Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Estetik
 4. »
 5. Diz Kapağı Estetiği Fiyatları

Diz Kapağı Estetiği Fiyatları

Bilgece Bilgece - - 10 dk okuma süresi
1 0
diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Baştan ayağa tüm vücut kapsamında güzel ve orantılı görünmek için diz kapağı estetiği önem taşır ve bu konuda diz kapağı estetiği fiyatları merak edilir. Dizlerinizin görüntüsünden şikayetçi misiniz? Çoğu kadın bu konuda evet yanıtı vermektedir. Özellikle televizyon önündeki ünlülerin diz görüntülerinin kusursuz olduğu görüldükçe yapılması istenen bu operasyonun talebi de giderek artmaktadır.

YouTube video

Diz Estetiği Nedir?

Diz estetiği, bacak estetiği fiyatları kapsamında da yer alan bir uygulamadır. Kimi uzmanlar tarafından bacak estetiği sırasında tamamlayıcı olabilmesi adına da uygulanır. Diz kapağı ve diz çevresinde oluşmuş bozulmalar, yağlanmalar sonucu uygunlanmaktadır. Kişilerin her ne kadar genel hatlarında kilolu görüntü olmasa da dirençli yağ oluşumu bu çevrede bulunmaktadır.

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021
Diz Kapağı Estetiği Fiyatları

Dizlerinin kötü görüntüsünden rahatsız olan kişiler özellikle elbise ve etek giymekten kaçınır. Diz kapağı estetiği fiyatları konusunda araştırmalara düşer. Fiyatlandırma bazında estetik diğer operasyonlarda olduğu gibi değişiklik ve farklılıklar mevcuttur. Genelde klinik ve doktorlar internet üzerinden fiyatlandırma bilgisini de bulundurmaz. Bizler sizler için bu bilgileri bacak estetiği fiyatları 2020 Kadınlar Kulübü site ve uzmanlardan aldığımız bilgiler doğrultusunda aktarmaya çalışacağız.

Diz Kapağı Estetiği Fiyatları| Diz Kapağı Estetiği Neden Yapılır?

Estetik konusu günümüzde oldukça gelişmiş bir operasyon alanıdır. Özellikle ülkemizde bu konuda oldukça iyi olan uzman doktorlar bulunur. Erkekler tarafından uygulatılsa da ağırlıklı olarak kadınların başvurduğu görülür. Kadınlar tarafından diz kapağı estetiği tercih edilmesinin ilk sebebi orantılı bir vücuda sahip olmaktır. Diz kapağı yağlanması sebebiyle istenmeyen kötü görüntüler oluşur.

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Estetik operasyonlar içerisinde bulunan diz kapağı estetiği fiyatları nelerdir, kimler bu operasyonu olabilir? Operasyon şartlarından ilki şüphesiz 18 yaşını doldurmuş olmak bulunur. Bunun yanı sıra operasyonu gerçekleştirmek isteyen kişilerin genelde çabuk kilo alıp veren insanlar olduğu görülür. Özellikle fazla kilo sırasında yağlanmanın bu bölgelerde meydana gelmesi kişilerin yöneldiği operasyonlar olmasına sebep olur.

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Sadece kilo konusu etkili olmamaktadır. Estetik operasyonların çoğu sağlık açısından da zorunlu hale gelebilmektedir. Diz kapağı altında oluşmuş nem ve sıvı eksikliği sebebi ile operasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle oluşturulmuş ameliyatlar özellikle gençlerde rastlanılmaktadır. Yaşlı hastaların da bulunduğu bir gerçektir ancak sadece yaş ile bağlantılı olmadığını bilmek gerekir.

Diz Estetiği Fiyatı Konusunda Etkili Olan Operasyon Yöntemleri

Diz estetiği fiyatı konusunda kişilerin bütçelerinden çıkacak olan parayı uygulanan yöntemler belirlemektedir. Fiyatlandırma konusunda oluşmuş olan bu durum karşısında doktor ya da klinik üzerinden kesin bilgiler almak şarttır. Sonrasında mağdur olmamak adına özellikle güvenilir olan alanlarda bu tarz işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir.

1- Nem Uygulaması

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Diz kapağı estetiği fiyatları arasında en uygun fiyatlı uygulamalardan birisidir. Operasyon oldukça basit geçer. Genellikle kilo aldırma, yağ aldırma için tercih edilmez. Kapak altında oluşmuş nem ve sıvı azalması sonucunda uzman tarafından gerçekleştirilen bir uygulamadır. Uygulama kısa süreli gerçekleşir. Estetik kaygıdan ziyade daha rahat kullanım olması amacıyla sağlanır.

2- Diz Kapağı Estetiği Fiyatları| Diz Liposuction

Diz kapağı üzerinde de liposuction operasyonları gerçekleştirilmektedir. Liposuciton genel mantığı mevcut malzemeler ile deri altından fazla yağlanmayı alarak kişiyi bu sorundan kurtarmak bulunur. Bacak estetiği fiyatları Kadınlar Kulübü başlığı altında da bu konudan bahsedilmiştir. Vase liposuction ağır bir operasyon değildir. Ancak doğru bir doktor tercih edildiğinde sonuçları inanılmaz güzel olur. Parantez bacak gibi durumlarda yağ alma ve germe ameliyatı olarak uygulanır.

