«
  1. Anasayfa
  2. Burcualem Öneriler
  3. Kadınlar için Güzellik Sırlarının Tek Adresi!

Kadınlar için Güzellik Sırlarının Tek Adresi!

kadinlar-icin-guzellik-sirlarin-tek-adresi

Bonitam kadınlar için güzellik sırları tek adresi ve bilgi paylaşımını seven ve değerli okurlarına doğru bir yol gösteren nadir kadın sitelerinden bir tanesidir. Sitemizin amacı yeni bilgiler öğrenirken keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktır. Maalesef bir çok kadın sitesi zamanınızı çalarak, size sadece zaman kaybı verebilmektedir.

Uyguladığınız bir çok güzellik sırları doğru olmamakla birlikte cildinize zarar verirken aynı zamanda da hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilmektedir. Bonitam ile artık bu yersiz bekleyişlere ve hayal kırıklıklarına bir son vermeye ne dersiniz? Kendinizi sitemizin farkı ile tamamlayın.

Özel Davetler için Saç Örgü Modelleri

Saç örgü modellerini özel bir davete giderken tercih edebileceğiniz gibi günlük hayatta da  farklı bir stil sahibi olmak için tercih edebilirsiniz. Belki de ilk kez saç örgü modeli sayesinde ayna önünde saatlerce vakit geçirmeyeceksiniz. Yapılışı oldukça basit olan saç örgü modelleri size bir kaç cümle ile püf noktalarını vererek denemeniz için açıklayacağız.

  • İlk olarak saçlarınızı tarayın ve bir sprey şişesi içindeki su ile saçlarınızı ıslatın.
  • Bu örgütün daha sağlam olması için oldukça önemlidir.
  • Daha sonra saçlarınızı eşit bir şekilde ortadan ikiye ayırın.

kadinlar-icin-guzellik-sirlarin-tek-adresi

  • Ayırdığınız bir kısmı da üç eşit parçaya ayırın.
  • Tıpkı klasik bir örgü gibi başlanan Fransız örgü biraz ilerledikten sonra yanlardan tutamlar alarak saç örgüsüne dahil edilerek, örme işlemine devam edilir.
  • Bu işlem saç ucuna kadar devam edilir ve bir toka yardımı ile işlem sonlandırılır. Bu zarif örgü ile tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz.

Örgüler arasında en çok sevilen Fransız örgü modeli, kolay yapımı ve şık görüntüsü sayesinde birçok kişi tarafından favori saç modeli olmayı yıllarca sürdürmüştür.

Oje Nasıl Sürülür ve Teknikleri Neler?

Piyasada tırnak bakımı için bir çok ürün görmek mümkün. Bu ürünleri düzenli kullanarak kırılgan tırnaklardan çok kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Sağlıklı tırnaklara sahip olmak için haftada en az bir kez tırnak bakımı yapmanızı öneririz.

kadinlar-icin-guzellik-sirlarin-tek-adresi
Kadınlar için Güzellik Sırlarının Tek Adresi!

Kadınlar için en önemli şeylerden bir tanesi de bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmaktır. Bir çok güzellik merkezi âdeta dudak uçuklatan fiyatlar dahilinde eşsiz ve muhteşem tırnaklara sahip olmanızı sağlarlar. Bizler de Bonitam ailesi olarak sizin için oje nasıl sürülür? Ve oje sürme teknikleri gibi kadınların en çok merak ettikleri konuları ele aldık. Yazımızın devamında en kaliteli içeriklere ve sizi aydınlatacak oje sürme tekniklerini bulabilirsiniz.

Yıpranan Saçlar için En iyi Saç Bakım Ürünleri

Yıpranan ve bakımsız kalan saçların uzama oranı büyük oranda azalıyor. Bunun önüne geçmek adına da düzenli saç bakım ürünleri kullanmak gerekiyor. Bizler de Bonitam ailesi olarak saç bakımının püf noktalarını sizler için derledik. Unutmayın kaybedeceğiniz son şey saçlarınız olsun.

kadinlar-icin-guzellik-sirlarin-tek-adresi

Saç derimizde vücudumuza göre daha fazla kılcal damar vardır. Bu yüzden kafamızdaki kırılmalar sonucunda daha fazla kan gelir. Bu durum kafa derimizdeki saçlar ne kadar dökülürse dökülsün kan dolaşımını hızlandırarak tekrar saçların çıkabileceği mesajını vermektedir. Yeter ki her birey bunun bilincinde olsun ve düzenli uygulasın.

Her gün düzenli olarak saç derinize uygulayacağınız 3-5 dakikalık masajlar ile çok kolay bir şekilde kafanızdaki saç derisinde kan dolaşımını arttırabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken püf nokta ise saç derinize zarar vermeden hafif yapılan bir masaj tekniği uygulamak olacaktır. Gerisini sadece zamana bırakın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *