«
 1. Anasayfa
 2. Alışveriş
 3. 2023 Exxen Üyelik Paketleri Neler? Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

2023 Exxen Üyelik Paketleri Neler? Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

exxen-uyelik

Exxen üyelik paketleri, kayıt olmak isteyenler için avantajlı durumlar sunmaktadır. Takip eden kişiler ister dizi isterse maçlar için üyelik oluşturabilir. Acun Ilıcalı tarafından oluşturulan Exxen platformu bu noktada farklı kayıt ücretleri ve içerikleri içermektedir. Dilerseniz siz de değişik dijital platform arayışındaysanız kayıt oluşturabilirsiniz.

Özellikle erkekler tarafından sadece Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi gibi belirli içerikler adına üyelik talep edilir. Futbol maçlarını alan platformda çok rahat bir şekilde yüksek kalite ile takip gerçekleştirebilirsiniz. Peki Exxen üyelik paketleri neler? Exxen’de üyelik nasıl yapılır? İşte, konu hakkında detaylar.

Exxen Üyelik Nasıl Yapılır?

Exxen’de üyelik oluşturmak sanıldığının aksine çok basittir. Öncelikle www.exxen.com/tr adresine giriş yapın. Karşınıza çıkan alanda şu aşamaları izleyin:

Ad- Soyad ve Mail Kısımlarını Doldurun

exxen-uyelik

Görselde yer alan kısmı doldurduktan sonra 7 Gün EXXEN Üyeliği 1 TL kısmına tıklayın. Daha sonra sizden şifre ve diğer gerekli bilgileri isteyecektir.

Ödeme Bilgilerini Girin

Ödeme bilgilerini eksiksiz ve doğru girdiğinize emin olun. 7 günlük deneme boyunca sadece 1 TL ödemeniz yeterli olur. 7 gün sonunda giriş yaptığınız kart bilgilerinize göre normal ödeme fiyatını otomatik olarak çekecektir.

Bu aşamaları tamamladığınızda Exxen üyelik bilgileriniz oluşmuş olacaktır. Dilediğiniz zaman uygulama ya da site üzerinden giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda kayıt olmak için şu aşamaları izleyebilirsiniz:

 • https://plan.exxen.com/tr sayfasına giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan sayfada ‘Şimdi İzle’ butonuna tıklayın.
 • Şifresi bulunan ve giriş yapabildiğiniz bir e-posta adresinizi girin.

exxen-uyelik

 • Unutmayacağınıza emin olduğunuz bir parola belirleyip girin.

exxen-uyelik

 • Son olarak ‘Kredi kartı numarası, üzerinde yazan isim, geçerlilik tarihi ve CVV’ kısımlarını girin.

exxen-uyelik

 • Alt kısımda yer alan ‘Ön bilgilendirme formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okudum, onaylıyorum’ yazan butona tıklayın. Denemeyi başlat demeniz ile profiliniz oluşturulmuş olacaktır.

Exxen Üyelik Paketleri Hangileri?

Exxen üyelik kazanmak ve birçok izleyiciye ulaşabilmek adına birden farklı paketler önermektedir. Her bir paket kapsamında üyelik oluşturarak izlemeye siz de başlayabilirsiniz. Üç farklı paket kapsamında devam eden dijital platformun paket içerikleri şu şekilde yer alıyor:

1 – Exxen Deneme Üyeliği

Deneme üyeliği kısa sürede içeriklere göz atmak isteyenler için oluşturulmuştur. 7 günlük Exxen paketi sadece 1 TL karşılığında alınabilmektedir. Bu paket her bir mail için bir kere kullanılabilecek şekildedir. Aynı mail adresi ve kişisel bilgileri ile tekrar tekrar 1 TL ile satın alınamaz. 7 günlük deneme süresi olan kişilerin kart bilgilerinden eğer Exxen üyelik iptal edilmezse, otomatik olarak para çekimi yapılarak genel pakete geçiş sağlanacaktır.

2 – Exxen Spor Üyelik Paketi

Spor üyelik paketi satın alan kişiye göre değişiklik göstermektedir. Exxen Spor Paketi Ticari adı altında restoran ve kafeler için ekstra bir paket oluşturmuştur. Bu paket için Exxen ana sayfası üzerine yer alan butona tıklamanız yeterli olacaktır. Bulunduğunuz kafe, re

exxen-uyelik

storan bilgilerini; veri numarası ve kayıt bilgilerini paylaştıktan sonra teklif alabilirsiniz. Kesin bir fiyatlandırma siteden duyurulmamaktadır.

Eğer kişisel olarak Exxen spor paketi almak isterseniz, normal paket satın alır gibi hareket etmeniz yeterlidir. Bu aşamada 7 günlük Exxen 1 TL kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Satın alımlarından sonra mevcut olan Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi maçlarına yüksek çözünürlükle ulaşabilirsiniz.

Exxen spor paketi fiyatları reklamlı izlemek isteyenler için 48,80 TL, reklamsız izlemek isteyenler için ise 69,80 TL olarak duyurulmuştur.

3 – Genel Exxen Üyelik Paketi

Platform tarafından doğrudan genel paket alma gibi bir seçenek sunulmuyor. Her kullanıcı ilk etapta 7 günlük 1 TL paketini alması gerekiyor. 7 gün dolduktan sonra güncel fiyatlandırmalar bazında otomatik olarak yenileme gerçekleşebiliyor. 2023 Şubat ayı itibari ile Exxen üyelik fiyatı ise paketlere bağlı olarak değişmektedir.

Exxen Ücretsiz Üyelik Yapılabilir mi?

Ücretsiz Exxen üyeliği bulunmamaktadır. Kişiler en düşük ücretle Exxen 1 TL paketinden faydalanabilmektedir. Ancak hiçbir şekilde ücretsiz deneme süreci bulunamamaktadır. Denemek isteyenler için oluşturulmuş olan 7 günlük 1 TL paketinden faydalanabilirsiniz. Beğenmezseniz 7 gün dolmadan üyeliği iptal edebilirsiniz.

exxen-uyelik

Exxen Üyelik Yenileme Nasıl Yapılır?

Her dijital platformda olduğu gibi kayıt edilen kredi kartı bilgileri üzerinden ödemeler gerçekleşmektedir. Eğer kartınızda yeterli tutar varsa yenileme otomatik olarak gerçekleşecektir. Alınan para karşılığında üyelik bilgileriniz ile giriş yapacaksınız. Fakat üyelik iptali sonrası süre geçince üyelik yenilemek isterseniz sıfırdan üyelik kaydı oluşturmanız gerekebilir.

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Birçok izleyici tarafından gönül rahatlığıyla ve sevilerek takip edilse de farklı sebeplere bağlı olarak Exxen üyelik iptali talep edilmektedir. Birçok kullanıcının en çok zorlandığı alanlardan birisidir. Üyelik iptali yapabilmek için ana sayfada en aşağı inerek ‘Yardım Merkezi’ kısmından yararlanabilirsiniz. Doğrudan erişmek için şu linke tıklayın: https://yardim-exxen.ortusdesk.com/

exxen-uyelik
Exxen Üyelik İptali

Üyelik İptal şeklinde arama yaptığınızda altta çıkan ve görselde işaretlenmiş kısma tıklayın. Bu aşamada belirtilen kısımları takip ederek üyelik iptal edebilirsiniz.

Kısaca üyelik iptali Exxen üzerinde şu şekildedir:

 • Bilgilerinizle birlikte profilinize giriş yapın.
 • Hesap ve Ayarlar kısmında tıklayın.
 • Abonelik Bilgilerim > Abonelik Durumu aşamasına erişin.
 • Aboneliğimi İptal Et butonuna tıklayın.

Sizden ekstra profil bilgisi ya da şifre isterse bunun girişini yapın. Eğer genel pakete ekstra olarak spor paketiniz varsa spor paketini de ayrı olarak iptal etmeniz gerektiğini unutmayın.

Exxen Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Güncel Exxen üyelik ücretleri satın alınacak olan pakete göre değişiklik göstermektedir. Spor Exxen üyelik paketi ile genel paketlerin fiyatları farklılaşır. Aynı zamanda reklamlı ve reklamsız izleme seçenekleri de fiyat değişimi yaratır. 2023 Şubat ayı Exxen üyelik fiyatları şu şekildedir:

 • Aylık paket 49,90 TL (Reklamlı)
 • Aylık paket 69,90 TL (Reklamsız)
 • Yıllık paket 502 TL (Reklamlı)
 • Yıllık paket 702 TL (Reklamsız)

En iyi dizi uygulamaları arasındaki Exxen’de bu fiyatlar karşısında siz de izlemeye başlayabilirsiniz!

Exxen Spor Üyelik Ücreti Bilgisi

Kişisel olarak spor Exxen üyelik açan bireyler reklamlı izlemek isterse aylık 48,80 TL ödemesi gerekir. Reklam talep etmeyenlerin ödemesi gereken ise 68,80 TL olarak bulunmaktadır. Cafe, restoran gibi işletme sahiplerinin ödemesi gereken ücretler farklılaşır. Kendilerinin ekstra talep etmesi şarttır.

YouTube video

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *