Terazi Burcu Hangi Ay Doğar? Terazi Burcu Hangi Ay Hangi Tercihleri Yapmalı?

terazi-burcu-hangi-ay-dogar-terazi-burcu-ozellikleri-kapak

Terazi burcu hangi ay doğar ve hangi ay ne gibi önemli tercihler yapar biliyor musunuz? Terazi burcu olarak hangi ay neler yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, hazır olun! Terazi burcu kadını ve Terazi burcu erkeği için Terazi burcu hangi ay 2021 rehberi geliyor!

Terazi Burcu Hangi Ay 2021 Rehberi

Terazi burcu hangi ay doğuyor, hangi ayın özelliklerini taşıyor biliyor musunuz? Terazi burcu dengelerin burcudur ve oldukça da yeteneklidir. Adaletten asla şaşmayan Terazi burcu insanı, çelişkide kalmayı hiç sevmez. Peki Terazi burcu hangi ay neler yapmalı birlikte bakalım mı?

1- Terazi Burcu Hangi Ay Doğar?

Terazi burcu hangi ay doğar sorusuna cevap vermekle başlayalım. 23 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında dünyaya gelen kişiler, Terazi burcu özellikleri taşımaktadırlar. Aşkta ve işte her zaman dengeyi arayan Terazi burcu kadını ve Terazi burcu erkeği, Eylül ve Ekim aylarında dünyaya gelmektedir.

 

2- Terazi Burcu Hangi Ayda Doğan Burçlarla Anlaşır?

Bir Terazi burcu ile arkadaşlık yapacaksınız şunu bilmelisiniz ki her zaman adaletli olmalısınız. Adaletten şaşmayan Terazi burcu özellikleri ile sosyal çevresini de oldukça etkilemektedir.

Ağustos, Temmuz ve Haziran aylarında dünyaya gelen kişiler, Terazi burcu insanının muhakkak ilgisini çekmeyi başarırlar. İkizler, Yengeç ve Aslan burçları ile en yakın arkadaşlık ilişkilerini kuran Terazi burçları, kendileri gibi adil ve dengeli kişilerle anlaşır.

3- Terazi Burcu Hangi Ayda Hastalıklara Açık Olur? Terazi Burcu Ne Zaman Sağlığına Daha Çok Dikkat Etmeli?

Terazi burcu hangi ay sağlığına dikkat etmeli diye sorarsanız, elbette buna Aralık ve Ocak ayları cevabını verebiliriz. Kış mevsimini ve soğukları özellikle hiç sevmeyen Terazi burcu kadını, kış mevsiminin geldiğini kolay kolay kabullenmediği için temkinli giyinmez.

Kolay hastalanan Terazi burçları soluğu hemen hastanede alabilir. Bu yüzden kış aylarına ev sahipliği yapan Aralık, Ocak ve Şubat ayları Terazi burçlarının kendilerine ekstra dikkat etmeleri gereken zamanlardır.

4- Terazi Burcu Hangi Ay Tatile Çıkmalı?

Bir terazinin en çok beklediği şey yaz tatilidir. Bu yüzden Terazi burcu hangi ay tatile çıkmalı diye sorarsanız buna elbette ki Temmuz ve Ağustos ayları cevabını verebiliriz. Soğuk kış aylarını sevmeyen Terazi burçları, kış tatiline de sıcak bakmazlar. Tatile çıkacak terazilere tavsiyemiz, havaların biraz daha ısınmasını beklemeleri…

5- Terazi Burcu Ne Zaman Yatırım Yapmalı?

Terazi burçları yatırım ve mali işler konusunda da oldukça dengelidirler. Planlı ve programlı yaşam tarzlarıyla her zaman ilham olan Terazi burçları, yatırım konusunda da ince eleyip sık dokurlar. Kendilerini en iyi hissettikleri Temmuz ve Ağustos ayları yine yatırım planlaması için oldukça uygun aylardır. Eğer yatırım yapılacaksa terazilere bırakın ve izleyin…

6- Terazi Burcu Ne Zaman Spor ve Diyet Yapmalı?

Terazi burçları son derece düzgün fizikli ve beslenme programına dikkat eden burçlardır. İştahlarını da bazen kontrol altına almakta güçlük çekerler ancak en uygun diyet ve spor programıyla fit görüntülerini asla kaybetmezler.

Terazi burçları hangi ay spor ve diyet yapmalı sorusunun cevabına gelirsek, iyi bir spor kampı ve diyet için ilkbahar ayları en uygun aylardır. Terazi burçları Nisan ve Mayıs aylarında çok bekledikleri yaz mevsiminden önce, sıkı bir diyet ve spor programı ile formlarını koruyabilirler…

A- Terazi Burcu Hangi Ayda Spor Yapmalı?

Terazi burçlarının spor yapması gereken aylar, ilkbaharın gelişi ile beraber Nisan, Mayıs ve Haziran aylarıdır…

B- Terazi Burcu Ne Zaman Diyet Yapmalı ?

Terazi burcu kadını veya Terazi burcu erkeği için en uygun diyet zamanı Mayıs ve Haziran aylarıdır. Bir ay öncesinden spor yapmaya başlayan teraziler, Hazirana doğru tempoyu arttırabilir ve böylece fit bir vücutla yaz mevsimine giriş yapabilir!

7- Terazi Burcu Hangi Ayda Evlenmeli?

Terazi burcu kadını ve Terazi burcu erkeği evlenmek için en doğru zamanı bekler. Uzun süre partnerini tanıyan Terazi burcu insanı evlenmeye karar verirse nikah tarihlerini mutlaka yaz aylarına almak ister. Tam bir yaz burcu olan Terazi burcu için Ağustos ayı tam bir düğün ayı!

8- Terazi Burcu Ne Zaman Çocuk Yapmalı?

Terazi Burcu Hangi Ay Çocuk Planlamalı?

Bir aile olmayı en çok isteyen burçlardan birisidir Terazi burçları. Özellikle Terazi burcu kadını küçük yaştan itibaren gelecekte büyük bir aile kurmaya yönelik hayaller kurar. Çocukları çok seven Terazi burcu insanı, her işte olduğu gibi doğum planlamasında da oldukça temkinli ve planlı davranır.

Çocuk planlamasından önce uzun süre düşünen Terazi burçları için en doğru aile planlaması Ekim ve Kasım aylardır. Ekim ve Kasım ayları arasında çocuk planlayan Terazi burçları, böylece hamilelik süreçlerini de kış aylarında yaşar ve yaz öncesi eski formuna bir an önce geri dönmeyi hedefler!

9- Bonus! Terazi Burcu Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İster misiniz?

Exit mobile version