«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Düzce Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Düzce Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

duzce-evden-eve-nakliyat

Düzce evden eve nakliyat süreci taşınmaya karar verilen andan itibaren herkesin aklındaki tek düşünce taşınma sürecinin nasıl işleyeceği olmaktadır.

Bu amaçla insanların kafasındaki soru işaretlerini kaldırmak amaçlı taşınma süreci hakkında da detaylı bilgiler alınmalıdır.

Taşınacağınız yeni mekânı bulduktan sonra yapılacak en önemli adım bu iş için uygun olan ve eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir firma bulmaktır.

Düzce Evden Eve Nakliyat Süreci Eşya toplama

Düzce evden eve nakliyat eşya toplama işlemi taşımacılık sürecinin zor ve stresli aşamalarından birisidir. Bu yazımızda sizlere eşya toplama aşamasının püf noktalarını ve kolaylıkla eşyalarınızı taşınma gününe hazır hale getirmelidir.

Aşamaları doğru şekilde yerine getirirseniz rahatlıkla ve zamanında eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetinde eşya toplama işlemine ilk olarak boş karton koli, kraft kâğıdı, koli bandı ve ev taşıma poşeti alarak başlamalısınız.

duzce-evden-eve-nakliyat
Düzce Evden Eve Nakliyat

1-Nakliye Sözleşmesi Ve Tarafların Anlaşması

Düzce evden eve nakliye sürecinde nakliyat sözleşmesinin maddeleri nakliyat firmasından nakliyat firmasına farklılık göstermektedir. Nakliyat sözleşmesi için herkesin kullandığı standart bir belge yoktur. Belirttiğimiz gibi tarafların  anlaşması doğrultusunda bu maddeler oluşmakta. Tabi ki nakliyat firmaları da kendini güvenceye almaya çalışırken sizin güvenliğinizi de ön planda tutmaktadırlar.

2-Ev Taşıma İçin Fiyat Teklifi

Düzce evden eve nakliyat sürecinde fiyat teklifi nakliye fiyatları belirlenirken eşyalarınızın fazlalığına taşınacak mesafeye ve eşyanın alınıp taşınacağı kat sayısına bakılarak belirlenmektedir ve  asansör kullanılması ve özel yapılmış eşya olması nakliye fiyatlarını belirlenirken dikkate alıyoruz. Ancak her taşıma işlemi için nakliye fiyatı sabit olamamaktadır.

3-Eşyaların Paketlenmesi

Düzce evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi güzel hazırlanmak hem eşyaların toplanıp paketlenmesi hem de paketlenen eşyaların tekrar açılacağı zaman sizlere daha kolaylık oluşturur. Taşınmaya hazırlandığınız zaman ilk yapmanız gereken fazlalık ve gereksiz eşyaları elemeniz olmalıdır. Yeni eve götürmemek için eleme yapmanın oldukça önemi bulunmaktadır.

4-Düzce Evden Eve Nakliyat İçin Personel Seçimi

duzce-evden-eve-nakliyat

 Düzce evden eve nakliye sürecinde asansörlü evden eve nakliyat asansör personelimizin asansörün nereye kurulacağını belirlemesiyle başlamalıdır. İnceleme yaparken asansörün yanaşabileceği bir yer ve eşyanın rahatça alınabileceği bir pencere seçmelidir. Asansörle beraber asansörü kuracak ve kullanacak olan tecrübeli personelimiz de gelmektedir.

5-Nakliyesi Yapılacak Eşyanın Nakliye Aracına Alınması

 Düzce nakliyat sürecinde nakliyesi yapılacak eşyaların taşınacak mobilya olunca veya ağır ve büyük bir mobilya ise profesyonel destek almak her zaman en doğru tercih olmaktadır. Bunlar için paketleme malzemesi satın almayın. Nakliyat firması bu konuda yardımcı olmaktadır. Güvenli bir şekilde eşyalarınız nakliye aracına teslim edilmektedir.

6-Düzce  Evden Eve Nakliyat Süreci ile Nakliye Aracı İle Eşyaların Yeni Adrese Taşınması

Düzce evden eve nakliyatta nakliye aracı ile eşyaların yeni adresine taşınması bütün eşyaların paketlenmesi araca yüklenmesi, yeni adrese boşaltılması, belirtilen

odalara yerleştirilmesi ve montajını kaplamaktadır. Hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Düzenli bir şekilde araca yerleştirilen ve yeni adresine ulaşan eşyalarınız, dikkatli bir şekilde yeni evinize boşaltmaktadır.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *