«
 1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır
 3. İnstagram Takipçi Satın Al Güvenilir

İnstagram Takipçi Satın Al Güvenilir

instagram-takipci-satin-al-guvenilir

Instagram takipçisini çoğaltmak için instagram takipçi satın al güvenilir başlığı altında birçok kişi araştırma yapmaktadır. İnternet üzerinden güvenilir takipçi satın alma mümkün müdür sorusu birçok kişinin merak ettiği ve araştırdığı bir konudur. Özellikle sosyal medya üzerinden para kazanmak isteyen kişilerin bu konuda merak ettiği birçok şey vardır.

İnstagram Takipçi Satın Al Güvenilir Yerden

2 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan ve gün geçtikçe takipçi sayısı artan Instagram, birçok insana para kazanma imkânı sunmuştur. Söz konusu bu sosyal medya platformundan para kazanmanın en önemli noktalarından birisi takipçi sayısıdır. Bu sebeple para kazanmak isteyen Instagram kullanıcıları instagram takipçi satın al güvenilir yerden araştırması yapmaktadır.

1 – İnstagram Takipçi Satın Al Güvenilir Organik Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi satın al güvenilir başlığı altında internette araştırma yapan kişilere, %100 organik takipçi satın almayı garanti eden bir site bulunmaktadır. Söz konusu bu siteye organiktakipçi.net başlığı altında ulaşılabilmektedir.

İnstagram takipçi satın al güvenilir takipçi ve Türk takipçi satın almak isteyen kişiler; genellikle bahsi geçen bu siteye başvurmaktadır. Organiktakipçi.net adresinden takipçi satın almanın yanı sıra beğeni de almak mümkündür.

instagram-takipci-satin-al-guvenilir

2 – İnstagram Takipçi Satın Al 2 TL

İnstagram takipçi satın al güvenilir ve gerçek takipçi için bahsi geçen organiktakipçi.net sitesi tercih edilebilir. Bu site müşterilerine güvenilir hizmet vaat etmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Söz konusu bu siteden 14.99 TL’ye 100 takipçiye sahip olunabilmektedir. Organiktakipçi.net adresinin diğer kampanyaları ve takipçi ücretleri şu şekildedir:

 • 250 adet Türk takipçi + 15 hediye takipçi ve 25 telafi takipçi 29,99 TL
 • 500 adet Türk takipçi + 25 hediye takipçi ve 50 telafi takipçi 54,99 TL
 • 750 adet Türk takipçi + 40 hediye takipçi ve 75 telafi takipçi 74,99TL
 • 1000 adet Türk takipçi + 50 hediye takipçi ve 100 telafi takipçi 89,99 TL
 • 500 adet Türk takipçi + 75 hediye takipçi ve 150 telafi takipçi 129,99 TL
 • 1000 adet Türk takipçi + 100 hediye takipçi ve 200 telafi takipçi 169,99 TL
 • 1000 adet Türk takipçi + 150 hediye takipçi ve 300 telafi takipçi 249,99 TL

En İyi Takipçi Satın Alma Sitesi Ekşi Sözlük

instagram takipçi kasma başlığı altında takipçi satın almak isteyen kişiler; fikir almak için Ekşi Sözlük’teki kullanıcıların yorumlarını da okumaktadır. Bahsi geçen ekşi sözlük kullanıcıları instagram takipçi satın al güvenilir takipçi isteyen kişilerin dolandırıcılara karşı dikkatli olmasını tavsiye etmektedir.

 En güvenli takipçi satın alma sitesi de denilebilen takipçiinsta.org adresidir. Söz konusu olan takipçiinsta.org adresinin takipçi fiyatları şu şekildedir:

Takipçi Fiyat
500 gerçek takipçi 84,90 TL
750 gerçek takipçi 125,90 TL
1.000 gerçek takipçi 150,90 TL
2.500 gerçek takipçi 389,90 TL
10.000 gerçek takipçi 1.499,90 TL

Söz konusu bu takipçi satın alma sitesi aynı zamanda müşterilerine 1 ay içerisinde 2 defa telafi takipçinin yanı sıra; %100 güvenli ve 3D güvenlikli ödeme garantisini de vermektedir. Ayrıca bu site Instagram Türk takipçi satın al güvenilir mi sorusunu soran kişilere güvenilirliğin sözünü de vermektedir.

