«
 1. Anasayfa
 2. Burcualem Öneriler
 3. En İyi Şişli Tabela Firması Nerede?

En İyi Şişli Tabela Firması Nerede?

sisli-tabela

En iyi Şişli tabela firması nerede hangi hizmetleri verir sorusunun cevabını birçok kişi merak ediyor. Reklam tabelası firması tabelanın yapılacağı alanda oluşturduğu tabelalar ile ilgili mekanın akılda kalmasını sağlar.

Şişli tabela hizmeti günümüzde en fazla tercih edilen hizmetlerin başında geliyor. Kullanılan özel tekniklerle ilgili tabelanın düzenlenmesi ve ilgili mekan için ilgi çekmesi, akılda kalması için işlemler yapılır.

Şişli Tabela Nerede ve Tabela Üretimi Nasıl Yapılır?

sisli-tabela
Şişli Tabela

Şişli tabela hizmetinin alınması için birçok firma bulunuyor. Bu firmalardan reklam tabela hizmeti başta olmak üzere çarpıcı ve kaliteli tabela hizmetinin alınması mümkün. Fakat hizmeti alacak olan müşterilerin iyi hizmet veren tabela firmalarının nerede olduğu konusunda merakları giderek artıyor. Çünkü değişen reklam koşullarına uygun tabela hizmeti verecek Şişli tabelacı bulmak oldukça zor.

Peki, akıllarda iz bırakan, müşteri çeken tabelalar nasıl yapılır? Öncelikle tabelanın yapılacağı malzeme seçilir. Bu aşama tabela için çok önemli olup, mutlaka istediğiniz reklam tabelası açısından en uygun malzeme seçimi yapılmalıdır. İş öncesinde bu aşama müşteri ile koordineli olarak sürdürülerek en uygun malzeme tabela için seçilir.

Ana madde yani malzeme seçimi sonrasında tabela taslağı oluşturulur. Bu aşamada tabelanın ölçüleri de kararlaştırılarak kısa sürelerde tabelanın gerçek halini alması için işlemlere geçilir. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren Şişli tabelacı sizler için en iyi tabelayı üreteceğinden gönül rahatlığı ile tabela hizmetini alabilirsiniz.

Şişli Tabela Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

sisli-tabela

Tabela yapımında en önemli kriterlerden bir tanesi de kesinlikle tasarım ögesidir. Tabelanın tasarımı usta kişilerce yapılması ve müşteriden gelen talepler tabela tasarımında kullanılmalıdır. Bu detaylara dikkat ederek oluşturulan tabelalar müşterilerden tam not almayı başarır.

Tabela hizmeti alınırken tabelanın tasarımı için aşağıdaki durumlara dikkat edilmesi gerekir:

 • Tabela tasarımıyla işletme olarak kimlerin dikkatinin çekilmek istendiği
 • Tabela bilgilendirici mi, reklama dayalı mı, satış yapmaya yardımcı olması için mi?
 • Tabela ile mağaza sokağından geçenler için göz alıcı, dikkat çekici mi olmalı?
 • Tabela ile insanların firmanızı bulmasını mı istiyorsunuz?

Yukarıda yer alan sorular tabela tasarımını başarıya ulaştıracak kriterleri içermektedir. Tabelanın niçin yapılacağını, genel ve ikincil amacını belirlemek için mutlaka tasarım çalışması yapılması gerekir.  Özellikle başarılı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan tabelalar amaca en çok hizmet eden tabelalardır.

Şişli tabelacı hizmetini alırken tabelanızın mesajı ne olmalı, renkleri nasıl seçilmeli, kullanılacak fontlar nasıl kullanılmalı, harf aralıkları nasıl olmalıdır. Bu kriterlere çok dikkat edilmesi gerekiyor ayrıca tabelayı ilginç yapmak için neler yapılmalı, grafik unsurları nerelerde kullanılmalıdır. Tüm bu tasarım detayları tabelayı etkili ve kaliteli hale getirmek için başvurulması gereken detaylardır.

Şişli Tabelacı Firması İle Hangi Tabela Hizmetleri Alınabilir?

sisli-tabela

Şişli tabelacı firması ile tabela alanında birçok hizmeti almak mümkün. Tabela hizmetleri müşterilerden gelecek  taleplere göre özel olarak hazırlandığı için ortaya çıkan işler birbirinden çok farklı olur. Bu noktada verilen eski hizmetler göz önünde bulundurularak daha etkili ve kaliteli hizmetler alınabilir.

Tabela hizmetleri aşağıda yer almaktadır:

 • Kutu harf tabela
 • Pleksi tabela
 • Işıklı tabela
 • Çatı reklam tabelası
 • Totem tabela
 • Paslanmaz krem tabela
 • Fiziki tabelalar
 • Ofis kapı isimlikleri
 • Banko arkası tabela
 • Dijital baskı tabela
 • Hastane tabelası
 • Eczane tabelası

Yukarıda bulunan hizmetler tabela hizmetleri arasında en fazla tercih edilenlerdir. Kullanıldığı alanlarda çarpıcı ve göz alıcı olan bu tabelalar dekoratif açıdan da mekanları tamamlayıcı tasarıma sahiptirler.

En Fazla Tercih Edilen Işıklı Tabela Fiyatları Nedir?

sisli-tabela

Şişli tabela hizmetlerinden bir tanesi olan ışıklı tabela fiyatları nedir? Mekanlara özel üretilen ışıklı tabelalar kullanım açısından çok dikkat çekici olup, en fazla amaca hizmet eden tabelalardan bir tanesidir. Bu hizmeti veren firmada profesyonellik ve kalite algısının çok yüksek olması gerekir. Işıklı tabelaların tasarımı ve temel amacı yansıtması için bu iki kriter mutlaka olmalıdır.

Işıklı reklam tabelası fiyatlarını bu hizmeti almak isteyen herkes fazlasıyla merak ediyor. Fakat bu konuda kesin bir fiyat bilgisinden söz etmek mümkün değildir. Çünkü yapılacak tabelanın ölçüleri, kullanım amacı ve kullanılacak malzeme gibi detaylar tabela fiyatını oluşturan kriterlerdir. Seva Reklam firması sizlerden gelecek taleplere ve buradaki kriterlere göre fiyatlandırma yapar.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *