«
  1. Anasayfa
  2. Burcualem Öneriler
  3. Altın Piercing Nasıl Kombinlenir?

Altın Piercing Nasıl Kombinlenir?

Altın Piercing

Altın piercing hem şıklığı hem de anti-alerjik yapısıyla en çok tercih edilen piercing çeşitleri arasındadır. Beyaz, sarı ve rose altın renklerinde üretilen 14 ayar altın piercing gündelik olarak uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Kararma yapması sık olmayan ve düzenli temizlik sağlandığında uzun süreler aynı ışıltıyla kullanılabilen altın, diğer takı çeşitleri ile de kolaylıkla kombinlenebilir.

Tamamı aynı tarz ve renkte ürünlerle kombin oluşturulabileceği gibi, farklı renk ya da tasarıma sahip altın tragus piercing, altın helix piercingi ya da altın göbek piercing çeşitleri de bir arada farklı bir uyumla sergilenebilir.

Kombin oluşturulurken dikkat edilmesi gereken ilk unsur, kullanılacak parçaların vücut yüzeyindeki mesafesi olmalıdır. Örneğin altın tragus piercing ve hemen yakınında kullanılacak altın helix piercing modelinin birbirine benzer yapılarda olması, kusursuz bir bütünlük için önem taşır.

Mümkün olduğunca aynı renk parçaların yakın mesafede tercih edilmesi, göz yormayan dengeli bir sonuç ortaya koyar. Yine aynı şekilde, kulak bölgesinde kullanılacak köprü piercing modelleri ya da altın halka piercing modelleri de benzer tasarımlar arasından tercih edilebilir.

Altın Piercing Hangi Takılarla Kombinlenir?

Altın Piercing

Altın piercing ile farklı bölgelerde kullanılan altın takı çeşitleri, uyumlu ve birbirini tamamlayan ürünlerden seçildiğinde, görünüşte kusursuz bir bütünlük yakalamak mümkün olabilir.

Altın piercing küpe modelleri, uygun kolye, yüzük ya da bileklikler ile bir arada kullanılabilen parçalardandır. Ancak elbette, parçaların uyumlu olabilmesi için bazı noktalara özen gösterilmelidir. Kullanmak istediğiniz altın piercing, işleme ya da taş işçiliklerine sahip bir ürünse, geri kalan takılarınızı ya benzer aksesuar içeren modeller arasından ya da olabildiğince sade modeller arasından seçmelisiniz.

Farklı renk taşlar içeren modeller bir arada kullanıldığında, karışık ve yorucu bir görüntü ortaya çıkarabilir. Küpe kullandığınız kulağınızda, altın halka piercing ya da altın tragus küpe parçalarını da kullanmak istiyorsanız, boyut özelliklerinin benzer olmasına ve mümkünse aynı renk olmasına dikkat ederek güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Kombin oluşturulurken kendinize sınır belirlememeye özen göstermeli, farklı tasarım ve fikirlere açık olmalısınız. Modern tasarımlı parçaları da klasik ve retro tasarımları da deneyerek, tarzınıza en uygun parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz

Ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Dianora Piercing koleksiyonunda hem beyaz hem de sarı ve rose renkli tasarımlar bulabilirsiniz. Farklı kategorilerde satışa sunulan 14 ayar altın piercing çeşitleri ile birbirinden farklı ve yaratıcı kombinler oluşturmanız da mümkün. Dianora Piercing ürünlerine kapıda nakit ödeme ya da kredi kartına 3 taksit imkânı ile sahip olabilirsiniz. Firmanın web sitesine https://www.dianorapiercing.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *