«
  1. Anasayfa
  2. Aşk ve İlişkiler
  3. 3 Farklı Kabul Garantili Özgün Çıkma Teklifleri Hangileri?

3 Farklı Kabul Garantili Özgün Çıkma Teklifleri Hangileri?

Özgün çıkma teklifleri arayışına girdiğinize göre aşıklar kervanına hoş geldiniz diyerek yazıya başlamak istiyorum. Aşk dünyanın en can acıtıcı ama bir o kadar da paha biçilmez değere sahip duygusudur. O ilk aşk heyecanları, o kıpırdanmalar sabahlara kadar hayaller kurmalar, saatlerce telefon başında ve sosyal medya da onu stolklamak! Ah gençlik!

YouTube video

İnsan kalbinin diğer yarısını bulduğu zamanlarda neyi nasıl yapacağını aşkını nasıl ispatlayabileceğini onunla nasıl bir bütün olabileceğini bir türlü bilemiyor. Aslında bilmediğinden değil de daha fazla nasıl mutlu edebilirim düşünceleri ile kendini bir yumağın başında buluveriyor. Aşk bu ya seni senden alıp, seni ona teslim ediyor. Elde etmeye değil de elde avuç da ne varsa ona vermeye meylediyor. Biz de bugün sizin için Özgün çıkma teklifleri nasıl yapılır? Onu paylaşacağız.

Özgün Çıkma Teklifleri| Farklı Çıkma Teklifleri Listesi ile Kabul Edilebilirsiniz! 

Özgün çıkma teklifleri aslında tamamen yüreğinizden gelerek ağzınızdan kelimelere dökülen duygulardır. Ama madem böyle bir arayışa girdiniz aşkınıza bir nebze de olsun katkımız olsun diye farklı birkaç çıkma teklifleri örnekleri vereceğiz. Ama öncelikle teklif edeceğiniz kişinin, romantiklikten mi, komiklikten mi, ciddilikten mi hoşlandığını bilirseniz daha yararlı olur.

kabul-garantili-ozgun-cikma-teklifleri

Romantikse eğer, çıkma teklifleri romantik yazarlar üzerinden yapabilirsiniz. Mesela şuan aklıma ilk gelen Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabından bir söz oldu. “Tesadüf seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı şekilde fakat her şeyden habersiz yaşayıp gidecektim. Sen bana dünya da başka bir hayatın da mevcut olduğunu benim bir de ruhumun bulunduğunu öğrettin” bu yeni keşfettiğim dünya ve ruhum ile birlikte bir yola çıkmaya ne dersin? Diyerek Özgün çıkma teklifleri gerçekleştirebilirsiniz.

1- Özgün Çıkma Teklifleri| Kısa Çıkma Teklifleri

Bu kısımda sadece çıkma tekliflerine yer vereceğim. Bakalım Özgün çıkma teklifleri nelermiş.

1.Eğer gezmeyi çok seviyorsa uzaya da merakı varsa şu teklifi edebilirsiniz.

“ Gezegenleri bilmem ama kalbim etrafında her daim dönecek eğer sende buna izin verirsen.”

2.Romantik bir yapıya sahip ise şu tekliflerden birisini söyleyebilirsiniz.

“ Ben senin sayende, yeni bir benle tanıştım. kendi esaretime son verdim. Şimdi yeni beni, bize çevirmek istiyorum.”

“ Hayallerime ortak olmaya ne dersin?”

“Seni gördüğümde sevmeye sebep aramadım, gözlerin yeterli geldi”

“Bazıları doğuştan şanssızdır, kuş olsa uçak çarpar, kimileride benim gibi çok şanslıdır yeryüzünde gerçek bir meleğe rastlar. Benim meleğim olur musun?”

kabul-garantili-ozgun-cikma-teklifleri

Romantik ve aynı zamanda kitap okumayı seven bir kişi varsa karşınızda işiniz daha kolay. Yapmanız gerekenler arasında sevdiği bir kitaptan birkaç cümle sıralamak olabilir. Böylece kendisine verilen değeri ve kıymeti daha iyi anlayacaktır ve etkilenme ihtimali de artış gösterir. Sadece kitap değil bu filmde olabilir.

