«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Kendi Rekorunu Kıran Esra Erol!

Kendi Rekorunu Kıran Esra Erol!

kendi-rekorunu-kiran-esra-erol

Esra Erol dikkat çekici programları ve programlarda yer alan konuları ile dikkat çeken bir sunucudur. Uzun yıllardır ise hafta içi her gün programı olmaktadır. Bu programını Atv ekranlarına kişilere sunmaktadır.

Esra Erol Atv’de yer alan programı sayesinde birçok farklı konulara değinerek kişiler farklı bakış acıları kazandırarak ve bununla beraber kişilerin hayatını etkileyecek dokunuşlar yaparak programının etkileyiciliğini korumaktadır.

3 Aralık Cuma En Çok İzlenen Program

Esra Erol’ un hafta içi her gün yayınlanan programı vardır. Kişiler ise bu program sayesinde gün içerisinde kendilerine zaman ayırarak programda olan konuları farklı acılardan değerlendirebilmektedirler.

Kişiler kendi yorumlarını da ekleyebildikleri için ve konuların da ilginç olmasından dolayı Esra Erol’un bu programı izlenen programlar arasında her seferinde en üst sıralarda yerini almaktadır. Bunun yanı sıra ise 3 Aralık Cuma günü yayınlanan program kendi izlenme rekorunu kırarak gündemdeki yerini almıştır.

kendi-rekorunu-kiran-esra-erol
Esra Erol Kendi Rekorunu Kırdı!

Esra Erol’ un bu programının izlenme oranları  Kantar Medya tarafından değerlendirilmiştir.  Bu değerlendirmede ise gün içerisinde yayınlanan 100 program baz alınmıştır. Yanı bu 100 programa göre bir oran oluşturulmuştur.

Bu anlamda Esra Erol’ un tüm kişiler kategorisine göre izlenme oranın daha önceden %7.53 iken, 3 Aralık Cuma günü yayınlanan programda bu oranın hızlı bir şekilde artarak %28.38′ e çıktığı gözlemlenmiştir. Yanı diğer programların hepsini sıranın sonunda bırakmıştır.

Gündemi Sarsan Esra Erol Programı

Esra Erol’ un programının yüksek bir izlenme oranının olduğu ve bu oranın 3 Aralık Cuma günü tavan yaptığı tespit edildi. Bu kadar izlenme oranın programında neler anlatıldığı da merak konusu olmuştur.

Esra Erol hafta içi her gün sunmuş olduğu bu programda genel olarak boşanma sürecinde yaşanan tatsızlıklar,  bu aşamada çözülemeyen velayet davaları, yıllardır ailesini tanımadan yaşayanlar, evlilik ile kandırılanlar, evladına kavuşamayalar veyahut da konu fark etmeksizin bir sorun ile karşı karşıya kalan kişilerin hayatı konu almaktadır.

Esra Erol ‘un konuları gerçek hayattan alındığı için ve farklı sorunları da ortaya koyduğu için çoğu kişinin izlemekten vazgeçemeyeceği bir program haline gelmiştir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *