Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dekorasyon
  4. »
  5. Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Bilgece Bilgece - - 9 dk okuma süresi
1 0
beni-birakma-oyunculari

Bellona çalışma masası modelleri fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımları ile evinizi tazeliyor. Bellona’nın en iyi çalışma masası modelleri ile tanışın!

Çalışma odası, genç odası, yatak odası ya da ofisinizde kullanabileceğiniz bellona çalışma masası modelleri ile konforlu bir alanda çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Çalışma masanızı seçerken kulanım amacınıza ve mekana göre belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Masanızın fonksiyonel özellikleri ve boyutları da çalışma masası seçiminizde etkili olacaktır.

En İyi Bellona Çalışma Masası ve Kitaplık Modelleri

Bellona çalışma masası modelleri ile kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunmaktadır. Tek başına bir çalışma masası alabileceğiniz gibi çalışma masanıza eşlik edecek kitaplık da alabilirsiniz. Aynı dekorasyon stiline sahip masa ve kitaplık mobilya modelleri dekorasyonunuzda birbirini tamamlar.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Bellona çalışma masası modelleri farklı temalarla üretilmektedir. Kalitesi ile birçok kullanıcının ilk tercihleri arasında bulunan Bellona masaları farklı mekanlarla uyum sağlamaktadır. Kendine özgü özelliklerle donatılmış 5 Bellona masa modeli ile tanışın!

1-Bellona Çalışma Masası Modelleri |Belissa Çalışma Masası

Kaliteli ürünleri ile bilinen Bellona’nın en iyi masa modellerinden biri Belissa çalışma masasıdır. Özgün bir tasarıma sahip olan masanın üst rafında iki uzun bölme bulunmaktadır. Açık olarak tasarlanan bölmelerden alttakinde bir adet çekmece bulunmaktadır.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Bellona çalışma masası modelleri içerisinde ilk sırada yer alan çalışma masası beyaz renginde tasarlanmış yalın ve şık bir konsepte sahiptir. Masanın ayaklarındaki kıvrımlar ve üzerindeki küçük desenler tasarıma hareketlilik kazandırmaktadır.

2-Bellona Vivenza Çalışma Masası

Vivenza çalışma masası ahşap renginin doğallığı ile ön plana çıkmaktadır. Masanın üst bölmesinde biri açık ikisi kapalı olmak üzere üç bölme yer almaktadır. Üst bölmeler masanın üzerindeki taşıyıcılarla masaya bağlanmıştır. Taşıyıcılar fonksiyonel özelliğinin yanı sıra masaya estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Masanın alt bölmesinde de bir adet çekmece yer almaktadır. Vivenza masa modelini hem çalışma masası hem de bilgisayar masası olarak kullanabilirsiniz.

3-Mavenna Çalışma Masası ve Kitaplık

Bellona çalışma masası modelleri arasında bulunan Mavenna modelinde ahşabın doğal görünümü beyazın asaleti ile birleştirilmiş. Masanın üst rafında birisi açık ikisi kapalı, üç adet bölme yer almaktadır. Kapalı bölmelerden biri farklı boyutta tasarlandığından asimetrik bir görüntü oluşturmuş.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Mavenna modelinin alt kısmında bir adet çekmece yer almaktadır. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan masa ile aynı temaya sahip kitaplık da bulunmaktadır. Kitaplığın üst kısmı açık dört bölmeden oluşmaktadır. Alt kısmında ise kapalı iki bölme vardır.

4-Alegro Çalışma Masası ve Kitaplık

Alegro çalışma masası özel bir tasarıma sahiptir. Üst rafındaki aksesuar bölümü ve sürgülü kapak, bu modeli diğerlerinden ayırmaktadır. Sürgülü kapağı dilediğiniz tarafa çekerek kapalı bölme haline getirebilirsiniz.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022
Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Bu çalışma masası ahşabın koyu tonlarındaki rengi ile natürel bir etki yaratır. Masaya eşlik eden 6 açık bölmeli bir kitaplık bulunmaktadır. Açık bölmeler ise üst rafta bulunmaktadır.

Kitaplığın alt bölmesinde uzunlamasına bir çekmece var. Çekmecenin altında ise iki kapalı bölme yer almaktadır. Alegro modeli Bellona çalışma masası modelleri arasındaki en iyi tasarımlardan biri olarak sıkça tercih edilmektedir.

