Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Moda
  4. »
  5. Altın Piercinglerle Tarzınızı Yansıtın

Altın Piercinglerle Tarzınızı Yansıtın

Editör Editör - - 7 dk okuma süresi
3 0
altin-piercing

4000 yıllık tarihi bir geçmişe sahip piercing, son yıllarda moda dünyasında büyük bir popülerlik kazanarak kişiler arasındaki kullanım oranları artmıştır. Mısır’ın ilk dönemlerinde zenginliğin ve statünün simgesi olarak kullanılan takı, günümüzde geniş kitleler tarafından şık bir görsel aksesuar olarak kullanılır. Birçok kişi, vücutlarında farklı bölgelerde kullanarak hem özgür tarzlarını hem de kişisel stillerini ifade eder. Altın modelleri, hem şık ve göz alıcı bir görünüm sağlaması hem de değerli bir maden olması nedeniyle tercih edilen seçenekleri oluşturur.

Altın Piercinglerin Avantajları

altin-piercing

Altın piercing, estetik görünümünü ile kişisel tarzı yansıtmanın mükemmel bir yoludur. Bölge ve tasarım seçimleri kişisel zevklere göre yapılarak kişilerin kendini ifade etmesi kolaylaşır ve diğer altın takılarla kombin yapılarak benzersiz bir tarz oluşturulabilir. Altın modeller kişiye özgü tarzı yansıtmak için cesur adımlar atılarak kişinin kendini özgürce ifade etmesini sağlar.

  • Altın, parlaklığı ve zarafetiyle bilinen bir madendir. Altın piercingler, herhangi bir kıyafeti tamamlar ve sıradan bir görünümü dönüştürerek estetik şıklık katmada etkili bir şekilde kullanılır.
  • Altın, dayanıklı bir madendir ve uzun süre kullanım için idealdir. Bu nedenle, altın modeller seçilerek uzun süreli bir tarz oluşturabilir.

Altın Piercing ile Kişisel Tarzı Yansıtmanın Yolları

Altından özel olarak tasarlanan piercing modelleri birçok farklı bölgede kullanılır. Kulakta helix, tragus piercingleri gibi seçenekler arasından kişisel tarzlara en uygun olanı seçilebilir. Sincap, uğur böceği ve yılan gibi özel figürlü modelleri kişiliği yansıtan tercihleri oluşturur. Hangi bölgelerin kişiye daha çok hitap ettiği düşünülerek ve kişisel tarzı en iyi ifade edecek bölge seçilerek uygulanabilir.

Altından tasarlanan piercinglerde zengin tasarım seçenekleri bulunur. Basit ve minimalist bir stile sahip olmak istenirse, düz veya tek taşlı modeller tercih edilebilir. Daha gösterişli bir tarzı tercih edenler, pırlanta veya renkli taşlarla süslenmiş piercingleri düşünebilir. Kişisel tarzı yansıtmak ve ifade etmek için zengin koleksiyon arasından en uygun olan tasarım seçebilir.

Altın piercingler, diğer takılarla da uyumlu bir şekilde kullanılır. Küpeler, kolyeler veya bilezikler gibi diğer altın takılarla kombin yapılarak estetik tarzın tamamlanmasına yardım eder. Farklı altın takılarla bir araya getirilerek kişisel olarak zarif ve estetik açıdan şık bir görünüm oluşturabilir.

Altın Piercing Seçimleri

altin-piercing

Piercingler, özel malzemelerle tasarlanır. Her bölgenin yapısı, dokusu, uygulama bölgesi boyutu farklı olduğu için, örneğin burun, kaş ve göbek bölgesine takılacak piercingler aynı boyutta üretilmez. Gülaylar markasının özel olarak tasarladığı Altın piercing modelleri özel boyutlarda tasarlanır ve kaliteli bir yapıya sahiptir.

Çiçek, yıldız ve kelebek tasarımları, genellikle kadınlar tarafından tercih edilen modelleri oluşturur. Bu modeller geniş renk ve tasarım seçeneğine sahiptir. Zengin çeşitliliği kıyafetlere uygun şekilde tercih edilerek daha şık ve çekici bir görünüm elde edilir.

Hızma şeklinde modelleri, farklı boyutlarıyla dikkat çekerken, burun halkaları farklı genişliklere sahip seçenekleriyle öne çıkar. Kişiler kendilerini ifade etmek için farklı şekillerde ve desenlerde tasarlanmış altın modeller arasından seçim yapabilir.

Kişiler kendi tarzını yaratmak için farklı yerlerde altın piercingleri kullanabilir. Burunda kullanılan modeller genellikle gençler arasında popülerdir ve kişiye asi bir hava katar. Göbekte tercih edilen modeller ise cesaret ve özgüvenin sembolü olarak kullanılır. Hangi bölgeye hangi modelin tercih edeceği belirlenerek, kişisel tarz ve karakter vurgulanır.

Altın Piercing Modelleri

altin-piercing
Altın Piercing

Altın piercing burun, kulak, göbek, ayak bileği gibi pek çok noktaya takılabilir. Özellikle genç kızların favorisi olan altın piercing modelleri yeni koleksiyonlarla genişletilmeye devam edilir. Kendi tarzını oluşturmak isteyen herkes için birbirinden şık piercing modelleri tasarlanır. Bu modeller arasından yapılan seçimler sürekli olarak kullanılmaya uygundur. Sunulan piercing modelleri altın olması ile tarzınızı yansıtır. Piercing kullanacak kişilerin dikkat etmeleri gereken noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi de piercingin bedenin bir noktasından çıkartıldıktan sonra farklı bir noktasına takılmaması gerektiğidir.

Piercing modellerini hızma olarak burna takmak mümkün olur. Üzerinde çeşitli figürlerin olduğu hızmalar gibi halka şeklinde olan piercingleri de tercih edebilirsiniz. Kulağınızda normal küpenin yanında kıkırdak bölümüne ve kulağın üst kısmına takılmak üzere hazırlanmış piercing modellerini tercih edebilirsiniz. Siz de fark yaratmak istediğinizde bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Kadınlar kullanacakları piercingin seçimini yaparken giyim tarzlarına uygun olmasına dikkat edebilirler. Sade ve spor giyinmeyi tercih eden kadınlar minimal modelleri tercih ederken gösterişli tarzı olan kadınlar ise daha büyük piercingleri tercih edebilir.

Altın piercing fiyatları üzerinde bulunan taşa, ağırlığına ve işçiliğine bağlı olarak değişir. Her bütçeye uygun olan modelleri sitede bulmak mümkün olur. Kalitesiz malzemeden yapılan modelleri kullanmak yerine altın piercing kullanmak isteyen kadınlar tarafından bu ürünler tercih edilebilir. Piercinginizi kullanmadığınız zamanlarda da özel kutusunda muhafaza edebilirsiniz. Kaliteden ödün verilmeyen ürünler özel kutularında gönderilir. Böylece kullanmadığınız zamanlarda özel kutusunda piercinginizi muhafaza edebilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.