BB Krem Nedir? 4 Farklı En İyi Bb Krem Markası!

en-iyi-bb-krem
  • Beğen
    Loading...

En iyi bb krem, cilt güzelliği sağlamak konusunda oldukça etkili olduğundan başta kadınlar olmak üzere erkekler tarafından da araştırılmaktadır. Elde edilecek en iyi bb krem önerileri sayesinde en güzel sonuçlar almayı herkes hedeflemektedir. BB kremin sağlayacağı faydalar böylece daha çok artacak ve ağır makyaj malzemesi kullanmadan cilt güzelliği elde edilebilecektir.

BB Krem Nedir?

BB krem mantığını anlamak öncelikle ilk adım olmalıdır. Genelde bir fondöten işlevi alınması hedeflense de bu tarz kullanımlar oldukça yanlıştır. En iyi bb krem Ekşi Sözlük ya da en iyi bb krem Süslü kullanıcıları tarafından öğrenilse de bir fondöten gibi kapatıcılık beklememelisiniz. Çünkü temelde üretici firmalarında bu derece ileri düzey bir amacı bulunmamaktadır.

En iyi bb krem, öncelikle ciltte bulunan çok hafif düzeyli leke ya da izleri kapatacaktır. En temel özelliği ise mevzut renk dengesizliğini gidermektir. Fondöten gibi tam bir kapatma, sivilci izlerini yok etme ya da güneş lekesini gizleme gibi işlemi bulunmamaktadır. Bu yüzden kişiler günlük yaşamlarında kullanabileceği hafif kapatıcılığa sahip malzeme arayışındayken tercih etmelidir.

BB Krem Nasıl Kullanılmalıdır? En iyi BB Krem Yorumlar Nelerdir?

En iyi bb krem Kadınlar Kulübü tartışmalarında da bahsedildiği üzere alınacak markanın kalitesi kadar kremin uygulanışı da oldukça önemlidir. İstenen performansı elde edebilmek için çeşitli kullanım yöntemleri bulunmaktadır. En temel kullanım yaygınlığını fondöten gibi tüm cilde uygulanması ile elde edilmektedir.

en-iyi-bb-krem

İkinci olarak kullanım yöntemi ise makyaj bazı ile karıştırılması ya da bir makyaj bazı olarak kullanılmasıdır. Örneğin cildinizde sorunlu gördüğünüz bir alana çok ufak uygulama yapmanızda dahi iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm cilde uygulama gerektirmeyecektir. En iyi CC krem yorumlarında dahi kullanım yönergeleri bellidir. BB ya da CC krem fark etmeden buna göre dilerseniz nemli cilde dilerseniz kuru cilde direkt olarak uygulayabilirsiniz.

Ciltler için özel olarak hazırlanan renkli nemlendirici kremlere göre daha fazla etki sahibi olan bu kremlerin yorumları da gün geçtikçe artmaktadır. Cilt tonunu doğal bir formül ile örtmesi, renkli ve farklı tonları eşitlemesi aynı zamanda uygun fiyatlı olmasından dolayı kullanıcı sayıları azalmadan aksine artmaya devam etmektedir.

En İyi Bb Krem Markaları Nelerdir?

En iyi bb krem arayışındaysanız öncelikle cilt tipinize karar vermeniz önerilmektedir. Özellikle cilt tipine göre hareket etmek ortaya çıkacak olan sonucu doğrudan etkilemektedir. Örneğin, en iyi bb krem yağlı ciltler için bulunan markaları kuru bir cilde sahipseniz kullanmanızın bir mantığı ve faydası olmayacaktır. Hatta daha fazla kurumaya sebep olacağından zararları dahi olabilmektedir. Cilt tipinizi saptadıktan sonra markaların ürünlerine göz atabilirsiniz.

1- MAC BB Krem

en-iyi-bb-krem

En iyi bb krem önerileri arasında tartışmasız olarak makyaj ve cilt güzelliği sektöründe ilk sıralarda yer alan MAC markası bulunmaktadır. MAC, güzellik sektöründe oluşturduğu ve satışa sunduğu makyaj malzemeleri ile adını dünya genelinde duyurmuştur. BB kremleri de bu doğrultuda oldukça iddialı olmaktadır. Ancak, kısıtlı bütçesi olan kişilerin tercihleri arasında bulunmamaktadır. Piyasaya göre daha pahalı ürünler satmaktadır.

2- Maybelline BB Krem

Maybelline her ne kadar en çok rimelleri ile akıllara gelse de BB krem konusunda da oldukça iddialı bir performans ortaya koymaktadır. Gerek seçenek skalası gerekse ortaya koyduğu orta fiyat ile tercih edilme sıklığını arttırmaktadır. Az bir ürünle çok doyum almak ve kullanım imkânı bulmak istiyorsanız şans verebileceğiniz markaların başında yer almaktadır. İster yağlı ciltler için ister kuru ciltler için uygununu bulabilirsiniz.

3- Misha BB Krem Kullananlar

Misha, en iyi bb kremler listesinde yer alabilecek markalardan birisidir. Markanın, listede bulunan diğer markalar kadar bilinirliği bulunmasa da kullanılması ile birlikte memnun kalanların sayısı oldukça fazladır. Öyle ki, kremi kullanan kişilerin sayısı arttıkça kadınlar tarafından deneyimleyen kişilerin yorumları araştırılmaktadır. Kullanacağınız bu krem ile güneşin zararlı ışınlarından korunabilirsiniz.

en-iyi-bb-krem

En İyi Bb Krem

En iyi bb krem Süslü sitesinde de değinilen markanın beğenenleri kadar memnun kalmayanlar da bulunmaktadır. Elbette burada etkili olan unsur, kişilerin beklentileri olmaktadır. Eğer fondöten tarzında ileri düzey bir kapatıcılık arıyorsanız pek de memnun kalacağınız söylenemez. Yaz ayları başta olmak üzere renk dengelesin amacı taşıyorsanız şans verebilirsiniz.

4- En İyi Bb Krem| Garnier BB Krem

En iyi bb krem önerileri arasında şüphesiz Garnier ilk sıralarda yer almaktadır. Garnier markasının uzun yıllardır ülkemizde satışının olması bu alanda yapılan yatırımları da arttırmıştır. Öyle ki Garnier diğer ürünlerinde olduğu kadar bb kremlerinde de başarıları elde etmiştir. Hatta makyaj temizleme suları ile aynı başarıyı rahatlıkla elde etmiştir. Marka ile alakalı yapılan birçok reklam kadar kullanıcı memnuniyeti bu konuda etkili olmuştur.

BB Krem kadar fondöten kullanımı oldukça yaygındır. Gerek günlük hayatta gerek özel geceler için kadınların elleri fondotenlere gitmektedir. İçerikleri konusunda değişiklik gösteren markalar arasında sağlıklı olanlara yönelme oluşur. Aynı zamanda alınan fondotenden en iyi sonuçlar alınması hedeflenir. Sağlıklı Fondöten Kullanımı İpuçları ve Fondöten Önerileri yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.