instagram-takipci-satin-al-guvenilir

İnstagram Gerçek Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi satın al güvenilir takipçiler satın almak için instaavm.com sitesi de tercih edilebilir. Söz konusu bu takipçi satın alma sitesi; müşterilerin 3D güvenilirli ödeme ve 1 ay boyunca telafi takipçi garantisi vermektedir. İnstaavm.com sitesinin takipçi fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • 100 gerçek takipçi ve + 10 hediye takipçi 15,00 TL
 • 250 gerçek takipçi ve + 25 hediye takipçi 25,00 TL
 • 500 gerçek takipçi ve + 50 hediye takipçi 40,00 TL
 • 750 gerçek takipçi ve + 75 hediye takipçi 55,00 TL
 • 1000 gerçek takipçi ve + 100 hediye takipçi 70,00 TL
 • 500 gerçek takipçi ve + 200 hediye takipçi 140,00 TL
 • 1000 gerçek takipçi ve + 300 hediye takipçi 210,00 TL
 • 500 gerçek takipçi ve + 400 hediye takipçi 280,00 TL
 • 1000 gerçek takipçi ve+ 500 hediye takipçi 340,00 TL

İnstagram takipçi satın al güvenilir yerden isteyen kişiler bu siteyi tercih edebilirler. Ayrıca bu site düşmeyen takipçi satın al başlığı altında araştırma yapan kişilere, düşmeyen takipçi garantisini sunmaktadır.


Bonus : Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır


İnstagram Takipçi Satın Al Güvenilir mi?

İnstagram için nereden takipçi satın alacağını araştıran birden fazla sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Bu soruyu soran kişilerin yanı sıra Instagram için takipçi satın almak ne kadar güvenli? Ya da instagram takipçi satın al güvenilir mi? Gibi sorularla aklını kurcalayan birçok kişi bulunmaktadır.

Instagram için takipçi satın almak isteyen kişileri; instagram takipçi satın al güvenilir vaadi ile kandıran ve dolandıran birçok site ve platform bulunmaktadır. Bununla beraber gerçek takipçi garantisi veren fakat müşterilerini bot takipçiler ile kandıran sitelerde bulunmaktadır.

Instagram takipçi satın alma güvenilir mi sorusu soran kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Bu sebeple Instagram için takipçi ve beğeni satın almak isteyenlerin daha ihtiyatlı olması önerilir. Takipçi satın almak istenilen sitenin güvenliğinden tamamen emin olunmadan, söz konusu bu siteler üzerinden alışveriş yapılmaması tavsiye edilmektedir. Bu noktada 10K instagram Takipçi Satın Al araması yaparak da kalıcı takipçi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Ümi̇t

  Merhaba, makalenizde takipçi satın almanın doğruluğunu sorgulayan bir perspektif sunulmamış. Benim merak ettiğim, bu takipçilerin gerçek kullanıcılar mı yoksa botlar mı olduğu konusu. Bir takipçinin gerçek olması, aktiflik göstermesi ve içerikleri beğenmesi önemli. Sizce satın alınan takipçiler bunları yapabiliyor mu? Teşekkürler.

 2. Hüseyi̇n

  Merhaba, makalenizde İnstagram takipçi satın almanın güvenilir olup olmadığını sorgulamışsınız. Ben de bu konuda düşüncelerimi paylaşmak isterim. Birçok kişi, takipçi satın almanın hesabın itibarını zedeleme riski taşıdığını düşünüyor. Ancak, doğru ve organik bir şekilde takipçi satın alındığında, hesabın büyümesine pozitif etkisi olabilir. Tabii ki, güvenilir bir satın alma sitesi seçmek önemlidir.

 3. Di̇dem

  Merhaba, yazınızı ilgiyle okudum. Takipçi satın alma konusu hakkında önemli bir sorum var. Sosyal medya hesaplarının organik olarak büyümesi için ne gibi stratejiler izlemeliyiz? Eğer takipçi satın almak yerine organik takipçi kazanmanın daha iyi bir yolu varsa, bunu öğrenmekten mutluluk duyarım. Teşekkürler.

 4. Ayşe

  Merhaba, makalenizin gerçekten farklı bir perspektif sunduğunu düşünüyorum. İnstagram takipçi satın almak güvenli mi diye düşünürken, siz organik takipçilerin önemini vurgulayarak farklı bir bakış açısı ortaya koydunuz. Bu konuda daha fazla bilgi alabilir miyim? Teşekkürler!