• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ters Bikini Modası İle Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin!

burcu-alem_ters-bikini-modasi-ile-tum-dikkatleri-uzerinize-cekin
  • Beğen
    Loading...

Yaz geldi çattı. Tatil yerleri Çoktan dolmaya başladı. Peki bu yaz plajın yıldızı siz olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, olmanız gereken yerdesiniz! İşte, bikini modelleri 2020 arasında yer alan ters bikini modası!

Ters Bikini Modası İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar !

Ters bikini modası plajlarda kendini göstermeye başladı bile. Ünlülerin ortaya çıkarttığı bu akım ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kesin. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Cevabı oldukça basit! Bikini üstünüzü ters giyerek!

Magazin haberleri içerisinde paylaşılan ve en çok konuşulan spor yaşam kıyafet seçimlerinde en dikkat çekici seçin belli oldu. Temmuz 2020 de en çok konuşulan kıyafet seçimi ters bikini oldu. Bikini Üstünü ters çevirerek giyilen bu model oldukça cesur bir duruş sergiliyor.

1-     Bikininizin Üstünü Altına Getirin!

burcu-alem_ters-bikini-modasi-ile-tum-dikkatleri-uzerinize-cekin

Yanlış okumadınız. Plajlarda herkesten bir adım önde olmak için yapmanız gereken tek şey bikininizin altını üstüne getirmek. Bikini modelleri 2020 arasında öne çıkan ancak satın alamayacağınız, tamamen yaratıcılığınızı konuşturacağınız bu bikiniler ile plajların gözdesi olacaksınız!

2-     Destekli Bikini Kullanmayın

burcu-alem_ters-bikini-modasi-ile-tum-dikkatleri-uzerinize-cekin

Ters bikini modası furyasına ayak uydurmak istiyor iseniz, bunu destekli bikiniler ile yapmanız mümkün değil. Destekli bikinileri ters kullandığınız zaman, açıklık kalacak ve göğüsleriniz tamamen ortaya çıkacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemezsiniz öyle değil mi? O zaman bu bikini modası için desteksiz, klasik bir üçgen bikini kullanmanız gerekmekte.

3-     Desenli Bikiniler Tercih Edin

burcu-alem_ters-bikini-modasi-ile-tum-dikkatleri-uzerinize-cekin

Dikkat çekmek benim işim! Diyorsanız ters giyeceğiniz bikininin desenli olmasına dikkat edin. Bu şekilde giyilen her bikini elbette dikkat çeker ancak desenli giyilecek bir bikini kesinlikle çok daha şirin durarak dikkat çekecektir.

4-      Kullanırken Dikkat Edin

burcu-alem_ters-bikini-modasi-ile-tum-dikkatleri-uzerinize-cekin

Upside Down bikini de denilen bu bikini modelleri her ne kadar seksi dursa da kullanımı biraz sıkıntılı. Güneşlenirken teniniz de bikini iplerinin izi çıkmaması için oldukça avantajlı bir bikini modeli olsa da uzun süren kullanımda sıkıntı çıkarabilir. Eğer denize ya da havuza balıklama atlamayı seviyor iseniz aman dikkat! Bikininiz birden üzerinizden fırlayıp yüzünüze yapışabilir!

5-     Büyük Göğüslere Sahipseniz Kullanmayın

burcu-alem_ters-bikini-modasi-ile-tum-dikkatleri-uzerinize-cekin

Ters bikini modası göğüsleri daha dik göstermesiyle meşhur olurken bu durum büyük göğüsler için ne yazık ki dezavantaj. Eğer büyük göğüslere sahipseniz, göğüslerinizi yukarı çekecek bir ip olmayacağı için bikini göğüslerinizi taşımayabilir. Bu da istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmanıza sebep verebilir.

İlginizi Çekebilir : En Güzel Gelinlik Modelini Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Bikini üstünü ters giymek ünlüler ve fenomenler arasında bir akıma dönüştü. Aslında uzun zamandır uygulanan bir moda olsa da bikini modelleri 2020 modası olarak karşımıza bu sefer daha fırtınalı şekilde çıktı. Göğüslerini daha dik göstermek isteyen ve daha seksi olmak isteyen kadınların yeni bir yöntem yeni bir akım olarak ortaya çıkardığı biki ni Üstünü ters giymek yeni moda haline geldi. Sosyal medyada oldukça popüler olan bu modaya ayak uydurmak için bıçak altına yatanlar bile var!

burcu-alem_ters-bikini-modasi-ile-tum-dikkatleri-uzerinize-cekin

Cesur bikini modelleri arasına giren bikiniyi ters giymek, Bikini Modelleri 2019 da oldukça modaydı. 2020 Bikini Modelleri arasına giren ters bikinin henüz satışı olmasa da bu şekilde kullanılmaya devam ederse, firmalar ters bikini üreteceğe benziyor.

Üçgen Bikini Modelleri ile kendi ters bikininizi yaratmanız mümkün. Bikini Modelleri Penti tercihi yapacaksınız ve ters bikini modasına ayak uydurmak istiyor iseniz, düz üçgen bikini tercih etmelisiniz.