3.Komik bir yapıya sahipse sevebileceği tarzda birkaç öneri sunmaya çalışacağım sizlere.

“ 36-42 kuzey paralelleri ile 26-45 doğu meridyenleri arasında kalbim bir seni görünce bu denli hızlı atıyor. Tüm meridyen aralıklarında aynı heyecanı bana yaşatır mısın?”

“Sevgili uzaylı arkadaşlar, beni duyuyorsanız lütfen beni kaçırın, bu gezegen bu kız bana evet demedikçe çekilecek yer değil. Yeşil ellerinizden öper, siz gelmeden evet cevabı almayı niyaz ederim

2- Reddedilemeyecek Özgün Çıkma Teklifleri

Bazı anlar vardır ki insanı kendinden alır başka bir diyarın sultanı haline çeviriverir. Bir anda o çok sevdiğimiz masallardan birinin başkahramanıymışçasına hissettirir kendimizi. İşte o anlarda karşılıklı duygular da devrede ise insan asla hayır diyemez. Ama bu ambiyansı kelimelerin büyüsü ile desteklemek kadar çarpıcı bir yaklaşım türü yoktur. Şimdi birazda efsunlu sayabileceğimiz özgün çıkma teklifleri cümlelerinden örnekler verelim.

kabul-garantili-ozgun-cikma-teklifleri

“Lotus çiçeği suyun üzerinde toprağa gerek duymadan yaşayabiliyormuş sen oldukça bende hiçbir şeye gerek duymuyorum. Benim lotus çiçeğim olur musun?”

“Mutluluk modern zamanların uydurmasıdır. Eskiler bahtiyar olmak derlerdi. Benimle bahtiyar olur musun?”

Aslında bu tarz güzel sözlerin yanı sıra bizzat kendinize ait içinizden gelen duygularla hitap etmeniz daha kalıcı olacaktır. Karşısınızdaki kişiye yapmacık gelmeyecek böylece duygularını etkileyebileceksiniz.

3- Bir Kızın Hayır Diyemeyeceği Özgün Çıkma Teklifleri

Konuya değinmeden önce size bir sır vermek istiyorum. Bir kadın ‘hayır diyorsa bu hayırdır’ arkadaşlar, hayır derken ne size nazlanıyor, ne ağırdan alıyor ne de sizi süründürmek istiyordur. Hayır, Türk Dil Kurumunda ne manaya geliyorsa kadınlarında size demek istediği odur. Kendinizce anlamlar çıkartıp hayatı iki tarafa da zindan etmenin bir mantığı yoktur.

Hayır, cevabı alıyorsanız saygıyla karşılayıp olgunlukla yolunuza devam ediniz. Ama duygular karşılıklı ise hoşlandılar aynı seviye de ise unutmayın ki cevabınız mutlaka olumlu olacaktır. Burada örnekler yerine taktikler vermek istiyorum. Asla siz siz olmaktan çıkmayın. Kendiniz olun ama tabi bunu abartarak hanzoca yapmayın kendi karakter özelliklerinizle duru ve sakince bir ilk buluşma gerçekleştirin.

kabul-garantili-ozgun-cikma-teklifleri
kabul-garantili-ozgun-cikma-teklifleri

Özgün çıkma teklifleri yapabilmeniz adına bizler de yazımızda örnekler paylaştık sizinle. Şunu yapın bunu yapın diyerek sizi siz olmaktan çıkartmak bize göre değil, sadece görüşmelerinizde sakin saygılı ve sağduyu sahibi olun. Romantik olacağım diye her şeyi mahvetmenin de kendim olacağım diye kızı kendinizden soğutmanın da bir mantığı yok. Zaten istediğiniz insanla kaderiniz bir ise mutlaka size gelecektir.

Sevmek çok güzeldir ancak karşılıklı sevgiye denk gelmek oldukça zordur. Karşınızdaki kişiyi kendinize bağlamak daha çok sevmesini sağlamak istiyorsanız inancınız da varsa dua etmek en doğru yol olacaktır. 4 Farklı Sevdiğini Bağlamak için Dua Nasıl Yapılır yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *