«
  1. Anasayfa
  2. Son Dakika
  3. Tüm Türkiye Hakan Taşıyan için Seferber Oldu! Hakan Taşıyan’dan Müjdeli Haber

Tüm Türkiye Hakan Taşıyan için Seferber Oldu! Hakan Taşıyan’dan Müjdeli Haber

hakan taşıyan

Hakan Taşıyan yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle son günlerin en çok konuşulan ünlülerinden oldu. Ünlü şarkıcı Taşıyan’ın yaşadığı sağlık problemini camiayı alarma geçirdi ve tüm arkadaşları seferber oldu. Ünlü camiasının yanında Sağlık Bakanlığı’ndan da destek alan arabesk kralı sevenlerine güzel haberi duyurdu. Sevenlerinden dua ve destek isteyen Hakan Taşıyan’a yardım yağmaya başladı. Hakan Taşıyan’ın hastalığı ne? Hakan Taşıyan’ın tedavisine başlandı mı? Haberin ayrıntıları sizlerle!

Hakan Taşıyan Dua ve Destek İstiyor!

YouTube video

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen sanatçı Hakan Taşıyan’ın çoklu organ yetmezliği problemi yaşadığı ortaya çıktı. Verdiği röportajlarda yorgun ve bitkin hali ile sevenlerini üzen sanatçı sevenlerinden, hayranlarından dua ve destek talebinde bulundu. Karaciğer ve böbreğinde problem olduğu söylenen sanatçının nakil beklediği ama bu işlemlerin çok uzun bir süreç olduğu arkadaşları tarafından paylaşıldı. Uzun bir süre beklemek için çok zamanı olmayan Taşıyan, nakil desteğinde bulunmak isteyenlere ve tüm Türkiye’ye maddi ve manevi yardım talebinde bulundu.

Ülkede büyük yankı uyandıran duruma Hakan Taşıyan hayranları ve Sağlık Bakanlığı duyarsız kalmadı. Sağlık Bakanlığının yardımları ile tedavisine başlanması beklenen Hakan Taşıyan’dan müjdeli haber bugün geldi. Hakan Taşıyan şarkıları ile büyüyen bir nesil o müjdeli haberi duyunca çok mutlu oldu.

Hakan Taşıyan Müjdeli Haberi Verdi

Öncelikle sanat camiasından arkadaşı Işın Karaca herkesin içini rahatlatan o haberi verdi. Hakan Taşıyan yaptığı çağrıdan sonra seferber olan yöneticiler ve halk sayesinde kısa sürede tedaviye başladı. Tedavisinin başlamasını duyuran meslektaşı ve arkadaşı Işın Karaca, “Hakan şu an hastanede tedaviye alındı, en güzeli de organ nakline ihtiyaç bulunmaması” şeklinde paylaşım yaptı.

Arabeskin sevilen ismi Taşıyan da konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada Sağlık Bakan Fahrettin Koca ve tüm sağlık personellerine şükranlarını sunan sanatçı, sıkı bir takibe alındığını ve tedavisinin başladığını bildirdi. Ciğerlerinde ve böbreklerinde ilerleyen hastalığın ne boyutta olduğunu ilerleyen günlerde paylaşacağını söyleyen ünlü sanatçı, durumuna kayıtsız kalmayan herkese teşekkürlerini iletti. Geçmiş olsun Hakan Taşıyan!

İlginizi Çekebilir: Son Dakika: Kadınlara Askere Gitme Zorunluluğu Geldi!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *