Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Bilgece Bilgece - - 5 dk okuma süresi
212 0

burcualem.com web sitesini ziyaret eden, üyelik oluşturan ve yorum yapan kişilerden elde edilen tüm verilerin saklanması ve kişisel bilgilerinin korunması KVK kapsamında gerçekleştirilmektedir. Kişisel bilgi güvenliğiniz bizim için önemli olup 3. şahıs ya da kurumlar ile paylaşılması söz konusu değildir.

burcualem.com da paylaşılan içerikler ve yorumlar kişisel hakları ihlal etmeyecek, 3. şahısları mağdur etmeyecek düzeyde olması gerektiğinden site yönetiminin onayına tabi olup, onaylamama yetkisine sahiptir. Paylaşılan her içerik ya da yorum internet ortamında yer aldığı için tarayıcılar ya da arşiv siteleri tarafından arşivlenerek saklanabilmektedir.

burcualem.com da yer alan bilgilerin akademik bir değeri yoktur. Akademik çalışmalar için kaynak teşkil edemeyeceği gibi sağlık, güzellik gibi önerilerde öncelikli olarak doktorunuza danışmanızı tavsiye eder ve bu hususta burcualem.com olarak sorumluluk reddi vermekteyiz.

Kullanıcı Verilerinin İşlenmesi

burcualem.com web sitemizde yer alan çerezler, ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunabilmemiz amacı ile istatistiki veriler toplamaktadır. Bu verilerin amacı sadece ziyaretçi istatistiklerinin oluşturulması amacı için olup 3. kişi ya da kurumlar ile paylaşılması söz konusu olamaz.

Üyelik Formuyla Alınan Kişisel Bilgiler

burcualem.com web sitemiz de üyelik sistemi kullanılmaktadır. Üyelik oluşturulması sırasında çeşitli kişisel veriler talep edilebilmektedir. Bu verilerin alınmasında ki sebep kişilerin gerçek kişiler olduğunun ispatı olmaktadır. Ayrıca üyelere özel bildirim ya da kampanya oluşumları için gerekli olmaktadır.

Üyelik formu ile elde edilen kişisel verilerinizin başka kurumlar ile paylaşılması, başka web sitelerine kaynak oluşturması mümkün olmayıp sadece burcualem.com sitesi üyeliği için geçerli bilgilerdir.

Üyelik Formuyla Alınan Kişisel Bilgilerin Kullanımı

burcualem.com üyeliği oluşturmanız durumunda sizden istenen isim soyisim, e-mail, telefon gibi kişisel bilgileriniz web sitemizin veri tabanında saklanmakta ve KVK kapsamında hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmamaktadır. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi silme, kapatma işlemi yapmanız mümkün olmaktadır.

Üyelik ile elde edilen verilerin güvenliği azami şekilde kontrol altında tutulmaktadır. Ancak çeşitli siber saldırılar nedeni ile verilerinizin 3. şahısların eline geçmesi durumunda burcualem.com sorumlu tutulamaz.

Başka Sitelere Yönlendirme Bağlantıları

burcualem.com sitesinde başka sitelere yönlendirme bağlantıları bulunabilmektedir. Kullanıcılar bu linklere tıkladığı ve başka sitelere yönlendirildiği zaman bu sitelerin gizlilik politikası ve KVK kuralları geçerli olmaktadır. Başka sitelere yönlendirme bağlantıları sonrasında şahısların paylaşacağı bilgilerin korunmasından burcualem.com sorumlu tutulamaz

Kullanıcılara Gönderilen Bildirimler

burcualem.com sitesinde üyelik oluşturmanız, haber postasına üye olmanız, yorum yapmanız ya da yoruma cevap vermeniz durumunda üyelik onayı, haber bildirimi, yorum bildirimi gibi çeşitli bildirim ve haberleri e-posta adresinize gönderme hakkına sahiptir. burcualem.com e-posta gönderimlerini istememeniz durumunda e-posta üyeliğinden çıkma seçeneğiniz bulunmaktadır.

burcualem.com tarafından çok sık bildirim alıyor ve rahatsız oluyorsanız, e-posta üyeliğinden çıkış yapamıyorsanız iletişim sayfasından bize bildirmenizi rica ederiz.

burcualem.com Gizlilik Politikası Geçerliliği

burcualem.com web sitemize gerçekleştirdiğiniz her ziyaret de üyelik, yorum ve çerezler ile bazı bilgileriniz alınmaktadır. Sizlere çok daha iyi hizmet sunmak amacı ile elde ettiğimiz tüm bilgiler gizlilik politikası kurallarımız çerçevesinde saklanmakta ve korunmaktadır.

burcualem.com web sitesini ziyaret eden, yorum yapan, yoruma cevap veren ve üyelik oluşturarak içerik paylaşan her ziyaretçi bu sayfada yer alan bilgi ve hükümleri peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.