5-Bellona Cordoba Çalışma Masası

Cordoba çalışma masası Bellona markasının en çok ilgi gören ürünlerinden biridir. Koyu ve açık kahve renk kombinasyonlarına sahip bu masa modeli hem dekoratif hem de kullanışlıdır.  Daha önce Bellona genç odası kategorisinde yer alan Cordoba teması bu yıl bulunmamaktadır.

Bellona Çalışma Masası- Çilek Çalışma Masası Karşılaştırma

Çilek çalışma masası modelleri tasarımları oldukça farklı. Çilek genç odası takımları içerisinde bulunan çalışma masalarında alt ve üst raflara sahip modeller olduğu gibi raf bulundurmayan modeller de bulunmaktadır.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Resimde gördüğünüz Çilek White Çalışma masası beyaz renkte tasarlanmıştır. Bu model Çilek markasının Bellona çalışma masası modelleri ile benzerlik gösteren ürünlerindendir. Masanın üst rafında biri yatay biri dikey iki adet açık bölme yer almaktadır. Alt rafta ise uzunlamasına açık bir bölme bulunmaktadır.

Bellona Çalışma Masası Modelleri- Kelebek Çalışma Masası Karşılaştırma

Kelebek çalışma masası modelleri işlevsel olarak farklı özelliklere sahiptir. Hemen hemen bütün modellerde ahşap renk kombinasyonu yer almaktadır. Ahşap dokusuna bazı modellerde beyaz, bazı modellerde siyah, bazı modeller de ise gri renk eşlik etmektedir.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Resimde gördüğünüz Kelebek Poly çalışma masasında üst raflara ek olarak yanında çekmeceler, raflar ve kapaklı bölmeler yer almaktadır. Bellona çalışma masası modelleri ile karşılaştırıldığında boyut olarak daha büyük ve işlevsel olduğu görülmektedir.

Bellona Çalışma Masası- IKEA Çalışma Masası Karşılaştırma

IKEA çalışma masası modelleri lineer bir tasarıma sahiptir. Modern ve yalın stilleri ile göze çarpan çalışma masaları oldukça zarif. IKEA çalışma masaları üst raf bulundurmaması nedeniyle diğer markalardan ayrılmaktadır. IKEA özgün tarzı ile çok tercih edilmektedir.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Resimde gördüğünüz IKEA Lagkapten/Mittback çalışma masası geri dönüştürülmüş kağıttan tasarlanmış sürdürülebilir bir modeldir. Bellona çalışma masası modelleri üst ve alt raf bulundururken IKEA’da üst raflar bulunmamaktadır. Ancak bazı modellerinde alt rafta çekmeceler yer almaktadır.

Bellona Çalışma Masası Modelleri- İstikbal Çalışma Masası Karşılaştırma

İstikbal çalışma masası modelleri modern ve farklı tasarımlara sahiptir. Malzeme kalitesi yüksek olan masaların içerisinde klasik-modern tarza sahip modeller bulmak da mümkündür.

Bellona Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2022

Resimde görülen İstikbal Palet çalışma masası avangart tasarımı ile ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Üstte iki katlı bir raf yer almaktadır. Üst katta iki adet kapalı bölme, alt katta ise açık bir bölme bulunmaktadır. Masa işlevsel olarak Bellona çalışma masası modelleri ile benzerlik göstermektedir.

Bellona Çalışma Masası Sandalye Modelleri

Bellona çalışma masası modelleri ile birlikte çalışma masası sandalyeler de bulunmaktadır. Farklı tasarımlara sahip sandalyeler masalarla birlikte alınabilmektedir. Ancak faklı bir sandalye modelini beğendiyseniz ayrı olarak alabilirsiniz.

Bellona Genç Odası sandalyeleri Solo, Nora, Delta, Cosmo, Lova ve Karin temaları olmak üzere 6 tema ile karşımıza çıkmaktadır. Siyah-beyaz, siyah-kırmızı ve siyah-mavi renk kombinasyonu seçeneklerine sahip Solo genç sandalyesi uzun süre bilgisayar başında çalışan kişiler için tasarlanmıştır.

Kırmızı, gri, mavi ve yeşil renk seçeneklerine sahip Karin genç odası sandalyesi Lova modeli ile benzer özeliklere sahiptir. Karin modelinin Lova modelinden farkı ise baş desteği bulundurmasıdır.

Bellona Çalışma Masası Modelleri Fiyatları

Bellona markasına ait çalışma masaları uzun ömürlü ve kalitelidir. Kullanıcılara uzun vadede ekonomik avantaj sağlamaktadır.

Bellona çalışma masası modelleri fiyat aralıkları tercih edilen modele göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerde kullanılan malzeme ve ürünlerin fonksiyonel özellikleri fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.