Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burcualem Öneriler
  4. »
  5. Lazer Epilasyon İstanbul: En İyi Merkezler ve Fiyatlar

Lazer Epilasyon İstanbul: En İyi Merkezler ve Fiyatlar

Misafir Yazar Misafir Yazar - - 5 dk okuma süresi
13 0
Lazer Epilasyon İstanbul: En İyi Merkezler ve Fiyatlar

Buz Lazer, bulunduğumuz dönemin neredeyse acısız ve çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak kabul edilmektedir. Buz Lazer epilasyon cihazları, sahip oldukları gelişmiş teknolojileri sayesinde İstanbul’da bulunan lazer epilasyon merkezleri tarafından rağbet görmektedir. Buz Lazer, 80’den fazla ülke tarafından yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. İstanbul lazer epilasyon merkezleri, Buz Lazer sistemini benimsemiş ve bu sayede müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmayı başarmıştır. Bu memnuniyeti sağlamalarının en büyük sebebi kullanmış oldukları lazer epilasyon yöntemi olan Buz Lazer ve Buz Lazerin son teknoloji cihazı Soprano Titanium’dur.

Soprano Titanium, üstün işlevselliği üst seviyede konforla birleştiren lazer epilasyon konusunda çığır açan bir cihazdır. Lazer epilasyonu adeta yeniden tanımlayan Buz Lazer Titanium kullanıcılarına ve hastalara konforlu çözümler sunar. 4 cm² geniş spot boyutu ve daha da gelişmiş soğutma sistemi ile lazer epilasyon artık çok daha hızlı ve daha acısız bir hal almıştır.

Buz Lazer Platinum gibi 3 dalga boyuna sahiptir. Buz Lazer Titanium, 3 dalga boyunun farklı emilim ve penetrasyon seviyelerini birleştiren günümüzde mümkün olabilen etkili ve güvenli epilasyon cihazıdır. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Ayrıca ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir.

Buz Lazer son teknoloji cihazı soprano titanium ile yaz kış tüm mevsimlerde lazer epilasyon yapılabilmesini sağlanır. Lazer Epilasyon İstanbul merkezlerinin müşterilerine maximum verim ve konfor için ilk tercihi Soprano Titanium cihazlarıdır.

Buz Lazer ile Alakalı En çok sorulanlar

Lazer Epilasyon İstanbul: En İyi Merkezler ve Fiyatlar
Lazer Epilasyon İstanbul: En İyi Merkezler ve Fiyatlar

Buz Lazer Ten Rengini Açar Mı?

Buz Lazer epilasyon FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Doğru şekilde ve orjinal cihazlar ile yapılan Buz Lazer uygulamalarından sonra cilt renginde değişim gibi yan etkiler gözlenmez. Buz Lazer işlemleri sırasında hedef kıl köklerini kalıcı hasara uğratarak işlem yapılan alanlarda bir daha kıl uzamaması sağlanmaktadır. Dolayısıyla leke tedavisiyle Buz Lazer epilasyonun hiçbir alakası bulunmamaktadır. Bu amaçla kullanılan farklı lazer cihazları mevcuttur, leke tedavisini amaçlayan kişiler bu yöntemleri tercih etmelidir.

Buz Lazer Kılları Uyutuyor Mu?

Lazer epilasyonda, lazer ışını kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökünde ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü tahrip eder. Lazer epilasyon sadece büyüme evresindeki kıllarda etkilidir. Lazer epilasyon esnasında tüm vücut kıllarının aynı zamanda büyüme evresinde olması mümkün olamayacağından, her seansta belli oranda kıl kökü tahrip edilir. İlerleyen seanslarda tüm kıl kökleri artık kıl üretemeyecek seviyeye gelir ve bu alanlarda bir daha kıl çıkmaz. Buz Lazer epilasyonun etki mekanizması da bu şekildedir. Dolayısıyla Buz Lazer kılları uyutmaz. İstanbul Buz lazer epilasyon merkezleri patentli teknolojilere sahip cihazları ile istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisinde kalıcısı sonuçlar sunmaktadır.

Buz Lazer Seans Başı Ücret Nedir?

Buz Lazer epilasyon seans fiyatları bölge sayısına, kişinin cilt ve kıl yapısı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gerçek Buz Lazer cihazları ile hizmet veren merkezlerin listesinin bulunduğu https://www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu listede İstanbul’da dahil tüm illerin Buz Lazer merkezleri mevcuttur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.