«
  1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
  3. The Witcher Oyuncuları ve Konusu Nedir? The Witcher 2. Sezon Çıkacak mı?

The Witcher Oyuncuları ve Konusu Nedir? The Witcher 2. Sezon Çıkacak mı?

the-witcher-oyunculari-kimdir

2019’un sonlarında yayınlanan The Witcher oyuncuları ve kalitesi ile izleyiciyi büyülemeye devam ediyor. Amerikan yapımı olan dizi Netflix’in fantastik türü dizileri arasında yer almaktadır. Yayınlandığı günden beri çok büyük ilgi görmüş ve hakkında birçok araştırma yapılmıştır. 2019’un Aralık ayında izleyici ile buluşmuştur ve neredeyse o günden beri 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı merak ile beklemektedir. 1 yıl içerisinde birçok kişi internet üzerinden The Witcher izle şeklinde aramalar yapmaktadır. İzleyici The Witcher 2. sezon oyuncuları ile alakalı gelişmeleri de oldukça merak etmektedir.

YouTube video

Dizi ile alakalı yapılan araştırmalardan en önemlilerinden biri de The Witcher oyuncuları ile alakalıdır. Bu nedenle biz de sizler için bu yazımızda bu konuya yer verdik. Ayrıca the witcher 2. sezon ne zaman çıkacak gibi soruların da cevabını vermiş olacağız. Kitaptan uyarlanan diziler ya da filmler genellikle birçok kişi tarafından çok fazla beğenilmektedir.

The Witcher | Karakter Tanıtımı ve Konusu

Diziye henüz başlamamış olanlar öncelikli olarak dizinin konusu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Dizinin fantastik bir tür olduğunu belirtmiştik. Dizi biz izleyicileri büyünün, cadıların ve efsanelerin var olduğu ve bunun oldukça normal karşılandığı bir dünyanın içerisine çekiyor. Başrolümüz Rivyeralı Geralt ise tuhaf yaratık ve büyüler ile dolu bu dünyada hayatta kalmaya çalışıyor. Bunu canavar avlayarak yapmaktadır. Geralt ünlü bir canavar avcısıdır. Bir diğer önemli bir karakterimiz Vengerbergli Yennefer oldukça güçlü bir büyücüdür.

the-witcher-oyunculari-kimdir

Dizideki başrollerden bir tanesi de Prenses Ciri isimli karakterdir. Prenses Ciri’nin oldukça cesur ve bir o kadar da gizemli bir yapıya sahiptir. Prenses aynı zamanda tüm dünyayı değiştirebilecek bir kudrete de sahiptir. Dizide Nilfgaard isimli krallığın kralı tüm dünyayı ele geçirmek istemektedir. Bu nedenle Prenses Ciri’nin krallığı da bu konuda tehdit altındadır. Nilfgaard kralı Cahir bu emelinin önündeki en büyük engelin Prenses Ciri olduğunu çok iyi bilmektedir. Sezon boyunca bahsi geçen üç önemli karakter bir türlü bir araya gelememiştir. Bir araya gelmeleri halinde krala karşı güçlerini birleştirebileceklerdir. Bu nedenle bir an önce krala karşı krallık için savaşmaları gerekmektedir.

The Witcher Oyuncuları Kimdir?

The Witcher oyuncuları diziyi izleyen ya da izlemeyen herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Biz de sizler için dizide yer alan 4 önemli karakteri ayrıntılı bir şekilde araştırdık. Bahsi geçen oyuncuları şu şekilde sıralayabiliriz;

The Witcher Oyuncuları | Hanry Cavill

the-witcher-oyunculari-kimdir

Hanry Cavil 1983 yılında dünyaya gelmiş dünyaca ünlü bir oyuncudur. Oyunculuk ile alakalı ilk deneyimini 2000 yılında henüz 17 yaşındayken başlamıştır. Aslen İngiliz olan Cavill beş erkek çocuk sahibi bir ailenin dördüncü çocuğudur. Dizide Rivyeralı Geralt isimli karakteri canlandırmaktadır. Geralt çok özel güçlere sahip bir cadıdır ve canavar avcısıdır. Geralt’ın toplum tarafından çok fazla kabul gördüğü söylenemez. Bu nedenle o da yalnız başına yaşamayı tercih etmiştir. Geralt kaderinin bir kız çocuğuna bağlı olduğunu düşünmektedir, bu yüzden de onu aramaya başlamıştır.

Freya Allan

the-witcher-oyunculari-kimdir

Freya Allan 2001 yılında dünyaya gelmiş henüz çok genç bir oyuncudur. İngiliz oyuncu The Witcher dizisi ile tanınmıştır. Dizi de Prenses Ciri karakterine hayat vermektedir. Prenses özel yetenekleri olan biridir. Ülkesi Nilfgaard Kralı tarafından işgal altındadır. Prenses de ülkesini bu durumdan kurtaracak belki de tek kişidir. Bu nedenle kendisine yardım etmesi için Geralt’ı bulmaya karar ve kaçar.

The Witcher Oyuncuları | Anya Chalotra

the-witcher-oyunculari-kimdir

The Witcher oyuncuları arasında yer alan Anya Chalotra da 21 Temmuz 1996 tarihinde İngilte’de dünyaya gelmiştir. The Witcher dizisi oyunculuk kariyeri için adeta bir dönüm noktası olmuştur. Oyuncu bu dizideki önemli rolü sayesinde dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelmiştir. Dizide ise Vengerbergli Yennefer isimli karakteri canlandırmaktadır. Yennefer uzun süre oyunculuk eğitimi almış oldukça başarılı bir büyücüdür. Yennefer krallığa danışman olarak atanmıştır. Fakat bu işte çok da başarılı olduğunu söylemek pek mümkün değildir.

Joey Batey

the-witcher-oyunculari-kimdir

Joey Batey 1993 yılında dünyaya gelmiştir. İngiliz bir oyuncudur. Dizi de Jaskier karakterine hayat vermektedir. Jaskier, mandolini ile sokak sokak gezen bir gezgin olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu gezgin Geralt ile beraber gezer ve onun savaş hikayelerini anlatır. Bu da Geralt’ın tanınmasına yardımcı olur.

Eğer yazımızı beğendiyseniz Atiye 2.Sezonu İle Perşembe Netflix’te konulu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *