Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diziler
  4. »
  5. Trt 1 Benim Adım Melek Hangi Gün ? Benim Adım Melek Dizi Final mi Yapacak?

Trt 1 Benim Adım Melek Hangi Gün ? Benim Adım Melek Dizi Final mi Yapacak?

Bilgece Bilgece - - 3 dk okuma süresi
2 0

Trt ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek Hangi Gün hangi gün ve hangi saat gibi sorular oldukça merak edilmektedir. Bunun yanı sıra Benim Adım Melek final mi yapacak gibi soruların cevabı da merak edilmektedir.

YouTube video

Dizi ilk olarak 15 Eylül 2019 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Üst yapıma ait olan dizi birçok kişi tarafından severek takip edilmektedir. Dizinin yönetmeni olan isim Cem Akyoldaş iken, senaryo ise Berfu Ergenekon ve Nilüfer Özçelik’tir.

Benim Adım Melek Hangi Gün ve Hangi Saat?

Benim Adım Melek hangi gün sorusuna Çarşamba günleri şeklinde yanıt verebiliriz. Saati ise 20.00’dir. Siz de diziyi izlemek için Çarşamba akşamlarını bekleyebilirsiniz.

1 – Benim Adım Melek Hangi Gün Final Yapıyor?

Söz konusu dizi ile merak edilen bir diğer soru ise dizinin final yapıp yapmayacağıdır. Diziler sık sık yayından kaldırılma gibi bir durumla karşılaştığı için izleyiciler de Benim Adım Melek adlı dizinin kaldırılmasından tedirgin olmaktadır. Çarşamba günleri ekranlara gelen dizinin henüz final yapacağı gündem de bulunmamaktadır.

2 – Benim Adım Melek Konusu

Dizinin konusu Melek isimli karakterin çocukları ve annesi ile beraber yaşamını en başından inşa etme çabasıdır. Kısaca dizide en çok bir annenin çocukları ile beraber vermiş olduğu hayat mücadelesinden bahsedilmiş oluyor. Dizide melek karakterine ise Nehir Erdoğan can vermektedir.

Melek çocuklarını her şeyin önünde tutan bir anne olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaşadığı olaylar onu üç çocuğu ile beraber baba ocağına dönmeye zorlamıştır. Öte yandan da en büyük kızı olarak ekranlarda gördüğümüz Defne’nin başına buyruk tavırları ve gözü hep yükseklerde halleri ile uğraşmak durumunda kalmıştır. Melek’in en büyük kızı olan Defne’yi ise Rabia Soytürk isimli karakter canlandırmaktadır. Oğlu Kerem’in ise futbola olan aşırı düşkünlüğü sonucunda başına gelen musibetler ve kavgalar ile başı derttedir. En küçük çocuğu olarak karşımıza çıkan Seyit Ali neşeli ve hayat dolu bir karaktere sahiptir. Annesinin tek neşe kaynağının Melek olduğunu söylemek mümkündür.

Yazımızı beğendiyseniz oldukça merak edilen bir diğer dizi olan Atiye hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.