu dile getirdi. Acun Ilıcalı ile irtibat halinde olan çiftin Hira Kurt’un ‘Yarışmaya katılırsan seninle bir daha konuşmam baba’ demesi üzerine Survivor 2021 oyuncuları arasında yer almayacağı belirtildi.

Survivor 2021 yarışmacıları arasında konuşulan bir diğer isim ise geçmiş senelerde yer alan Hikmet Tuğsuz. Survivor 2021 yarışmacılarıkimler olacak konusunda iddia edilmektedir. Yarıştığı sezon içerisinde talihsiz bir şekilde sakatlanması ile yarışmaya veda etmişti. Ancak Acun Ilıcalı ekibi tarafından net bir teklif götürülmese de antrenmanlarını bırakmaması konusunda uyarıda bulunmuş. Survivor 2021 ilk yarışmacıları arasında yer alması bekleniyor.

survivor-2021-yarismacilari-kimler-olacak

Geçtiğimiz günlerde haber sitelerinde Survivor 2021 yarışmacıları belli oldu mu konu başlığı altında yine eski yarışmacılardan Uğur Pektaş konuşuluyordu. Yarışmaya beklenene göre erken zamanda veda etmesi hayranları tarafından üzüntüyle karşılaşmıştı. Survivor 2021 ilk yarışmacıları listesinde adı olması bekleniyordu. Ancak Survivor 2021 yarışmacıları kimler olacak sorusuna olumsuz yanıt Pektaş tarafından geldi. Netleşen bir şey olmadığını belirtti.

Survivor 2021 yarışmacıları hakkında her geçen gün iddialar giderek artmaktadır. Henüz duyurulan isimler birkaç kişi ile sınırlı kalmıştır. Survivor 2021 yarışmacıları belli oldu mu sorusu ilerleyen günlerde Acun Ilıcalı tarafından açıklamalar ile daha da netlik kazanacaktır. Fragmanın 1 ay içerisinde yayınlanması ile ise Survivor ilk yarışmacıları tam anlamıyla duyurulmuş olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz Master Chef Yemekleri Ballı Börek Tarifi| Ballı Börek Nasıl Yapılır? konulu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *