Etek Modelleri ile Şıklık

etek-modelleri
  • Beğen
    Loading...

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından olan etek giyim oldukça fazla tercih edilen ve rağbet gören bir giyim ürünüdür. Etek ile hem şık hem spor hem de cool olabilme şansı elinizdedir. Etek giyim ile yapabileceğiniz birden fazla kombinler olup her türlü etek modeli ile son derece şık olabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ile yapabileceğiniz etek giyimlerde daima şık olabilir ve her daim ön planda olabilirsiniz. Etek giymek istiyor ancak ile nasıl ve ne şekilde kombineler yapacağınızı bilmiyor iseniz önerilerimize uyabilirsiniz

Etek Kombineleri İle Uyum

Gideceğiniz yer biraz daha şık olmanızı gerektiriyor ise bu kombin tam da onlar için. Öncelikle yeni sezon modellerinden biri olan tütülü etek ile son derece şık olabilirsiniz. Tek renk gri pembe lila gibi açık tatlı renklerden bir etek tercih edebilirsiniz. Bu etek üzerine ise beyaz bir Gömlek tercih edip şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

etek-modelleri

Etek Modelleri

Bununla birlikte etek altına etek rengine uygun olacak şekilde topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Gri renk topuklu etek ile son derece şık durabilir. Üzerine ise tercihiniz eşarp ise etek renginden desenli bir baş örtü tercih edebilirsiniz. Lakin şal kullanacaksanız etek renginden seçmek doğru bir karar olacaktır.

etek-modelleri

Spor bir kombinde ise düz renk bir etek tercih edebilir ve üzerine ise beyaz bir  sweat tercih edebilirsiniz. Beyaz bir spor ayakkabı tercih edip baş örtü olarak ise etek renginden desenli bir şal takabilirsiniz. Etek modelleri için https://www.dilvin.com.tr/etek-modelleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.

OKUYUCU YORUMLARI