Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Aslıhan Gürbüz’ü Çıldırttı!

Aslıhan Gürbüz’ü Çıldırttı!

Bilgece Bilgece - - 2 dk okuma süresi
2 0
aslihan-gurbuzu-cildirtti

Kariyer hayatı oldukça geniş yelpazeye sahip olan ve başarıları ile dikkat çeken Aslıhan Gürbüz geçtiğimiz haftalarda Masumlar Apartmanı kadrosuna dahil olarak yeniden ilgi çekmeyi başardı.

Başarısı ile dikkat çeken güzel oyuncu güzelliği ile de kişilerin hafızasında yer edinmeyi başarmıştır ancak Aslıhan Gürbüz’ ün bu durumdan çok da memnun olduğu söylenemez. Uzun zamandır kendisine sürekli farklı yollarla ulaşmaya çalışan o şahıs Aslıhan Gürbüz’ü kızdırmayı başardı.

Aslıhan Gürbüz’ü çıldırtan o şahıs özellikle güzel oyuncunun arkadaşlarını hack’ leyerek ulaşmayı denemektedir. Aslıhan Gürbüz ise tüm bu çabalarının boşa olduğunu defalarca dile getirmesine rağmen o kişiyi kendinden vazgeçiremedi.

O Hıyar Kim?

Başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz sessizliğini bozarak kendisini ve ailesini rahatsız eden bu kişiye instagram hesabından cevap verdi. Aslıhan Gürbüz takıntılı takipçisine karşı sert tavırlar takındı ve bu duruma artık bir son vermesi gerektiğini de ifade etti.

aslihan-gurbuzu-cildirtti
Aslıhan Gürbüz Çıldırdı!

Birçok kadının müzdarip olduğu bu durumun aile ve arkadaş ortamına da yayılması ile durum daha da çekilmez hale gelmektedir. Aslıhan Gürbüz’ ün kızdığı asıl durumdur budur zaten..

Boşuna Uğraşıyorsun!

Başarılı kariyer hayatı olan Aslıhan Gürbüz birçok kadın gibi dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bu durumu daha çok başarısı ile yapmak isteyen Gürbüz’ü güzelliğinden dolayı rahatsız eden kişilere sert tavır almaktadır.

Son zamanlarda ailesine ve arkadaşlarına kadar yol kat eden şahsın da sinir bozucu olduğunu vermiş olduğu yanıtlar ile ifade etmektedir. Bunun yanı sıra bu kişiye seslenerek attığı mesajları okumadan sildiğini bu yüzden de istediği kadar yazsa dahi cevap alamayacağını söyledi.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.