«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Vitor Bueno : Kendi Kendisi ile Evlenen Adam!

Vitor Bueno : Kendi Kendisi ile Evlenen Adam!

o-adam-kendi-kendisiyle-evlendi

Nişanlısının terk ettiği Brezilyalı adam , Vitor Bueno yaptığı düğün masraflarına kıyamadı. Düğünü iptal etmedi. Peki, sizce ne yaptı? İşte, detaylar…

O bir doktor. Brezilya’da yaşayan doktor, bir süre önce nişanlısı tarafından terk edildi. Olay gayet sıradan bir durum gibi geliyor değil mi? Ama öyle değil. Brezilyalı adam, yaptığı masraflar boşa gitmesin diye düğün törenini iptal etmedi. Yani bu düğünün gelini de damadı da o adam.

 Diogo Rabelo ve Vitor Bueno Çifti

vitor-bueno-tek-basina-evlenen-adam
Vitor Bueno

Diogo Rabelo ve Vitor Bueno çifti çok mutlu bir flört geçirdikten sonra kısa süre önce nişanlanmıştı. Nişan töreninin ardından şiddetli geçimsizlik yaşayan çift, çok çabalasa da ayrılıktan kurtulamadı. Diogo Rabelo, nişanlısı Bueno’yu terk etti.

Vitor Bueno Kendi Kendisiyle Evlendi

vitor-bueno-kendi-kendisi-ile-evlenen-adam

17 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşen düğün töreninde Vitoor Bueno kendi kendisiyle evlenen ilk adam oldu. 40 kişiden oluşan düğün töreninde gelin de damat da kendisi oldu. Kendi kendisine nikah kıyarak tarihe geçen adam, 33 yaşındadır.

“Bu hayatta en çok sevdiğim insanlar ile bir arada olduğum için hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. Bu şekilde davranarak insanlara kendilerini sevmelerini, kendilerini severek mutlu olmalarını ve mutlu olmak için evliliğe gerek olmadığı mesajını göndermek istedim.”

sözlerini söyleyen Bueno, kendisi ile bu özel anı paylaşan yakınlarına teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir: Arjantinli Futbolcu Claudio Canniggia’nın Kızı Charlotte Caniggia Corona Oldu 

office 2013 lisans satın al

youtube views kaufen

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *