«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. 2023 Zuhal Müzik Piyano Modelleri Hangileridir?

2023 Zuhal Müzik Piyano Modelleri Hangileridir?

zuhal-muzik-piyano

Zuhal Müzik piyano modelleri başta olmak üzere akla gelebilecek her enstrümanı bünyesinde barındırır. Piyano alırken etraflıca araştırmak gerekir. Çünkü her zaman alınan enstrümanlar değildir. Bu nedenle hem satın alınan yer hem de marka etraflıca araştırılmalıdır. İstenilen modele de karar vermek gerekir. Zuhal Müzik piyano modelleri konusunda oldukça çeşitliliğe sahiptir. Bu nedenle ilk akla gelen yerlerden bir tanesidir.

Piyano Nedir? | Zuhal Müzik Piyona Modelleri Nedir?

Piyano tuşlara bağlı olarak küçük çekiçler vasıtasıyla tellerine vurularak ses çıkartan, oldukça ağır ve büyük olan bir çalgı türüdür. Klavyeli çalgılar türüne dahil olan piyano 18 yüzyılın başlarında geliştirilmiştir.

zuhal-muzik-piyano
zuhal müzik piyano

Günümüzde söz konusu enstrümanın birçok çeşidinden bahsetmek mümkündür. Zuhal Müzik piyano modelleri konusunda da büyük çeşitliliğe sahiptir. Hemen hemen her modeli bulmak mümkündür. Bu modellere bağlı olarak uygun fiyatlı olan piyonalar ile karşılaşmak da oldukça kolaydır.

1 – Roland RP107-BKX Super Natural Siyah Dijital Duvar Piyanosu

Bir piyano alırken öncelik orijinal ton ve çalınabilirlik olması gerekir. Eğer ilk kez piyano almayı düşünüyorsanız ve uygun fiyatlı olmasını talep ediyorsanız bu piyano modeli rahatlıkla tercih edilebilir. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra beğeni toplayan ses işlemcisi ve klavye mekanizması bulunur. Üstelik piyanonun alınması halinde yanında tabure ve kulaklık da hediye edilmiş olacaktır.

2 – Kawai KDP75B Siyah Dijital Piyano | Zuhal Müzik Piyano

zuhal-muzik-piyano

Oldukça uygun fiyatlı olan bir diğer Zuhal Müzik piyano modeli ise Kawai KDP75 diyebiliriz. 2 renk seçeneği bulunan piyanonun hem siyah rengi hem de beyaz rengi oldukça fazla tercih edilir. Şu an satışa sunulan model 2021 yılında geliştirilmiştir.

Kawai Piyano sahip olduğu tuş mekanizması sayesinde tuşlar bırakılır bırakılmaz hareket gürültüsünü azaltmaya yarayacak iyileştirilmiş yastıklama malzemesi ile geliştirildiğini söylemek mümkündür. Ayrınca tabure ve kulaklık hediye kampanyası bu model için de geçerlidir.

3 – Roland GP609-PE Parlak Siyah 150 cm Dijital Kuyruklu Piyano

Zuhal Müzik piyano çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkan GP609 oldukça kaliteli bir modeldir. Geleneksel bir piyano alırken aynı zamanda da teknolojik gelişmeleri de kendisinde barındırsın istiyorsanız bu piyano biçilmiş kaftan niteliğindedir diyebiliriz. Roland markası ilk olarak 1974 yılında dokunmaya duyarlı elektronik piyanosunu piyasaya sürdü. Böylece de piyano sektöründe lider hale gelmeyi başardı. Bu nedenle Roland markasının piyanosu gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

4 – Casıo CDP-S110WEC2 Beyaz Taşınabilir Dijital Piyano

zuhal-muzik-piyano

CDP-S110WEC2 modlei diğer Casio modellerine nazaran daha küçük bir boyuta sahiptir. Marka daha küçük boyutlarda üretim yapmak için de son derece yüksek yapı teknolojilerinden yararlanmıştır. Böyle küçük ve taşınabilir yapısı sayesinde gittiğiniz her yere götürebilir ve rahat bir şekilde çalabilirsiniz.

Zuhal Müzik piyano çeşitlerinden taşınabilir olan bu model kuyruklu piyonalar ile karşılaştırıldığı takdirde oldukça uygun fiyatlıdır. Üstelik kuyruklu piyano dahil olmak üzere 10 dahili yüksek kaliteli ses ile birlikte sunulduğunu söylemek mümkündür.

5 – Kozmos KHP-164SWH Dijital Duvar Piyanosu

KHP-164SWH dijital duvar piyanosu da Zuhal Müzik piyano kategorisinde oldukça fazla tercih edilir. Bu kadar fazla tercih edilmesindeki nedenlerin başında ise üstün özelliklere sahip olmasının yanı sıra uygun fiyatlı olmasıdır. Piyanonun iki adet renk seçeneği bulunur. Bunlar mat beyaz ve kahverengidir. Her iki renk seçeneğinin fiyatı da aynıdır. Ayrıca bu modelde tabure ve kulaklık hediye kampanyası söz konusudur.

6 – Kosmos KKP-161BK Dijital Duvar Tipi Çocuk Piyanosu | Zuhal Müzik Piyano

zuhal-muzik-piyano

Çocukların küçük yaşta piyano çalmayı öğrenmesi hem sosyal yaşantısına hem de psikolojine olumlu katkılar sağlamaktadır. Bu durum yapılan araştırmalar neticesinde de kanıtlanmıştır. Birçok müzik öğretmeninin de çocuklar için tavsiye ettiği model Kosmos KKP-161BK modelidir. Aynı zamanda Zuhal müzik piyano modellerinden çocuklar için en çok tercih edilen modeldir. Bu yüzden çocuklarınız için özellikle başlangıç seviyesinde tedirgin olmadan tercih edilebilir.

Zuhal Müzik Piyano Modellerinin Fiyatları Ne Kadar?

zuhal-muzik-piyano

Zuhal Müzik piyano modellerinden herhangi birini tercih etmeden önce fiyat araştırması yapmak oldukça doğal bir durumdur. Müziğe ilgisi olanlar ve müzik kulağı olanlar bu konuda etraflıca araştırma yapmak ister. Fakat bu konuda net bir cevap vermek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü fiyatlar tercih edilecek modele ve markaya göre değişiklik gösterir. Öncelikle hangi modelin alınacağına karar vermek gerekir.

Zuhal Müzik 2. El ürünlerinin fiyatları konusunda da net bir şey söylemek ne yazık ki mümkün değildir. Ayrıca web sitesi üzerinden ikinci el enstrüman çeşitleri satışı bulunmamaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *