«
  1. Anasayfa
  2. Burcualem Öneriler
  3. Armoni Otomatik Stor Perde ile Evleriniz Daha Şık!

Armoni Otomatik Stor Perde ile Evleriniz Daha Şık!

otomatik-stor-perde

Otomatik stor perde ile dekorasyonunuzu güzelleştirmek ister misiniz? Gelişen teknoloji sayesinde birçok alan da farklı değişimler olmaktadır. Her alan da gelişen toplumumuz perde sektöründe de büyük değişim yaşamaktadır. Gelişen teknolojiler sebebiyle; modern mekanizmalı perdelerde üretime geçmiştir. Evimizde veya dış ortamlarda kullanılan perdeler her yönden otomasyon sistemleri ile geliştirilmiştir.

YouTube video

Stor perdeler; gelişen teknolojiler sayesinde artık motorlu ve kumandalı sistemlere geçmiştir. Bu bağlamda motorlu stor perde modelleri ile kullanım olarak daha kolay perde açma kapama işlemleri yapılmaktadır.

Motorlu ve Kumandalı Stor Perde Kullanımı

Çok sayıda kişi tarafından kullanılan motorlu stor perde ya da kumandalı stor perde; kullanım yönünden çok pratik ve kullanışlı perdelerdir. Yaşamımızda evimizin veya iş yerimizin daha güzel bir görünüm kazanması için estetik görünüm sağlayan bu perdeler, kullanım açısından da sağladığı kolaylık açısından da son zamanlarda en çok ilgi gören perde tasarımları olmuşlardır. Bu perdeler genelde; elektrikli perde statüsünde olan perdelerdir.

Otomatik Stor Perde Nerelerde Kullanılır? Motorlu ve Kumandalı Stor Perde Kullanım Alanları

İnsan yaşamında evlerden ofislere, yemek yediğimiz restoranlardan otellere kadar geniş bir kullanım alanına sahip kumandalı stor perde modellerinde renk olarak veya tasarım olarak da birçok farklı seçenekler bulunmaktadır.

otomatik-stor-perde
Otomatik Stor Perde Kullanım Alanları

Renkleri ve kumaş dokuları ile elektrikli perde modelleri çok şık perdeler olmakla beraber, klasik dekorasyon stiline sahip, dijital baskılı farklı tasarımlara kadar her türlü alanda kullanılabilmektedir.

Otomatik Stor Perde| Motorlu ve Kumandalı Stor Perde Fiyatları

otomatik-stor-perde

Bu kadar gelişmiş ve kolay kullanışa sahip motorlu stor perde fiyatları; normal diğer perde ürünlerine göre biraz yüksek fiyatta olsa da sunduğu kolay yöntemler düşünüldüğünde fiyatlar çok da yüksek sayılmaz. Bu konuda fiyatı belirleyen en önemli özellikler perdenin sahip olduğu motor ve kumandanın markası ve modelidir. Bu tarz otomatik stor perde modellerimizde kumaş çok fazla maliyet oluşturmaz.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *