Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burçlar ve Astroloji
  4. »
  5. Terazi Erkeği ile 5 Burcun Uyumunu Öğrenmek İstemez Misiniz?

Terazi Erkeği ile 5 Burcun Uyumunu Öğrenmek İstemez Misiniz?

Bilgece Bilgece - - 13 dk okuma süresi
5 0
terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Burçlar dünyasında Terazi erkeği sık sık dikkat çekmektedir. Terazi burcu erkeği – Ekşi Sözlük gibi farklı alanlarda araştırılır. Peki Terazi burcu erkeği kimdir? Nasıl özelliklere sahip olurlar? Astroloji dünyasında ilgi alanı olan bu burç için birçok özellik sıralamak mümkündür. Detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz, yazımızı okuyabilirsiniz. Kısa sürede Terazi burcu erkekleri hakkında sayısız bilgiye ulaşmanız olasıdır!

YouTube video

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu erkeği hakkında temel bilgilerden başlamak gerekiyor. 24 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğan burçlardan oluşurlar. Kadın ve erkek burçları arasında büyük bir fark oluşmamakla birlikte yükselen burcuna göre değişmeler mevcut olabilmektedir. Burçlar hava,su, toprak ve ateş olmak üzere dört gruba ayrılır. Teraziler, Kova ve  İkizler ile birlikte hava grubunda yer alır.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Hava grubunda yer alan Terazi erkeği genel olarak havai bir özelliğe sahiptir. Çevresinde bulunan insanların dikkatini çekmek, beğenilmek genel olarak bu grubun temel yapı taşlarını oluşturur. Kimi zaman kişilere göre takıntı haline bile gelebilmektedir. Bilinçli davranışları olduğu kadar bilinçsiz şekilde de etrafındakilerin dikkatlerini rahatlıkla çektikleri görülebilmektedir. Kendilerini diğerlerinden bazı noktalarda soyutlayıp ayırırlar. Terazi burcu kadını da Terazi burcu erkekleri gibi aynı özelliklere genelde sahiptir.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Terazi denildiğinde Terazi erkekleri kadar Terazi kadınlarında da kimi özellikler baskın gelmektedir. İlki isimleri ve sembollerinden anlaşılacağı üzere adaletli olmalarından geçer. Burcun erkeği, çevresinde haksızlığa asla gelemezler. İlişkileri içerisinde daima adaletli ve eşitlikçi bir yapıdan yanadırlar. Sadece sevdikleri için değil tanımadıkları bireylerin hak arayışında dahi onların bir şekilde ön safta yer aldıklarına şahit olabilirsiniz.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu
Terazi Erkeği

Adaletleri ile bilinen Terazi erkeği, hedeflenen bu durumu mantıklarıyla oluştururlar. Onlar duygularından daha çok mantıkları ile hareket etmeyi sever. Elbette her bireyin hayatında yadsınamaz bir duygusallık mevcuttur. Ancak alınacak kararlar bazında daha çok mantığı ön plana koyarlar. Çevresindeki bireylere de bu yönde bir yaklaşım sergilerler. Fakat mantıklarının bir adım önde olması onları soğuk bir kişilik yapmaz. Tam aksine mutlu olmayı, neşe saçmayı çok severler.

Terazi Erkeği Cinsellik Hayatı Nasıldır?

Çekici olmak bir Terazi için olmazsa olmaz özelliktir. Bu durum Terazi erkeği cinsellik hayatı için önemlidir. Estetik açıdan oldukça bakımlı duruşları onların cinsellik hayatına da doğrudan etkide bulunur. Fiziksel görünümün ötesinde cinsel çekiciliği de oldukça yüksektir. Üstelik ilişkilerinde bencil davranmayan tutumları karşı taraf için de oldukça kıymetli olmaktadır. Yatakta tatminkâr davranışları kendilerini bir adım öteye taşımayı başarır.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Ten ve cinsellik uyumu Terazi erkeği için önemlidir. Hedefledikleri bu uyumu sağlayamadığı kişilerle kolay kolay anlaşamaz. Cinsellik birlikte oluşun çok ötesinde bir anlam ifade ettiğinden buna göre hareket ederler. Akrep gibi sürekli şehvetin peşinde koşmaz. Yatakta kimi zaman neşeli tavırlarını görebilirken kimi zaman ise oldukça şehvetli oluşlarına şahit olursunuz. Tatminkâr bir birliktelik için kendisinden vermeyi bilir aynı zamanda partnerinden de bu yönde davranışlar bekler.

Terazi Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Astroloji ve burç dünyasında kişiler tarafından merak edilen ve önemsenen konular arasında anlaşmalar, ilişkiler yer alır. Burçların taşıdığı özelliklere güvenen ve bu yönde hareket eden kişiler burç uyumlarına mutlaka bakmalıdır. Her burç sahip olduğu gruba ve bu grubun özellikleri neticesinde anlaşacağı kişileri belirleyecektir. Terazi erkekleri de anlaşacağı kadınları bu yönde saptayarak ilerleyebilir.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Terazi erkeği özellikleri arasında daha önce bahsedildiği üzere hava grubunda olduğu bilgisi bulunmaktadır. Hava grubunda yer alan Terazi erkekleri için aşk olmazsa olmaz bir unsurdur. Sevmeyi ve sevilmeyi çok severler. Özellikle karşısında bulunan partnerini sürekli mutlu etmek için çabalar. Sürprizlere hazır olmakta fayda vardır. Çünkü Terazi erkekleri ilişkide bulunduğu kadın için umulmadık zamanlarda hediyeler, küçük jestlerde bulunur.

1- Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu

İkizler kadını ile Terazi erkeklerinin anlaşması zor olmayacaktır. İki burcunda hava grubunda olması ortak özellikleri taşımalarına sebep olur. Bu yönden ötürü kişiler belirli noktalarda uzlaşı sağladığı andan itibaren uzun süreli bir ilişkiye rahatlıkla yol açabilirler. Terazi erkeği İkizler kadını da eğlenmeyi seven burçlardır. Sürekli bir eğlence, macera peşinde oluşları onları çok mutlu bir ilişkiye taşıyacaktır.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

İkizler kadını sahip olduğu bilinen hızlı duygu değişiminden dolayı Terazi erkeği tarafından tölerans gösterilmeye sebep olabilir. Terazi erkekleri mantıklarının İkizlere göre birkaç adım ötede olduğu düşünüldüğünde bu durum oldukça normal karşılanabilir. Gerekli konularda elbette İkizler kadını da mantıklı davranışlar sergiler. Ancak nadir durumlarda Terazi erkekleri tarafından alttan alıcı davranışlar beklenebilir. Kendileri sevdikleri kişiye karşı oldukça verici olduğundan ortada ters bir durum oluşmayacaktır.

2- Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu

Akrep kadınları kinci tavırları, insan seçiciliği ve cinsellik hayatı ile bilinir. Terazi burcu erkeği ile bir ilişkiye başladıklarında çok da sağlam bir ilerleme görülmeyebilir. Çünkü her iki tarafında istek ve beklentileri çatışacaktır. Akrep kadını kendisine güven verilmesini ve bu güven üzerinde bir ilişkiye başlamak isteyecektir. Terazi erkekleri ise karşısındaki kişinin güvenini almak için ekstra çabalara girmeyi gereksiz bulabilir.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Terazi erkeği her ne kadar mantıkları ile hareket etse de karar alma sürecinde zorluk yaşayabilmektedir. Karar süreçleri beklenenden uzun sürebilir ya da değişimler oluşabilmektedir. Akrep kadınları ise bu durumdan hoşlanmayacaktır. Ayakları yere sağlam basan, kararının arkasında duran bir erkek arayışı Terazi erkeğini zorlayabilir hatta ters düşebilir.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Terazi erkekleri her ne kadar sevdiği birey için sürprizler yapmayı sevse de Akrep kadınları daima şehvet, duygusallık peşindedir. İlgiyi hissetmek hoşlarına gider. Terazi erkeğinin ise o an ilgiden öte ihtiyaçları, eğilimleri olabilmektedir. Örneğin bir topluluğun hak ve adalet arayışında görebilirsiniz. Akrep kadınının ilginin kendisi dışında bir kanala akması hoşuna gitmeyecektir. Bu durumda aradaki ilişkiyi olumsuz etkileyebilir.

3- Terazi Erkeği Yay Kadını Uyumu

Terazi erkeği özellikleri arasında dengeli oluşu yer alsa da zaman zaman ipin ucunu kaçırarak hareketli bir yaşam geçirdikleri görülür. Yay kadını demek ise tamamen eğlence ve neşeden ibarettir! Doğru zamanı yakaladıkları takdirde bu iki burcun anlaşmaları mümkün kılınacaktır. Terazi erkeklerinin çoğu zaman durgun oluşu da aynı zamanda Yay kadınları için çekici bir unsuru oluşturur.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Yay kadınları sürekli gezmeyi, keşfetmeyi seven bir yapıya sahiptir. Terazi erkekleri de eğlenmeye bir derece de önem verecektir. Her iki burcunda kıskançlık durumlarına gelemediği bu yüzden de özgürlükçü yapıya sahip oldukları bilinir. İki burcun birbirini daraltmayan anlayışlı bir ilişki yaşaması bu ilişkiye bir şans verilebileceği yönünde yorumları beraberinde getirecektir.

4- Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Terazi erkeği Aslan kadını uyumu arasında birden fazla dinamik bulunmaktadır. Kişilerin ortak özellikleri ağırlıklı olmakla birlikte zıt alanları da mevcuttur. Aslan burcu kadınları işkoliktir. İşi sevmeleri hayatlarının büyük bir kısmında ayaklarının yere basmasını sağlar. Terazi erkekleri de aynı şekilde emin adımlarla ilerler. İkisi de ne istediğini bilen burçlar olduğundan anlaşmaları yüksek olasılıkla mümkündür. Ancak isteklerini saygı çerçevesinde dile getirmeleri gerekir.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Aslan kadınları baskın bir karaktere sahiptir. Terazi erkekleri ise özgürlükçü bir ruha sahip olduklarından dolayı kontrol edilmeye gelemezler. Elbette fikir alışverişi sırasında Aslan kadınından alabileceği çok bilgi vardır. Fakat fikir gerekmedikçe fikirler duymaktan nefret ederler! Her iki burç da ilgiyi üzerinde ister. Aslan kadınının bu ilişki içerisinde ilgiyi karşısındaki partnere aktarır kendisini biraz geri planda tutarsa anlaşılmaması için bir sebep yoktur.

5- Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu

Özgürlük denildiğinde akıllarda canlanacak ilk burçlardan birisi şüphesiz Koç burçlarıdır! Koç burcu kadınları ile Terazi erkeklerinin anlaşması için biraz çaba gerekeceği aşikârdır. Ters düştükleri noktalar oldukça fazladır. Teraziler hayatlarının çoğu bölümünü içlerinde yaşarlar, duygularını her zaman yansıtmaz. Koçlar ise ‘ben neysem oyum’ düşüncesi ile tüm düşüncelerini ortaya dökecektir.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

Her konuda oldukça açık olan Koç kadını, Terazi erkeği için zaman zaman aşırı ve kırıcı olabilir. İki burcun anlaşabilmesi için elbette ortak düşüncelere, fikirlere sahip olması gerekir. Her iki burç için söylenebilecek en temel özellikleri arasında öncelikle eğlence gelir. İki burç da eğlenmeyi sever, bunun için fırsatlar oluşturur. Aynı zamanda iki burcunda mükemmelliyetçi yapısı bulunur. İlişkileri için olumlu düşünceye yönlendirecek özellikleri bunlardır.

terazi-erkegi-ile-5-burcun-uyumunu

İlişkinize karar verirken burçlar hakkında olanlara bakar mısınız? Burç uyumları karaktere göre bilgiler verecektir. Her iki burç sahip oldukları neticesinde uyumu elde edecektir. Fakat FBI tarafından elde edilip yayınlanmış araştırma sonuçları daha belirleyici olabilir! FBI Tarafından Açıklanmış En Tehlikeli Burç Listesi 2021 yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz!

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.