Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Hangi Ağrı Kesici Adeti Keser? İşte Etkili 3 İlaç!

Hangi Ağrı Kesici Adeti Keser? İşte Etkili 3 İlaç!

Bilgece Bilgece - - 3 dk okuma süresi
44 0
burcualem-hangi-agrı-kesici-adeti-keser (1)

Hangi ağrı kesici adeti keser soruları adet dönemlerinde sıklıkla sorulan ve araştırılan bir konudur. Fazla gelen adet dönemlerinde ilaçlara ihtiyaç duymaktadır.

Ağrı kesiciler adet dönemlerinde kimi zaman ağrı kestikleri için, kimi zaman da adet kestikleri için kullanılırlar. Peki ya hangi ağrı kesici adet kanamasını keser?

Adetliyken Ağrıyı Ne Keser | Hangi Ağrı Kesici Adeti Keser?

burcualem-hangi-agrı-kesici-adeti-keser (2)
Hangi Ağrı Kesici Adeti Keser? İşte Etkili 3 İlaç!

Kadınların ay içerisinde geçirdiği bir adet dönemi bulunur. Adet dönemi, her kadın ve her bünye için farklı süreçler eşliğinde geçmektedir. Kimi kadının adet kanması fazla olurken, kimi kadının da ağrısı fazla olmaktadır.

Bu her iki durumda da kadın bir ilaca ihtiyaç duyar ve ilaca başvurur. Adeti ne keser, ağrı kesici adet keser mi, tarzı sorular da yine sıklıkla sorulmaktadır. Bazı ağrı kesiciler adet dönemlerinde kanamayı azaltır. Böylece ağrı kesiciler adet kanamasını keser mi sorusuna evet cevabını verebiliriz. Peki, hangi ağrı kesici adeti keser?

1- Parol Adeti Keser mi?

burcualem-hangi-agrı-kesici-adeti-keser (3)

Parol adetin az gelmesine etki etmekle beraber ağrı kesme özelliği ile de size adet döneminde yardımcı olur.

Fakat kullanıcı yorumlarında çoğunluğun adet ağrısını fazla etkilemediği de söylemler arasındadır. Parol’u ve diğer ilaçları kullanmadan önce yan etkilerinden haberdar olup temkinli olmalısınız.

2- Arveles Adeti Keser mi?

burcualem-hangi-agrı-kesici-adeti-keser (4)

Ağrı kesici adeti keserse ne olur sorusuna ağrınız da artabilir cevabını verebiliriz. Bazı kişilerde adet ağrısı adet kanamasının artışına göre değişiklik göstermektedir.

Fakat arveles anında adet kesen ilaç olarak da bilinen adet ağrıları için en etkili çözümlerdendir. Arveles birçok kişinin adet ağrısını kesmek için kullandığı bir ilaçtır ve adet kanamasını da kesebilir.

3- Hangi Ağrı Kesici Adeti Keser? Dolorex Adeti Keser mi?

burcualem-hangi-agrı-kesici-adeti-keser (5)

Hangi ağrı kesiciler adeti geciktirir, ağrı kesici adet kanamasını keser mi, adet söktürücü ilaç nedir soruları adet dönemlerinde daha da merak edilen konulardır. Dolorex, adet kanamasını en fazla durduracak etkiye sahip ilaçlardandır.

Ağrıyı da kesme görevi ile rahatlatıcı etkisi bulunan Dolorex kanamayı da keseceği için adet döneminde dikkatlice kullanılmalı veya hiç kullanılmamalıdır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.