Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Oktay Kaynarca Saç Ekimi Hakkında Her Şey

Oktay Kaynarca Saç Ekimi Hakkında Her Şey

Bilgece Bilgece - - 3 dk okuma süresi
21 0
oktay-kaynarca-sac-ekimi

Ünlü isimlerin saç ekimi işlemlerine detaylı bakmaya devam ediyoruz. Bugün ünlü oyuncu Oktay Kaynarca saç ekimi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu konu hakkında sizlerde çok soru gelmesi üzerine bir yazı oluşturduk. Bu yazıyla beraber aklınızdaki soru işaretler ortadan kalkmış olacak. Şimdi o ayrıntılara göz atalım.

Oktay Kaynarca Saç Ekti Mi?

Ünlü oyuncunun özellikle şakak bölgeleri oldukça açıktı ve bazı dizilerde toppik kullanarak daha sık bir saç görünümü veriyordu. Zamanla saçlarının seyrelmesi ile beraber saçlarını ekmeye karar verdi. Ünlü oyuncu saç ekim işlemini gerçekleştirdi ve saçlarına daha sık bir görünüm kazandırdı. Saç ekim işleminden sonra saçlarının daha sık olduğunu gören hayranlarını bu işlemin detaylarını sormaya başladı. Bu detayları dile getirelim.

oktay-kaynarca-sac-ekimi

Oktay Kaynarca Saç Ekimini Kim Yaptı?

En sık sorulan soruların başında geliyor. Ünlü oyuncunun saç ekim işlemini Ünlü saç ekimci Serkan Aydın yaptı. Serkan Aydın’ın merkezinin adı arenamed olarak geçmektedir. Arenamed saç ekimi merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Birçok ünlü isim saç ekimi için Arenamed saç ekim merkezini tercih etmiştir. Ünü futbolcu Sercan Yıldırım ve diğer birçok ünlü isim bu merkezde saçlarına kavuşmuştur. Doğal ve sık saç ekimi ile de Serkan Aydın dikkatleri üzerine çekmektedir. Saç ekim fiyatları ise 5000 TL ile 40000 TL arasında değişmektedir.

Oktay Kaynarca Kaç Greft Saç Ektirdi?

Sempatik yıldızın saç açıklığı çok fazla olmadığı için biraz daha greft sayısı azdı. Ortalama 3000-3500 greftlik bir ekim yapıldığı tahmin edilmektedir. Kaç greft saç ekim yapıldığı saç ekim merkezi tarafından açıklanmadı. Saç ekiminin gayet doğal olduğunu söyleyebiliriz ayrıca sık da görünmektedir. Saç çizgisi de son derece iyi ayarlanmış. Saçlarındaki beyazlıklarla beraber de sonra de naturel bir görünüm sağlamış. Şakak bölgesinde saç sorunu yaşayanlar ünlü oyuncuyu ilham alabilir.

oktay-kaynarca-sac-ekimi

Oktay Kaynarca Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Birçok kişi kıyaslamak için eski görünümü ile yeni görünümüne bakmaktadır. Öncesi sonrası fotoğraflarına baktığımızda bu farkı net bir şekilde görebiliyoruz. Ayrıca birkaç yaşta daha genç göründüğünü söyleyebiliriz. Fue yöntemi ile yapılan bu işlemin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Başarılı oyuncu saç ektirmek isteyen birçok kişiye de ilham olacağını düşünüyoruz.

Kaynak: www.sacekiminiz.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.