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Diz kapağı estetiği fiyatları kategorisinde nem uygulamasına göre bir artış söz konusudur. Uygulamanın özel aletler ile gerçekleştirilmesi ve daha fazla uzmanlık gerektirmesi bu konuda etkilidir. Uygulanacak bu yöntem sayesinde:

 • Dizdeki fazla yağlardan kurtulmak,
 • Bacaklar ile orantılı diz yapısı,
 • Abartılı duran diz yapısını ortadan kaldırmak,
 • Özgüveni kazanmak gibi durumlara sahip olmak mümkündür.

3- Bacak Estetiği

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Bacak estetiği bacak kapsamında hem üst hem alt bacaklara operasyon gerçekleştirilir. Operasyon genel olarak tüm alanlara nüfuz edebildiğinden dizlerde içerisinde yer alır. Estetik yöntemleri daha değişik olabilmektedir. Liposuction ile kıyaslandığında komplike müdahaleler bulunur. Sağlık açısından ileri düzey sorunu olan ve ciddi kilolara sahip kişilerde genellikle tercih edilir. Bacak estetiği fiyatları 2020 bu durum doğrultusunda daha fazladır. Genel ortalama 5.000 TL ile başlayarak daha da artmaktadır. Bacak estetiği vücut şekillendirme açısından oldukça önemlidir. Çarpık bacak estetiği de sıklıkla tercih edilir.

Diz Kapağı Estetiği Fiyatları Nelerdir?

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Diz kapağı estetiği fiyatları konusunda doktor ve kliniklerin internet üzerinde fiyatlandırma bilgisi vermediği görülmektedir. Açıklamalar incelendiğinde fiyat bilgisinin apaçık şekilde yansıtılmasının yasak olduğu söyleniyor. Sebebi hakkında bir bilgimiz olmamakla birlikte duyulan ve daha önce deneyimlemiş kişilerin diz kapağı estetiği konusunda belirttiği fiyatları 2.500 TL ile başlamaktadır. Ancak komplike vakalarda yöntem değişeceğinden fiyatlarda da artış olabilmektedir.

Diz Estetiği Öncesi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ameliyatsız bacak dolgusu, bacak estetiği, basen inceltme operasyonu, diz estetiği gibi tüm operasyonlar estetik olsa dahi öncesinde ve sonrasında dikakt edilmesi gereken unsurları bünyesinde barındırmaktadır. Her ne kadar estetik olduğundan dolayı basit görülse de bu düşünce yanlıştır. Kişilerin operasyon öncesi dikkat etmesi gereken unsurlar arasında:

 • Operasyon hakkında detaylı araştırma yapmak,
 • Yöntem belirlemesi konusunda uzmanlarla görüşmek,
 • Doğru uzmanı/kliniği bulabilmek için sürekli çalışmak,
 • Ameliyatın artı ve eksi yönlerini belirlemek bulunur.

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

Diz kapağı estetiği fiyatları öğrenildiğinde en ucuz olana hemen yönelinmemesi gerektiği gibi pahalı olan en iyidir algısı oluşturulmamalıdır. Burada önemli olan fiyatlar değil, uzmanın bilgisi ve tecrübesidir. Operasyon sonrası uzman tarafından dikkat edilmesi gerekenler uyarı olarak verilir. Verilen tavsiyelere harfiyen uyulmalıdır. Ameliyat etkisi geçene kadar diz üstüne baskı uygulanmaması gerektiğinden sıkı bir dinlenme programı iyi olacaktır. Bu süreçte size destek olacak bir yakınınızın sizinle olması önerilir.

Diz Estetiği Yaptıran Ünlüler Kimlerdir?

Bacak estetiği kapsamında diz kapaklarında da estetik yaptıran birçok ünlüye denk gelmek mümkündür. Sürekli ekran önünde olmaları hatta bundan para kazanmalarından dolayı fiziklerine dikkat ettikleri görülür. Genellikle estetik kaygıdan olayı bu tarz operasyonlara başvurmaktadırlar. Bilinen diz estetiği yaptıran ünlüler arasında:

 • Seda Sayan,
 • Hülya Avşar,
 • Deniz Akkaya,
 • Simge Tertemiz,
 • Jennifer Anniston,
 • Halle Berry bulunmaktadır.

diz-kapagi-estetigi-fiyatlari-2021

İstenilen görüntüyü elde etmek adına sayısız estetik ameliyatı olan kişiler mevcuttur. Bacak ise kadınların hassas konuları arasında yer alır. Alt bedeni istenen düzeyde elde etmek ve aşırı görüntüden kurtulmak adına basen inceltme durumlarına da başvurulur. Basen İnceltme Operasyonu Nedir? Merak Edilen 3 Soru yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.