Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burcualem Öneriler
  4. »
  5. Çiftlerin Gözdesi Altın Alyans Modelleri

Çiftlerin Gözdesi Altın Alyans Modelleri

Bilgece Bilgece - - 8 dk okuma süresi
4 0
https://burcualem.com/altin-alyans/

Çiftlerin, hayatlarının sonuna kadar birbirlerine bağlılığının en önemli göstergelerinden biri de alyanstır. Son dönemlerde en çok tercih edilen alyans modeli ise altın alyans modelleridir.

Altın alyans hem kullanım açısından hem de görsel açıdan oldukça avantajlıdır. Hem sade hem de ince modeller en çok tercih edilen modeller arasındadır. İsteyen çiftler biraz daha işlemeli ve taşlı modelleri de tercih edebilir.

Altın alyans seçimi yaparken tercih ettiğiniz firma da oldukça önemlidir. Tamamen kaliteli ve çizilmeye karşı dayanıklı olan, solmayan modeller tercih edilmelidir. Bu yüzden mutlaka güvenilir ve kaliteli firmalar tercih edilmelidir.

Alyans Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Altın yüzük tercihi en çok yapılan takı seçimlerinden biridir. Hem kullanışlı olması hem de sadeliği ve şıklığı bir araya getirdiği için popülerdir. Özellikle altın alyans modelleri, dünya evine yeni girecek olan çiftlerin gözdelerinden biridir.

Alyans seçiminde en önemli nokta elbette çiftlerin aynı modeli kullanmasıdır. Erkek ve kadına göre ufak değişiklikler gösteren bu alyans modelleri çift olarak tercih edilir. Alyans seçiminde firma da oldukça önemlidir. Kalitesiz ve kaplama ürünler kısa sürede solarak ya da çizilerek olduğundan farklı bir hale gelebilir.

Altın Alyans Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alyans seçimi yaparken her ne kadar istediğinizi seçmeniz söylense de aslında her el ve parmak yapısına göre daha uyumlu olacak olan alyans modelleri vardır. Örneğin kısa parmağı olanlar kalın modeller değil, daha ince modeller tercih etmelidir. Eğer taşlı modellerden hoşlanıyorsanız hafif işleme ya da taşların olduğu modeller tercih edilebilir.

Alyans modelleri oldukça çeşitlidir. Bu konuda başarılı firmalardan biri olan Aslı Gold’ta birçok modeli bünyesinde barındırır. Grek desenli modeller, çizgili modeller, örgü detaylı ya da pana desenli modeller ve daha fazlası arasından tercih yapabilirsiniz.

https://burcualem.com/altin-alyans/

Parmak Ölçüsü Nasıl Alınır?

Yüzük alırken elbette parmağa büyük ya da küçük gelme durumu yaşanabilir. Parmak ölçüsü almak için birçok yöntem vardır. Bunlardan en yaygın olanı katlanabilen cetvel ya da iptir. Bu sayede parmak ölçünüzü öğrenerek internet üzerinden de alyans siparişi verebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Altın Alyans Modelleri Nelerdir?

Alyans modelleri arasında birçok çeşit vardır. Elbette en çok tercih edilenler çift alyans modelleridir. Bunların da kendi içlerinde desenlerine ve kalınlıklarına göre model avantajları vardır. Grek desenli modeller son dönemlerde fazla tercih edilirken, sade modellere talep oldukça fazladır. Aslı Gold, çeşit konusunda oldukça fazla seçenek sunar.

Bunlar arasında bvulgari modeller, pana desenli modeller, işlemeli modeller ve taşlı modeller de yer alır. Her zevke ve yaşa hitap edebilen bu alyans modelleri arasından sizler de kendinize uygun olan ve en beğendiğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Aslı Goldta yer alan alyans fiyatları da oldukça uygundur. Aynı zamanda altın alyans fiyatları konusunda da birçok kampanya yer almaktadır. Bunları da takip ederek daha avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Altın Alyans Daraltma ve Genişletme İşlemleri

Alyansları aldınız ancak artık kilo alma ya da vermeden kaynaklı olarak alyanslar parmaklarınıza olmamaya başladıysa, bu durumda yeni alyans almanıza da gerek kalmaz. Daraltma ve genişletme imkanlarıyla kısa sürede rahatça takabildiğiniz alyanslarınıza kavuşursunuz.

Ustalıkla yapılan bu işlemler sonrası, yeni alyans almış gibi alyanslarınızı kullanabilirsiniz. İstisnai olarak da olsa bazı modellerde ne yazık ki genişletme ya da daralma işlemi yapılamaz. Çünkü modelin bozulması ya da devamının eklenememesi sorunu yaşanabilir. Ancak bu durumlar dışında tüm alyanslar belli bir ölçüye kadar daraltılabilir ve genişletilebilir.

Parmak Çeşitlerine Göre Alyans Çeşitleri Nasıl Olmalıdır?

Her parmak çeşidine her alyans yakışır demek ne yazık ki zordur. Çünkü parmak yapısına göre tercih edilen modeller daha güzel ya da daha aykırı görünüme sebep olabilir. Alyansları taktığınızda kişiler, kendileriyle bütünleşmiş gibi hissetmeli ve varlığından rahatsız olmamalıdır.

Bu yüzden emanetmiş gibi duran alyanslar, daha büyük görünen alyanslar tercih edilmemelidir. Kısa ve toplu parmakları olanlar, daha ince modelleri tercih etmelidir. Uzun ve ince parmakları olanlar ise biraz daha özgürdür. Çükü zaten uzun ve ince olduğu için birçok yüzük modeli yakışacaktır. Ancak yine de aşırı kalın modeller, ince parmaklarda hoş durmayabilir.

https://burcualem.com/altin-alyans/

 

Alyans Nereden Alınır?

Alyans almak için önünüze ilk gelen yeri değil, araştırarak kaliteli ve avantajlı olduğundan emin olduğunuz yerleri tercih etmelisiniz. Aslı Gold, sektöre girdiğinden beri altın takı konusunda başarılı olarak hizmet verir.

Kaliteli ve şık ürünlerinin yanı sıra avantajlı fiyatları ve kampanyaları sayesinde de oldukça fazla müşteriye hizmet vermiştir. Siz de alyans modelleri başta olmak üzere tüm takı modellerinde Aslı Gold’u tercih ederek kaliteye ulaşabilirsiniz.

Sonuç

Altın alyans, çiftler için oldukça önemli bir seçimdir. Altın alyans alırken bazı dikkat edilmesi gereken konulara uyarak alyans seçimi yapmak uzun süreli olarak kullanım sağlar. Eğer zamanla bollaşma ya da daralma olursa, hemen buna da müdahale edilerek alyans kullanımına devam edilir.

Aynı zamanda da ödeme kolaylığı sunan ve kampanyalar yapan güvenilir firmaların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Zamanla solma olmaması, çizilmemesi ya da desenlerinde bozulma olmaması için tercih edilen firma oldukça önemlidir. Aslı Gold, bu anlamda en güvenilir firmalar arasında yer alır ve sektörün önde gelen firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam eder.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.